Skocz do zawartości
adamcmg96

Jak skonfigurować wzmacniacz Wi-Fi D-Link DAP-1325

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem dzisiaj wzmacniacz WI-Fi D-Link DAP-1325 . Jak go skonfigurować ,żeby wzmacniał sygnał wi-fi Podłączyłem go do prądu . Nacisnąłem przycisk WPS na routerze, następnie nacisnąłem przycisk WPS na wzmacniaczu i wzmacniacz zaświecił się na zielono, tylko, że mam taki problem ,że w połączeniach wi-fi ,czy to na telefonie,czy to na laptopie, czy na telewizorze nie widać tego wzmacniacza. Co zrobić ,żeby było widać ten wzmacniacz w połączeniach wifi i połączyć jakieś urządzenie z tym wzmacniaczem ? Chciałbym połączyć z nim telewizor w salonie,bo tam jest słaby sygnał po wi-fi

Nie mam tak , jak na tym filmie swojej sieci wifi z dopiskiem EXT ,czy to normalne . Czy mam go dobrze ustawionego ,skoro nie mam nazwy swojej sieci z dopiskiem EXT ?

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/UczXOSWuF1w?si=AhtYnayAohCX0WVD" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" allowfullscreen></iframe>

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepnij D-Link dalej, zobacz jaki masz sygnał na telefonie, odłącz go od zasilania i zobacz czy sygnał spadnie. Jak tak to znaczy że nie dopisuje on _EXT do nazwy tylko przejmuje starą nazwę pod siebie i ją przedłuża.

Fritz tak ma - konfigurujesz i nie ma dopisku _EXT, a zasięg jest większy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...