Skocz do zawartości
shakal844

Jak odczytać pliki z monitoringu .h264

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam jakąś Chińską kamerkę (EC107T-B3Y10)  z kartą SD do monitoringu zewnętrznego, chciałem ostatnio obejrzeć nagrania na kompie i tu pojawia się problem żaden player ich nie odtwarza zainstalowałem wszystkie kodeki jaki znalazłem i chyba  z 6 różnych playerów i nic, jeżeli już coś odtwarza to tylko jakieś paski. Ktoś wie jak te  cuda odtworzyć  na PC ? 

 

https://zapodaj.net/plik-Eoy7Y35jNl#

https://zapodaj.net/plik-5KBwQ9BZrS

Edytowane przez shakal844

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są pliki bezpośrednio z karty SD?

Sprawdź w aplikacji, którą obsługujesz kamerę, czy jest możliwość pobrania danego nagrania.

Możesz jeszcze sprawdzić, co na tych plikach pokaże MediaInfo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pliki bezpośrednio z karty  SD, zerknę jeszcze na aplikację pod kamerę, ale z tego co pamiętam nie ma chyba opcji zgrania filmów, tylko zdjęcia. Zobaczę też Mediainfo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pliki bezpośrednio z karty  SD, zerknę jeszcze na aplikację pod kamerę, ale z tego co pamiętam nie ma chyba opcji zgrania filmów, tylko zdjęcia. Zobaczę też Mediainfo. 

 

EDIT: udało się 😄 w aplikacji jest "przycisk" nagraj, trzeba go wcisnąć i obejrzeć tyle3  nagrania ile  potrzeba hehe i plik można normalnie  zgrać na kompa i obejrzeć. Trochę dziwne  ale  ok. Temat do zamknięcia. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...