Skocz do zawartości
Jagiel

Reset

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem na beznadziejnego proca 2000+

AXDA2000DKT3C RIRGA 0233WPMW

Na maxa kręci się na 1876Mhz. Stabilnie chodzi na 1833Mhz 1,7V.

Temp idle: 32oC

Temp stres: 35oC

Średnie obroty wentylatora.

Wszystko spoko, ale przy restarcie komp zdycha. Nic tylko czarny ekran. Musze wtedy wyłączyć napięcie i właczyć ponownie. Na standardowych ustawioniach nie ma problemu. Któś wie dlaczgo tak się dzieje?? :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na beznadziejnego proca 2000+ 

AXDA2000DKT3C RIRGA 0233WPMW

Na maxa kręci się na 1876Mhz. Stabilnie chodzi na 1833Mhz 1,7V.

Temp idle: 32oC

Temp stres: 35oC

Średnie obroty wentylatora.

Wszystko spoko, ale przy restarcie komp zdycha. Nic tylko czarny ekran. Musze wtedy wyłączyć napięcie i właczyć ponownie. Na standardowych ustawioniach nie ma problemu. Któś wie dlaczgo tak się dzieje??  :x

Bardzo ciekawe temperatury,czym go chłodzisz ciekłym azotem?? :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi temparaturami to ciezko bylo! Jak nakladalem na proca to mialem w zime 44-48 w wakacje jak sie went zakurzyl bylo 53-58. Wiec go wyczyscilem i nalozylem porzadnie cienka warstwe pasty (Thermopox 75AGS) na radiator i tak teraz mam az dziwne ale proc teraz chodzi stabilnie na 1833 a wtedy nie chcial :wink:

Jest z serii A! i co to wyjaśnia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi temparaturami to ciezko bylo! Jak nakladalem na proca to mialem w zime 44-48 w wakacje jak sie went zakurzyl bylo 53-58. Wiec go wyczyscilem i nalozylem porzadnie cienka warstwe pasty (Thermopox 75AGS) na radiator i tak teraz mam az dziwne ale proc teraz chodzi stabilnie na 1833 a wtedy nie chcial  :wink:

Niewieże, na chłodzeniu radiatorkiem i wentylem nigdy niebedziesz miał tak niskich temperatur szczególnie ze jest lato i momentami w pokoju temp dochodzi do 28C a ty na procku masz 35-niemozliwe,płyta ci źle pokazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...