Skocz do zawartości
s0n1c

Jaka jest najlepsza plyta na nForce2 dla Amd?Poradzcie

Rekomendowane odpowiedzi

W najblizszym czasie zamierzam zmienic plyte glowna i pare drobiazgow, poradzcie jakas plyte dobra do podkrecania, rozbudowy itp.

Poprostu the best. Cena nie gra tu znaczacej roli. Z gory dziekuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe wiedzialem ze podobne beda odpowiedzi ale coz zrobimy innaczej, dam 3 plyty, nie wiem czy wszystkie sa socket A ale widze ze sa najpopularniejsze tu na Forum.

a)Asus A7V8X deluxe

b)Abit NF7

c)Soltek SL-75PRN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Abit tylko NF7-S - super wyposażenie i niezłe OC.

tylko NF7-S ?? jest drozsza od NF7 i ma tylko dodatkowo SATA , IEEE1394

straszne , normalnie wydam 150 zeta wiecej na cos takiego

I jeszcze o SS pan zapomniał. NF7 nie ma SoundStroma w przeciwieństwie do NF7-S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe wiedzialem ze podobne beda odpowiedzi ale coz zrobimy innaczej, dam 3 plyty, nie wiem czy wszystkie sa socket A ale widze ze sa najpopularniejsze tu na Forum.

a)Asus A7V8X deluxe

b)Abit NF7

c)Soltek SL-75PRN

tfu asus?? pogieło cie?? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe wiedzialem ze podobne beda odpowiedzi ale coz zrobimy innaczej, dam 3 plyty, nie wiem czy wszystkie sa socket A ale widze ze sa najpopularniejsze tu na Forum.

a)Asus A7V8X deluxe

b)Abit NF7

c)Soltek SL-75PRN

tfu asus?? pogieło cie?? 8O
nie mam słów na takich ludzi...parę osób miało problemy z asusem i co?? a z innymi mobo nie ma problemów??tak samo mogę powiedzieć:

tfu epox?? pogieło cie?? 8O ...bez komentarza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Abit tylko NF7-S - super wyposażenie i niezłe OC.

tylko NF7-S ?? jest drozsza od NF7 i ma tylko dodatkowo SATA , IEEE1394

straszne , normalnie wydam 150 zeta wiecej na cos takiego

I jeszcze o SS pan zapomniał. NF7 nie ma SoundStroma w przeciwieństwie do NF7-S.

A faktycznie , tez jest , ale ja nie jestem zwolnenikiem kart muzycznych zintegrowanych z plyta , slyszalem ze ten SS jest niezly ale ..... ale to nie dla mnie :D

 

 

A co do abitow to mam NF7 i naprawde nie ma z nim problemow , wygodne pogrkrecanie dzieki Soft Menu III i polecam ta plytke . :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe patrzac na opisy waszych kompow to widze ze najwiecej macie Epox'a-->Kumpel ja ma jest tez tania stosunkowo

no i...Asus ktora polecil mi 2 kumpel ktoru pracuje w branzy komputerowej tzn sprzetu.

Ale dla pewnosci chce uslyszec jeszcze opinie ludzi z Polski.

Ewentualnie posiadaczy w/w sprzetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie Abit-S i Gigabyte zostały wyróżnione na stronie Nividy pod względem największej wydajnosci i najlepszego wykonania. wybor i tak nalerzy do ciebie.

a jak Komputer Swiat bedzie polecal ECS'a to tez bedziesz ich sluchal przy zakupie :?:

 

zamknac ten Topic :!:

 

Malo bylo postow typu AbitvsSoltekvsEpox miesiac temu :?: ,plyty sie nie zmienily wiec odpowiedzi tez nie :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli mi nie wierzysz to poszukaj sobie testow najnowszej płytki Gigabyte i porownaj z cała resztą pod AMD i zadna płyta na tym samym procku i ramach nie bedzie miała szans nawet Abit-S(no chyba ze w podkręcaniu)Ja widziałem testy i naprawde najnowze Gigabyte sa naprawde bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...