Skocz do zawartości
kikus

Bardzo duzy problem. Dobijajace...

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Symantec Norton AntiVirus 2003 i jest problem. Znajduje mi wira w pliku

C:WINDOWSSystem32winsDLLHOST.exe

ale jak klkam na OK to mi pisze

Acccess to the file was denied.

i

Unable to rapair this file

. A okienko Nortona z powieadomieniem o tym sterczy caly czas na pulpicie. Nieda sie tego skasowac. jak klikam na OK to mi wlasnie wyskakuje jednen z tych dwoch komunikatow i tak na przemian. Pliku niemoge skasowac recznie bo wyskakuje ze plik jest chroniony!! Co to za vir , co to za plik i wreszcie - JAK SKASOWAC TEGO VIRA I CZYM?? :evil: :evil: :evil:

 

Z gory THX za odp. :cry:

 

pozdroofki od kikus'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem wyraznie ! NIE DA SIE USUNAC TEGO PLIKU !!!!!!

wszystko sie da, nie mozna tylko otworzyc parasola w [gluteus maximus] i zalozyc chelmu na lewa strone, ale do rzeczy, jezeli nie mozesz go usunac to rob tak

a) plik jest prawdopodobnie uzywany przez windows dlatego nie mozna go usunac, wiec wpisz w konsoli msconfig i znajdz zakladke uruchomienie (przewaznie ostatnia) odznacz wszystkie procesy, zrob restart, nastepnie wywal plik, jak nie pomoze to czytaj dalej ...

B) wez dyskietke startowa od win98, daj uruchomienie w biosie z dyskietki , postepoj zgodznie z instrukcjami, i znajdz ten plik pod dosem i go wywal, ta ostatnia opscja jest real chamska, wszsytkie pliki mozna usunac, tylko trzeba wiedziec jak

 

aha i bardzo wazne znajdz kopie tego pliku na cdromie instalacyjnym windowsa i po usunieciu tego wirusa wgraj ja w miejsce starego usunietego pliku bo inaczej moga byc klopoty z winda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...