Skocz do zawartości
NiemacieK

!!! CIEKAWY BLOK WODNY !!!

Rekomendowane odpowiedzi

heh, zaprojektowałem i zleciłem wykonanie prawie takiego samego bloku,

mój rożni się od tego bloku popixs'a

Dołączona grafika

tym że króćce wylotowe mają taką samą średnicę jak wlotowy po to żeby nie przechodzić na złączkę Y o mniejszej średnicy.

otwory na śruby którymi skręca się bloczek są sfazowane tak że główki śrubek chowają się w pleksie (estetyczniej to wygląda).

dodatkowo w pleksa jest podświetlona przez dwie ultra jasne niebieskie diody.

no i najważniejsze mój nie był robiony na cnc, dlatego będzie trochę tańszy.

zdjęcia zapodam za parę godzin (czekam na cyfraka).

BTW: good job popixs :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. przeczytaj caly topic to dowiesz sie ze zlaczki sa calkowicie konfigurowalne, zreszta wyjscia na waz 12 sa po to zeby nie trzeba bylo redukcji do bloczkow nb/sb/gpu

2. nam poprostu bardziej sie podoba nieschowany lepek, jesli ktos chce, spoko, mozemy mu je schowac

3. null problemo, ale skoro jeszcze nie mam zdjec to sie nie bede chwalil podswietlanym topem, mam nadzieje ze jutro sie pochwale.

4. nie wiem jak do tego doszedles, ale cnc jest tansza przy seryjnej produkcji.

 

 

testy juz sie odbyly, podam je dzisiaj jak chwile odpoczne i zdjecia wrzuce na kompa.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodzi mi o testy wielu blokow (w tym tych najnowszych). Podejrzewam ze jest jakis amer. servis ktory robi testy na biezaco. :roll:

 

PS: A te strony co podales to chyba zna kazdy zainteresowany tematem :lol:

 

Ale dzieki ... Nadal prosze o linki ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he male nieporozumienie, a co do testow blokow to beda one przeprowadzone w sierpniowym wydaniu chipa, mam tylko nadzieje ze podejda w miare profesjonalnie do sprawy.

Jezeli beda takie jak zwykle, to :lol:

CHIP raczej nie jest "mocny" w WC :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chip jest tylko w jednym mocny - w reklamach (często ukrytych).

I dziwnie sprzęt reklamodawców często wygrywa ;)

Ale to zapewne calkowite zbiegi okolicznosci :wink:

Poprostu pozade firmy daja im sprzet :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he male nieporozumienie, a co do testow blokow to beda one przeprowadzone w sierpniowym wydaniu chipa, mam tylko nadzieje ze podejda w miare profesjonalnie do sprawy.

Jezeli beda takie jak zwykle, to :lol:

CHIP raczej nie jest "mocny" w WC :?

no w AC to oni też nie są "najmocniejsi" :lol: chodzi mi tutaj o numer,w którym było o overclockingu i przy okazji o coolerach różnych..wygrał w kategorii AMD jakiś śmieszny spire z miedzianą podkładką a w teście brał też udział np. volcano 7+(high) :lol: co za typy... :lol: i chyba na tym volcano niby było 67 C a na tym spire 55 C 8O :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie dzwonilem do Chipa w sprawie tego testu

bedzie to test gotowych zestawow wiec sprzety tylko powyzej 600 zl i zgadnijcie co bedzie w tym towarzystwie C P C ale daja plame rozmawialem z redaktorem fanem WC ucielismy sobie ponad 30 min pogawedke polecilem mu nasze forum no i Mate`a niech wie ze Polak tez potrafi wiec nie wiarzcie z tym testem wielkich nadzieji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, tak jak mówiłem wrzucam fotki na forum do oceny (i wyceny przy okazji)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

zauważyłem, że Copperfield ma węższe finy i węższy sprayer niż w moim bloku. witch & popixs czy jest możliwość podesłać Wam mój bloczek do testu w tej samej konfiguracji co przy Copperfieldzie i Atlantisie ?

jestem ciekawy jakie temperaturki w tym configu miałby mój blok....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa naszego sprayera jest ciagle w fazie testowania.

Podeslac mozesz oczywiscie, pogadaj z popixsem. Czy bedzie testowany na poprzednim "zestawie" czy na czyms bardziej pro zobaczymy, jutro postaramy sie zmontowac jakis die simulator (PROSBA DLA LUDZI, mozecie podac wymiary rdzeni odpowiednio 0.13 i 0.18 dla AMD i samego rdzenia P4 jak ktos ma - nie interesuje mnie ta czapeczka na wierzchu...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...