Skocz do zawartości
ellahtiel

Najbardziej oczekiwana PREMIERA to...

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie bezapelacyjnie Half Life 2 (30.09), Doom III (18.12), Four Horsemen of Apocalyse (21.10) - zobaczcie stronke!, i jeszcze Vampire: The Masquerade - Bloodlines (na silniku HL2) - to dopiero będzie jazda!!! niestety w przyszłym roku :(

A wasze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez czekam nad wyzej wymienionymi tytulami choc w glebi duszy boje sie ze mi konfiguracji nie starczy i bede musial zadowolic sie slabymi efektami. Jednak na pewno sobie zagram za jakis czas w World of WArcraft zapowiada sie hitowy mmorpg !! podobno we wrzesniu maja byc beta testy, ale blizzard na pewno sie spozni. Są jescze po drodze jakies inne gierki typu commandos 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HL2.................................i długo nic bo na Dooma położyłem już lache,nie będzie mi Carmack i jego banda łaski robić.Wypuszczą w wreszcie w 2010 i niech sami w to grają łosie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bezapelacyjnie Half Life 2 (30.09), Doom III (18.12), Four Horsemen of Apocalyse (21.10) - zobaczcie stronke!, i jeszcze Vampire: The Masquerade - Bloodlines (na silniku HL2) - to dopiero będzie jazda!!! niestety w przyszłym roku :(

A wasze?

gdzies czytalem ze premiera hl2 jest oficjalnie przelorzona na 14 XI 2003 - czyli dzien przed moimi urodzinami............ troche lipa.................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Commandos 3: Destination Berlin - 26.09.2003 !!

 

To będzie WYPASS !!

Juz się nie moge doczekać - a dzisiaj jeszcze najnowszy filmik wyszedł !!!

fakt commandos moja ulubiona gierka wlasnie jeszcze raz sobie commandosa 2 przechodze :D ale i tak jedynka byla najlepsza dwojka stala sie jakas taka zbyt prosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wypas graficzny to MOIM skromnym zdaniem liczą się obecnie te 3 tytuły:

 

DOOM 3 -- fajny design przeciwników....taki klimat trochę GORE-SF bym rzekł 8) ..choc sama gra pod względem ilosci polygonów i detali na obektach stoi raczej cieniutko (sprawę trochę ratuje bumpmapping i dynamiczne oswietlenie które wygląda super - choc brakuje miękkich krawędzi ale na to sobie jeszcze poczekamy) -duzo lepiej wypada pod tym względem taki np UNREAL Tournament 2003

 

HALF LIFE 2---super fizyka , ogólnie bardzo ladna grafika i klimat...swietne tekstury i mimika twarzy postaci tez bardzo dobra(odrobinę lepszą mimikę widziałem w SILENT HILL 3 -a ale to japońce więc wiadoma sprawa)

 

STALKER - mało kto o tym słyszał więc parę informacji:

 

gra pracuje na własnym enginie X-RAY (robią to rosjanie grupa developerska GSC-Game World , wydawca THQ) o ile dobrze pamiętam :wink:

akcja dzieje sie w okolicach Czernobyla ..a całosc jest na podstawie powiesci Strugackich pod tym samym tytułem

 

garść linków:

 

oficjalna strona

http://www.stalker-game.com/

 

troszkę screenshotów

http://www.gamershell.com/hellzone_FPS_STA...shtml?q=stalker

 

według mnie gra ma rewelacyjna grafę ..swietne tekstury . wszystko wygląda bardzo realistycznie - niebo, trawa, budynki, postacie, bronie...jesli grywalnosc bedzie taka jak grafika to szykuje sie niezły hicior.

 

Aha. gra bedzie strzelanką FPP z elementami RPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Commandos 3: Destination Berlin - 26.09.2003 !!

 

To będzie WYPASS !!

Juz się nie moge doczekać - a dzisiaj jeszcze najnowszy filmik wyszedł !!!

Ewidentnie i bezapelacyjnie: TAK!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego stalkera to ma być to ponoc pierwsza gra z fotorealistyczną grafiką...

 

Ja czekam najbardziej na Jagged Aliance 3, World of Warcraft, HL2, Q4 i kontynuację Diablosów (cokolwiek to bedzie ;) ).

Dooma olewam... po pierwsze na takim sprzęcie mi niepójdzie, po drugie niebardzo mi pasuje jego klimat... zobiaki itp. żygać mi sę chce jak patrze na te projekty (nie to ze są źle wykonane- wręcz przeciwnie, ale ich wygląd przypomina mi obiady w szkolnej stołówce), pozatym wolę fizykę gry taką jak jest w kłejach niż powolne łażenie które wybrali w dumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie premierą numer jeden będzie "UFO : AFTERMATCH".

Oczywiście czekam też na takie tytuły jak Doom 3,HL2, Aquanox 3.

 

Ciekawi mnie też co stworzą w swej nowej firmie po odejściu z Blizzarda Bill Roper, David Brevik i spółka - to może być skazane na wysoką grywalność.

 

Ale nie wybiegając zbyt daleko w przyszłość to czekam na 21 sierpnia aby rzucić się do sklepu po dodatek do Neverwinter Nights.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabyło !!!! no własnie - jeszcze S.T.A.L.K.E.R. oblivion lost - to będzie czad, obydwa trailery są świetne,grafa, klimat (będzie mozna poszaleć ładą nivą) niestety słyszałem, że premiera przesunięta na przyszły rok (zobaczymy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Commandos 3: Destination Berlin - 26.09.2003 !!

 

To będzie WYPASS !!

Juz się nie moge doczekać - a dzisiaj jeszcze najnowszy filmik wyszedł !!!

fakt commandos moja ulubiona gierka wlasnie jeszcze raz sobie commandosa 2 przechodze :D ale i tak jedynka byla najlepsza dwojka stala sie jakas taka zbyt prosta.
Dokładam jeszcze swój głos :) mam tylko nadzieję, że nie spaprają gry (np. zbyt ją uposzczając).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...