Skocz do zawartości
devon

Jaki jest najlepszy monitor 17", okolo 700zł . :)

Rekomendowane odpowiedzi

A ja Ci proponuje NEC FE771, kupilem go za 709 zł w komputroniku (plaski kineskop) obraz zyleta! Ogolnie bardzo fajny monitorek.

Polecam

 

P.S

Fajnego kopa w filmach i grach dodaje mu funkcja Super Bright;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybor jest prosty. Nie LG i nie hyundaii. Samsung jest bardzo dobry. Wez taki model ktory wyswietla 1600x1200. To da ci komfort pracy w nizszych rozdzielczosciach. Wyzsze odswierzanie itd. Dobrze zeby monitor mial przy 1280x1024 przynajmniej 85hz. Samsung philips nec iiyama. RObia dobre i tanie monitory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem ze na Rynku są dostępne dwa tanie monitory 17 " na Diamondtronie:

1 - AOC 7A+ http://www.eur.aocmonitor.com/monitors_7A+.html

2 - Miro A17NF96 http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=891

Jeśli ktoś widział któryś z Tych monitorów albo jakis teścik gdzieś czy na nim pracował prosiłbym o jakies informacje:)

Wydaje mi sie że powinny byc to dobre monitorki i na Diamondtronie z takimi parametrami :)

 

ps. te moniotory mają bardzo dobre parametry i są tanie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Nec i Samsung.

Ja od prawie 6 lat mam same Nec'ki i nigdy nie wezme innego monitora. Teraz mam MultiSync FE771SB. Na 19 mnie nie stac a poza tym nie zmiescilaby sie na biorku bo mierzylem :-)

Szwagier z kolei ma same Samsungi i tez jest bardzo zadowolony.

 

W Age Computer sa jeszcze monitory jeszcze malo znanej firmy iiYama one tez wydaje mi sie ze sa godne polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Age Computer sa jeszcze monitory jeszcze malo znanej firmy iiYama one tez wydaje mi sie ze sa godne polecenia.

Nie powiedziałbym, że iiyama to mało znana firma, no chyba że tak mało znana jak eizo ;) Jest to jedna z najlepszych firm robiących monitory.

 

Moje propozycje to 2 iiyamy na Diamondtronach:

Vision Master Pro 413 (HM703UT)

Vision Master Pro (HM704UTC) Silver Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no vadeer nie mow ze iiyama to malo znana firma :lol: bo juz napewno mniej znana jest nec hehe iiyama to profesjonalne monitorki dla praktycznie grafikow i sa najbardziej popularne w stanach tak jak eizo i ViewSonic oraz Japonii i chinach a neci/mitsubishi pozycza sobie niektore czesci od iiyamy !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...