Skocz do zawartości
qbass

Pomocy......

Rekomendowane odpowiedzi

Musze sie wyzalic. Od pewnego czasu czuje ze moje zycie nie ma sensu. Te same problemy z rodzicami, nie mam prawdziwych kolegow z ktorymi moglmym na serjo porozmawiac. Nic mi sie nie uklada, życie dla mnie to kompletne dno w ktorym musze sie meczyc. Nie wiem co mam zrobic. Pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pękaj każdy ma w życiu takie chwile że nic mu nie wychodzi i ciągle ma pod górę (nawe ja ;)). Ale trzeba przez to przebrnąć (wierz mi da się :D). Zobaczysz jeszcze będzie lepiej 8).

Życzę Ci szybkiego wyjścia z doła :).

 

Wiem, wiem nie umiem pocieszać ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW ... Co tweak robi z ludźmi.. boja sie wyjrzec przez okna, pewnie Redda wszedzie widzą ... Staryy.. nie martwta sie bedzie lepiej .. Ciezkie chwile mialem ... ale z biegiem czasu o nich zapomnialem ... tego samego zycze tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

As I walk through the valley of the shadow of death

I take a look at my life

And realize there's nothing left

chlopie, a co ja mam powiedziec, jak przeprowadzilem sie do usa to myslalem ze po 2 miesiacach sie zaciacham, lepiej rusz dupsko do kina, chociazby samemu, lepsze to niz siedzenie przy kompie

 

jak to napisal b3ton w jednym topicu: "nie bierz zycia zbyt serio bo i tak nie wyjdzie z niego zywy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary nie lam sie. mi i moim kolegom debilny sasiad zalozyl 2 sprawy w sadzie, ze cos niby zesmy mu zniszczyli, a druga, ze grozilismy mu, ze go zabujemy. normalnie tez sie odechciewa zyc jak sie widzi, ze ludzie mga wierzyc tkiemu palantowi. i dla realksu musimy sobie troche pobiegac po komisariatach. i co mam zalmac sie a na leb wo popiolu nasypac ??? mnie tam wsio wali. jakbym sie mial wszystkim przejmowac na powaznie to bym sie musial odrazu pociac. :P (optymistyczna wizja :D). ale zyje sie dalej i nawet nie wiesz kiedy znow bedzie zajebiscie. idz na disco czy do jakiejs knajpy. pobaw sie na calego. pomaga, mowie. potem tlko bedziesz siedzial i wnukom opowiadal jak to bylo fajnie wtedy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIecie co ale coraz czescie odczowam ze jestem sam....... nie wiem dlaczego...nie mam ochoty na nic....

ej miałem dokładnie to samo

wstawałem papieros ledwo żywy do bimbaja szkoła gadka z kumplami tak o zeby sie odezwać przerwy fajka cały czas znudzony nie do życia wracałem na chate zgrabiony ide do kompa sie dze ide lulu i tak codzień

 

ale zaczełem gadać bardziej osobiście z koleznką ( niestety ma chłopaka nadczym strasznie ublewam) ale ona przywróciła mi radoche z życia bo chciałem rano wstać żeby z nią pogadać na gg albo iść do niej na jej prośbe rzuciłem palenie ( i jest ze mnie dumna nie pale już 4 tydzień :) ) i jest fajno

 

 

wniosek znajdź sobie jakiegoś dobrego kumpla/kumpele a najlepiej panienke idź gdzieś na balety upij sie to pomaga ( sprawdzone )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja cie pociesze w inny sposób... mogło być jeszcze gorzej gdybyś miał tskiego doła jak ja tydzień temu :twisted:

Zawsze mozna sie pocieszyc.

Moj dobry kolega mawia :

wyobraz sobie ze mogles sie urodzic w bangladeszu (np) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz doslownie dostaje p.i.e.r.d.o.l.c.a. , mam powalonego strego jezdzi za mna gdzie nie pujde, szuka mnie jak mnie nie ma

 

przyklad. wczoraj jest 21 30 a on jezdzi i mnie szuka zebym w domu siedzial , czy to jest normalne......chyba nieja juz doslownie dostaje <span style="color:red;">[ciach!]</span>i****

 

to juz sie robi jak serjal brazylijski serjal albo i gorzej, nie wytrzymuje psychicznie tego

 

cODZIENNIE sie wydziera na wszystkich co jet zle co trzebaa ustawic, przez niego do psychiatryka pojde juz niedlugo

 

chlopaki pomocy... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz doslownie dostaje p.i.e.r.d.o.l.c.a. , mam powalonego strego jezdzi za mna gdzie nie pujde, szuka mnie jak mnie nie ma

 

przyklad. wczoraj jest 21 30 a on jezdzi i mnie szuka zebym w domu siedzial , czy to jest normalne......chyba nieja juz doslownie dostaje <span style="color:red;">[ciach!]</span>i****

 

to juz sie robi jak serjal brazylijski serjal albo i gorzej, nie wytrzymuje psychicznie tego

 

cODZIENNIE sie wydziera na wszystkich co jet zle co trzebaa ustawic, przez niego do psychiatryka pojde juz niedlugo

 

chlopaki pomocy... :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :(  :(  :(  :(  :(

to pogadaj z nim o co chodzi .. moze on mysli ze za jakimi prochami lata i poprostu chce miec pewnosc.. porozmawiaj na spokojnie.. to zawsze pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój stary też ma odpały czasami. Ale mu przechodzi szybko :|

Rada na przyjaciół ODEJDŹ OD KOMPA idź na basen, podwórko, GDZIEKOLWIEK, ale nie siedz przed tym pieprzonym kompiem , bo sobie życie marnujesz. (znaczy nie dłużej niz 3h dziennie :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy duzo nie siedze , czasami sie zdarza ze wiecej niz 3 , ale to zadko, srednio dzies z 2h siedze, ale jak ide na dwor to on mnie sciaga na domu

 

to ja juz nie wiem co mam robic?? siedziec w domu 24h zeby bylo spokojnie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...