Skocz do zawartości
Karenz

router 5g na karte sim z zew anteną

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje router z obsługą 5 g na kartę sim z wyjściami zewnętrznymi na antenę.  Chce zmienić starą Neostradę której prędkość zwykle nie przekracza oszałamiających 2 mb na coś innego koniecznie bez limitów transferu. Generalnie łapie tu bez problemu LTE+ ale na bts jest już pozwolenie na 5g więc wole już wejść z zapsem. 

W orengę do abonamentu 120 pln  oferują za 30 zł extra  ZTE MC889 5G i ZTE T5400 (30 zł x 24msc)  kwota naprawdę dobra ale mam sporę obawy przed powieszeniem całej jednostki ZTE MC889 na dachu , warunki atmosferyczne na pewno w dłuższej perspektywie czasu będą miały wpływ na urządzenie. 

abonament 120 zł + 1 karta sim do telefonu  bez limitu (+30 za urządzenie) 

 

w play oferują za podobna kwotę tylko wypożyczenie sprzętu H352-381 + HUAWEI WiFi AX3  abonament 150 zł 

w t-mobile wypożyczenie 5g box odu za 155 zł 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,
ZTE MC889 5G i ZTE T5400 - top of the top, Tyle mogę powiedzieć. 1 sztuka montowana do metalowego stelaża łapie ok. 500 MB na 4G+ za warszawą.
Ale dla porównania MC888 5G łapał ok 750 mb na 5G pobierania na parapecie przy antenie ZTE 889 🙂 Dlaczego? nie wiem chociaż jestem w szoku.
Druga sztuka u kolegi na podlasiu gdzie Huawei B525 łapał 30mb pobierania a ten łapie ok 200 Mb pobierania - przeskok niesamowity.

T5400 ma już WIFI6 - więc sprzęt super.

Jak nie chcesz zamiast T5400 możesz podłączyć cokolwiek tylko chcesz pod antene - antena nie wymaga routera T5400 - może tu być wszystko inne.

POLECAM bo na tą chwilę nie ma rywala. Jak to sprzęt ZTE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...