Skocz do zawartości
Marcin_gps

Najbardziej zagmatwane filmy

Rekomendowane odpowiedzi

Exeqtor ma racje. Sam chcialem to napisac. Ogladalem niedawno i film jest swietny (szczegolnie jesli chodzi o sposob przedstawienia wydarzen). Goraco polecam.

BTW wg. imdb.com film jest na 14 miejscu najlspszych filmow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie dziury ... !! Memento to chyba nie byl ... nie pamietam zebym go ogladal ... musze sie przejsc do kumpla bo jak piszecie ze 3 razy ogladacie to cos w tym musi byc ...

 

A tamtem film byl jakos tak:

Gosciu (mafia) meksykanin jakas inna mafia porwala jego zone dzieci on wlecial wszystkich pozabijal i potem sie msci ... koles udaje kulawego ... na koncu na policji (tzn na poczatku ;P) wymysla taka historyjke na poczekaniu co mnie rozjebalo i ucieka gdzies daleko

No nie pamietam juz jak sie to nazywalo zara przetrzase cale archiwum film.wp.pl ;) zajebisty byl ten film jak wiecie jak sie mogl nazywac to napiszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vanilla Sky - niezły i zagmatwany,

Gra - patrz wyżej,

Cela - nie podobał mi się więc "przeskakiwałem" :wink: ale zagmatwany chyba jest bo nawet teraz nie wiem co czym kankretnie :wink: :lol: .

Solaris - choć wiadomo ksiązka lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zagmatwane??

 

- 13 piętro ( w końcu nie wiem do końca co jest prawdą )

- Matrix Rewolucja ( w drugiej częście jest już wszystko kompletnie pokręcone)

- Cela (strasznie dziki film)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zagmatwane??  

 

- 13 piętro ( w końcu nie wiem do końca co jest prawdą )

- Matrix Rewolucja ( w drugiej częście jest już wszystko kompletnie pokręcone)

- Cela (strasznie dziki film)

Cela ?? Ja ten film ogladalem bardzo dawno temu i powiem Wam ze mi sie nie podobal ... jakis taki zrabany ... mowimy o tej celi z Jenifer Lopez ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matrix - kult ;Memento - odlot; Inni - dobry na noc z laska ;-); 12 Małp - niezly pomysl; Blair Which Project - niezly klimay; Ace Ventura (powalony humor) :D; Requiem dla snu.

 

Wiem co pisze, mam z troche filmow ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.

 

Las Vegas Parano.

 

Normalny człowiek nie obejrzy tego filmu do końca za pierwszym podejściem.

eee tam ja go obejrzalem calego za 1 razem ;) a tak potem to w sumie ogladalem go 12 razy ;) wspanialy film wypas i miod. na mojej liscie bije sie o 1 miejsce z Ghost Dogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...