Skocz do zawartości
kaker123

4200zł komputer do 1080p (Squad, Arma Reforger, Hell Let Loose, EFT)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje PC do 4000/4200 zł do tylko i wyłącznie tych gier(Squad, Arma Reforger, Hell Let Loose, EFT) żadnego 3D, renderingu, montowania czy streamowania, oczywiście dla rozdziałki 1080p, bez systemu, bez koncentrowania się na RGB itd. Fajnie gdyby za rok/dwa była możliwość sensownego upgrade tego zestawu. Celowałbym w coś od niebieskich i zielonych ale czekam na wasze propozycje.

Udało mi się coś takiego skleić: https://www.morele.net/inventory/info/86b7788b/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7500F jest wydajniejeszy od 13400

1080p.png

tu masz Ryzena 7600, 7500F to to samo tylko 100MHz nizsze taktowanie i jak widać ma lepszy średni fps w grach jak 13600K i to w 1440p

Average_1440p.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kaker123 napisał(a):

No spoko teraz kwestia czy opłaca mi się dorzucić te 200 zł do RX 7700 XT? Z tego co się orientuję Squad wspiera i DLS i FSR.

Opłaca się 12GB Vramu to ci nie braknie :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kaker123 napisał:

No spoko teraz kwestia czy opłaca mi się dorzucić te 200 zł do RX 7700 XT? Z tego co się orientuję Squad wspiera i DLS i FSR.

Tak opłaca, a jak masz kasę to dołóż do RX 7800 XT, czy nawet RX 7900 GRE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...