Skocz do zawartości
eloise

co to za muzyka?

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś wie co za muzyka leci w tle, na początku zwiastuna Terminatora 3?

 

chodzi i o ten moment kiedy koleś mówi: "... last ... Imagine a world of .... darkness where machines control men destiny..."

 

link do zwiastuna: http://progressive.stream.aol.com/wb/gl/wb...railer_m240.mov

 

pomóżcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam utwór Prodigy - Smake my bitch up i na 100% to nie to

 

sęk w tym, że ta muza pojawia się tylko w trailerze, w filmie nie słyszałem

 

 

 

ale jazda mam ten numer (Dead Can Dance - The Serpent's Egg - 01 - The Host of Seraphim), wyrywa mnie z butów

 

znalazłem to na forum http://www.terminator-3.co.uk/forum/topic....s=trailer,music

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu nazywasz mnie szyderczo i wyzywająco "mistrzem"

 

powtórzę wyraźnie to co pisałem wczesniej - nie znam poprawnej pisowni tego tytułu (nie znam również zasad gramatyki j. angielskiego) ale znam ten utwór ze słyszenia i "widzenia" (klip do piosenki jest świetny)

 

nie rozumiem czemu się tak przyczepiliście do poprawnego zapisu tego tytułu, o Co wam chodzi? tworzycie Stowarzyszenie na rzecz Obowiązkowej Poprawnej Pisowni Utworów Prodigy czy jak?

 

grzecznie zapytałem czy ktoś nie zna pewnego utworu a Wy naskakujecie na mnie jakbym Was obraził - dziwni z Was ludzie...

 

czym zawiniłem?, kogo obraziłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...