Skocz do zawartości
pistolero

Jaka grafika do 1440p / ok. 2,2k pln, granie w weekendy.

Rekomendowane odpowiedzi

Celuję w używkę/outlet z dobrą gwarancją w cenie j.w. Pewnie tak na 2 lata. Teraz mam 6600xt nitro. Zmieniam monitor więc vga też muszę. Gram głównie w PoE, Diablo, Last Epoch, jak się trafi dobra przygodówka , raz w roku odświeżam CoD / Battlefield.
Imho - 3080ti spoko ale nie warto się chyba pchać w prądożernego dziada, 4070 o wiele więcej ficzerów, mniej prądu ale mocno overpriced, może coś z radka ?
Cpu ryzen 3900x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poluj na RX 7900 GRE 🙂 do1440p overkill, szczególnie że wskazujesz tytuły bez RT. Widywałem na olx resellerów z promocji z media expertu sprzedających po 2,2k za nowe 7900 GRE, sam takową zakupiłem i jestem ukontentowany.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Gerg7 napisał:

Ventus nie chcę. Strix/ tuf/ gaming x/ aorus/ nitro/ gaming oc pro coś takiego.

 

Zapomniałem dospisać. że RT niepotrzebny - dzięki otreblla.

Edytowane przez pistolero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli RT niepotrzebny to popieram @otreblla 7900GRE będzie aż za mocny.
RTX 4070 sam napisałeś, że zbyt drogi no i 4GB vram mniej, rozważyłbym tylko jeśli pobór prądu jest dla Ciebie bardzo ważny. Sam się denerwuję na to ile prądu zżerają mocniejsze GPU osobiście czekam na następną generację i będę szukać 4070s lub 4070TiS w promocjach po uv można zejść do poniżej 200W ze zwykłym super i niewiele ponad w wersji TiS. Też gram w 1440p. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...