Skocz do zawartości
s0n1c

Jakiego uzywasz odtwarzacza?(Uwazasz ze jest najlepszy)

A oto one:  

  1. 1. A oto one:

    • Winamp 2.xx
      55
    • DeliPlayer 2
      1
    • Foobar 2000
      18
    • Windows Media Player
      4
    • Inny
      10


Rekomendowane odpowiedzi

mowimy o tym samym FooBarze 2000 ? to takei okienko jak notatnik ? Sa jakeis skiny czy cos ? Nie no ja dziekuje. Szukam DeliPlayer 2 bo chetnie zamienie winampa, jak DeliPlayer 2 to tez taki "inny" player to sciagne sonique.

heh :) program do SLUCHANIA muzyki ma dobrze wygladac czy dobrze grac ? :P

Grac i byc ergonomiczny ;) A ja nawet nie wiem jak moge przewinac piosenke w tym progsie :) I nie mam zamiaru si dowiedziec - nie znalazlem na pierwszy rzut oka to nie szukam :) Zainstalowalem Sonique narazie :)

to sciagnij aktualna wersje :) jest juz seekbar :P jak sie dluzej z nim posiedzi to da rade odczuc jego (sz)moc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowimy o tym samym FooBarze 2000 ? to takei okienko jak notatnik ? Sa jakeis skiny czy cos ? Nie no ja dziekuje. Szukam DeliPlayer 2 bo chetnie zamienie winampa, jak DeliPlayer 2 to tez taki "inny" player to sciagne sonique.

heh :) program do SLUCHANIA muzyki ma dobrze wygladac czy dobrze grac ? :P

Grac i byc ergonomiczny ;) A ja nawet nie wiem jak moge przewinac piosenke w tym progsie :) I nie mam zamiaru si dowiedziec - nie znalazlem na pierwszy rzut oka to nie szukam :) Zainstalowalem Sonique narazie :)

Chwila przecież wygląd Foobar-a można zmienić, w takim sam prosty sposób jak można dodać pasek przewijania (standardowo przewijanie poprzez klawiature). Więc nie bardzo rozumiem w czym problem :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zdradzilem WinAmp'a na rzecz Foobar'a i oto wnioski:

 

- bezporownywalnie lepsza jakosc dzwieku (64 bitowe, zmiennoprzecinkowe odtwarzanie, do tego resampling do 48 Khz)

- male obciazenie systemu

 

Ktos tu pisal, ze kiepski wyglad. Mozna sciagnac skorki i programik bedzie wygladal jak WinAmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zna ktos stronki z kodem (skorkami) do foobar'a

Kiedys znalazlem taka, a teraz to tylko stronki z pluginami mi znajduje.

Ps. Probowal jeszcze ktos DeliPlayer'a 2?

 

Update. Program mozna znalesc na http://www.deliplayer.com/

Programik otwarza z 200 formatow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...