Skocz do zawartości
kaka

mala iskra i twardziel padl

Rekomendowane odpowiedzi

w sobote strzelila mi mala iskierka (no moze nie az taka mala) i twardziel mi padl no i plyta goowna jest lekko wysmazona ale dziala a tego twardziela udalo mi sie wczoraj uruchomic ale tylko raz po restarcie znowu go nie widzial i tak do teraz

da sie go jakos naprawic zeby dialal zawsze a nie tylko od czasu do czasu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy wspolczucia. Ja mialem ostatnio cos podobnego. Wciskam powera i nic zero null. Mysle se no ladnie pewnie zasilacz. Wywalilem zasilacz wszysko OK.Podpiolem sama plyte i hula.Okazalo sie ze wczesniej wyciagalem dysk z kieszeni i zle zalozylem wtyczke poprostu stykaly sie tylko 2 piny. Najadlem sie strachu :D A twardzieli to mi tak juz ze 2 niestety padlo dzieki kolegom :? (dobrze ze male starocie byly)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mi tez padl dysk, przez moja nieuwage kiedy podlaczalem wiatrak i podlaczylem juz jeden kabelek a tu drugi mi spadl na elektryke dysku, ktory lezal sobie na dole obudowy.

 

Potem nieudane proby naprawienia, i kupno nowego dysku. I tak Kaloryfer stal sie szczesliwym posiadaczem BIV 40GB :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plyta tez sie troche usmazyla ale jakos dziala i nawet dobrze ale nie dziala w niej dyskietka 8O aha naped dziala bo sprawdzilem w innym kompie tylko na plycie cos wysiadlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ... ja zrobilem spiecie (12V+masa) na plycie glownej przy wlaczonym kompie ... naszczescie tylko sie wylaczyl i musialem odlaczyc i podlaczyc zasilanie ...

 

ale znowu kiedys qmpel przyniusl twardziela 500 MB z po<span style="color:red;">[ciach!]</span>ymi zworkami .. podlaczylem z nagrywarka. nie zobaczylem w biosie czy wykrylo (nie zdarzylem) w windzie hdd byl .. nagrywarka nie. i puzniej nagrywara juz nie ruszyla :evil: :( tak jak bym nie podlaczyl zasilania ... qrde no ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a wiesz co zrobic z tym hadedekiem?? mam na nim fajne rzeczy i nie chce ich  stracic

Mozesz samemu probowac wymienic elektronike lub oddac do punktu gdzie takie rzeczy robia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak podłanczałem wentyla do obudowy (wyjętego z zasilacza:P) oczywiście bez specjalnej wtyczki :? to jeden *#$^$**^ kabelek się na końcu rozczepił i Bzzzzz. bezpiecznik wywaliło a ja mało co zawału nie dostałem ale na szczęście jak wystygł się włączył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak podłanczałem wentyla do obudowy (wyjętego z zasilacza:P) oczywiście bez specjalnej wtyczki :? to jeden *#$^$**^ kabelek się na końcu rozczepił i Bzzzzz. bezpiecznik wywaliło a ja mało co zawału nie dostałem ale na szczęście jak wystygł się włączył.

A próbowałeś kiedyś podłączyć silniczek od golarki do sfetrów (12v) do gniazdka elektrycznego? :lol: To dopiero są fajerwerki! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys wsadzilem wiatraczek 12v do gniazdka 220v to mi prawie w lapach walnelo :lol:

Wow ! Po jakim czasie wiatraczek wybuchl czy sie spalil ?? Powiedz jak to bylo bo tez chcialem tak zrobic 8) :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mi tez padl dysk, przez moja nieuwage kiedy podlaczalem wiatrak i podlaczylem juz jeden kabelek a tu drugi mi spadl na elektryke dysku, ktory lezal sobie na dole obudowy.

 

Potem nieudane proby naprawienia, i kupno nowego dysku. I tak Kaloryfer stal sie szczesliwym posiadaczem BIV 40GB  :P .

A propo Barracud ATA IV 40GB, posiadam w szyfladzie mojego biurka w pracy 2 uwalone sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...