Skocz do zawartości
CePeK

Smród z torby -> POMOCYYY!

Rekomendowane odpowiedzi

nie czytalem wszystkiego ale co do jansport to placisz glownie za licencje na miejscu te plecaki kosztuja ok 15usd (nie patrzalem jaki model itp.)

Może i kosztują 15 $ ale pewnie najsłabszy model . Dolicz do tego jakość wykonania, długi okres gwarancji i porównaj z innymi dostępnymi produktami i zauważysz ze stosunek jakości do ceny wypada całkie znośnie.

 

Swoją droga to całkiem ciekawy tok myślenia. Idąc nim dalej widziałem ostatnio niemieckie ogłoszenie. Koleś chciał sprzedać Forda Capri w super stanie za 450 euro. Bardzo atrakcyjne , zwłaszcza że trzeba by po niego pojechać , kupić, zapłacić kupę dodatkowych opłat. A na końcu okazało by się sprowdzenie wyszło średnio tanio.

 

BTW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czytalem wszystkiego ale co do jansport to placisz glownie za licencje na miejscu te plecaki kosztuja ok 15usd (nie patrzalem jaki model itp.)

Może i kosztują 15 $ ale pewnie najsłabszy model . Dolicz do tego jakość wykonania, długi okres gwarancji i porównaj z innymi dostępnymi produktami i zauważysz ze stosunek jakości do ceny wypada całkie znośnie.

 

Swoją droga to całkiem ciekawy tok myślenia. Idąc nim dalej widziałem ostatnio niemieckie ogłoszenie. Koleś chciał sprzedać Forda Capri w super stanie za 450 euro. Bardzo atrakcyjne , zwłaszcza że trzeba by po niego pojechać , kupić, zapłacić kupę dodatkowych opłat. A na końcu okazało by się sprowdzenie wyszło średnio tanio.

 

BTW

 

chodzilo mi o to ze czasami nie warto przeplacac za marke, szczegolnie jezeli chodzi o torbe szkolna

 

a te za 15usd to byly jakies szmelce w walmarcie, jakas chamska nalepka jansport i tyle

 

 

ja mam jakiegos reeboka, dalem za niego 120zl 2 lata temu trzyma sie fajnie, zalowalem ze go kupilem

jezeli ma to byc plecak tylko do szkoly to ci taki za 15zl z targu wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczepie sie :) jakie firmy oprocz JanSport produkuja jeszcze dobre plecaki ? Bo jakos nic nie moge wybrac w znosnej cenie  z JanSportu :P Macie propozycje ? Najlepiej zebym na www mogl obejzec.

 

Nike i ewentualnie reebok ale te modele z wyższej połki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to ze czasami nie warto przeplacac za marke,  szczegolnie jezeli chodzi o torbe szkolna

 

a te za 15usd to byly jakies szmelce w walmarcie, jakas chamska nalepka jansport i tyle  

 

 

ja mam jakiegos reeboka, dalem za niego 120zl 2 lata temu trzyma sie fajnie, zalowalem ze go kupilem

jezeli ma to byc plecak tylko do szkoly to ci taki za 15zl z targu wystarczy :)

Czasami nie nalezy przeplacac ? Mi sie wydaje ze nigdy nie nalezy przeplacac za merke. Ale tak sie akurat sklada ze gdzie nie popatrzysz to w 90% to co drogie jest dobre... Postaw obok siebie BIgTOwera Codegena i Chiefteca... warto doplacic ? Warto... cena to nie tylko marka ale przedewszystkim jakosc wykonania. IMO nie warto do ladnego pudeka w karcie graficznej i 5 gier skoro mozna kupic werske OEM karty... ale nioe zawsze mozna.

 

Jesli chodzi o plecak to wybacz, ale za 15 zl to nawet portfela bym wolal nie kupic. A nie bedzie mi on sluzyl tylko do szkoly, ale jak juz pisalem np. do noszenia aparatu - a nie bede go bynajmniej nosil do szkoly :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciesz sie ze nie znalazles w tej torbie gnijacego plodu ehh tudziez noworodka

Niesmaczne, ale chyba rozumiem Twoją intencje... :roll:

zapewne slyszales teorie o eliminowaniu ognisk bolu

jezeli stworzysz kolejne ognisko to mozg jakby ,,zapomina,, o tym pierwotnym

analogiczni eprosze wykorzystac to tutaj  

nasikaj badz zrob kupe do torby

twoje zapachy napewno sa przyjemniejsze niz kocie

Hmmm... Ciekawa teoria, ale znalazłem inny sposób... Walnąłem kotka z kilku kamyczków i jakoś ból po części minął do tego doszło wkurzenie sąsiada ;) Wracając do Twojej teorii to chyba powinienem kotu nasikać do koszyka, bo moim zdaniem "robienie" sobie do torby pogłębiło by ból...(Który został już zlikwidowany przez inne czynniki :roll: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to ze czasami nie warto przeplacac za marke,  szczegolnie jezeli chodzi o torbe szkolna

 

a te za 15usd to byly jakies szmelce w walmarcie, jakas chamska nalepka jansport i tyle  

 

 

ja mam jakiegos reeboka, dalem za niego 120zl 2 lata temu trzyma sie fajnie, zalowalem ze go kupilem

jezeli ma to byc plecak tylko do szkoly to ci taki za 15zl z targu wystarczy :)

Czasami nie nalezy przeplacac ? Mi sie wydaje ze nigdy nie nalezy przeplacac za merke. Ale tak sie akurat sklada ze gdzie nie popatrzysz to w 90% to co drogie jest dobre... Postaw obok siebie BIgTOwera Codegena i Chiefteca... warto doplacic ? Warto... cena to nie tylko marka ale przedewszystkim jakosc wykonania. IMO nie warto do ladnego pudeka w karcie graficznej i 5 gier skoro mozna kupic werske OEM karty... ale nioe zawsze mozna.

 

Jesli chodzi o plecak to wybacz, ale za 15 zl to nawet portfela bym wolal nie kupic. A nie bedzie mi on sluzyl tylko do szkoly, ale jak juz pisalem np. do noszenia aparatu - a nie bede go bynajmniej nosil do szkoly :/

akurat porownianie ch.ujo*e bo ile w tej torbie bedziesz chodzil? do szkoly i spowrotem

 

ja kilka lat temu :D:D:D mialem torbe za 20zl LOL i byla lepsza od tego reeboka co ma teraz. DLaczego zmienilem? dla marki...

 

btw. co do tego ze nie warto przeplacac za marke to jest tylko kilka przypadkow w ktorych bym tego nie zrobil, napewno teraz nie kupilbym plecaka takiego.

A ciuchy to inna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aster , sam sobie zaprzeczasz. Bo z jednej strony wolisz markowe ciuchy a plecaka to już nie bo uważasz ze to przepłacenie.

To po co kupjesz markowe ciuchy? Dla znaczka czy po to żeby się szybko nie rozwaliły?

A argument że SuCHyY będzie rzadko nosił plecak jest jak dla mnie lekko chybiony.

Ja latam z plecakiem codziennie bo to i wygodniej i praktyczniej.

Pozatym gdzie aprat mam schować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...