Skocz do zawartości
Dares

Max napięcie na AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dokładnie ale czy przy podnoszeniu fsb jakoś ekstremalnie podnosi ci się taktowanie AGP ?? Bo jeśli nie to podnoszenie napięcia nie ma sensu. W przeciwnym przypadku to raczej 1,7V wydaje się byćrozsądną granica. Jednak z tego co zauwazyłem to raczej u mnie nic to nie dawało ( jeszcze jak siębawiłem kt400 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po to ze czasem 3dmark sie do windy na 1.5v wysypie podczas podkrecania fsb i pci no i agp ... a po zmiania na 1.6 v-1,7 v przechodzi ... granica za ktora nie warto sie wypuszczac to dla mnie jest 1.7 v ( a moge u siebie do 1.9v tylko po co ??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po to ze czasem 3dmark sie do windy na 1.5v wysypie podczas podkrecania fsb i pci no i agp ... a po zmiania na 1.6 v-1,7 v przechodzi ... granica za ktora nie warto sie wypuszczac to dla mnie jest 1.7 v ( a moge u siebie do 1.9v tylko po co ??)

Rzeczywiście :oops: , coś mi jebło na mózg pod wieczór ,ale to chyba przez jutrzejsza szkołe i koniec wakazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po to ze czasem 3dmark sie do windy na 1.5v wysypie podczas podkrecania fsb i pci no i agp ... a po zmiania na 1.6 v-1,7 v przechodzi ... granica za ktora nie warto sie wypuszczac to dla mnie jest 1.7 v ( a moge u siebie do 1.9v tylko po co ??)

Tak jak mówisz. 3dMark nie przechodził przy 1.5 V po podwyższeniu do 1.6V i 1.7 V zaczynał normalnie chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...