Skocz do zawartości
Zizu_

Internet Vectra tryb bridge Otwarcie Nat

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam problem z przepięciem modemu w tryb bridge model(Technicolor Cga2121 od Vectry) umowę mam przez playa, zakupiłem własny router model(Asus RT-AX82U) aby uzyskać publiczny adres ip oraz mieć możliwość przekierowania portów pod grę i otworzyć tym samym sobie typ nat na "otwarty" na ps5, wyłączyłem sieć wifi całkowicie na modemie od vectry lecz adres ip mam cały czas taki sam jak łącze się przez mój własny router chcę w skrócie mówiąc otworzyć sobie typ nat w grze na ps5 ale nie mogę, jest mi ktoś w stanie pomóc jak to rozwiązać? Będę bardzo wdzięczny 🙂

Edytowane przez Zizu_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup własnego routera nie gwarantuje ci publiczne ip, u większości dostawców jeśli jest taka usługa kosztuje ona zazwyczaj dodatkowe np 10zł. Tak samo modem od dostawcy musisz ustawić w brige i to też niekiedy wymaga telefonu do dostawcy Internetu, on sam się nie przełączy jak podepniesz inny router i wyłączysz w ich urządzeniu wifi.

Vectra chyba nie daje dostępu do swoich urządzeń więc musisz dzwonić na infolinię.

Edytowane przez S1udak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Zizu_ napisał:

umowę mam przez playa

Nie wiem czy to ma znaczenie ale Play jako taki nie daje publicznych IP w ofertach dla osób prywatnych. 

Edytowane przez Chloru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...