Skocz do zawartości
kolczan

Obudowy modecoma

Rekomendowane odpowiedzi

Ej nie zrozumieliscie mnie :)

 

Chodzilo mi o ich wnetrze, jak z zewnatrz wygladaja to wiem :)

Nie wiem gdzie wnetrza ModeComow mozna obejrzec.

Moge Ci tylko pokazac moja, ale juz z "flakami" :P

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

W sumie malo widac :oops: ale to moje pierwsze zdjecia robione cyfrakiem (i to Agfa w dodatku :? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale nie podoba mi sie enlight, wedlug mnie jest kompletnie niepraktyczny i oprocz dobrego zasilacza nie oferuje kompletnie nic.

Dostane zjebke za to co napisze ale trudno !

Zrobile z siebie wiesniaka ! Enlight niepraktyczny ! <span style="color:red;">[ciach!]</span>a o czym ty gadasz ?

Jest to najbardziej praktyczna obudowa jaka mozna kupic (chieftec i lian-in tez )

Ty chyba enlighta w zyciu nie widziales a piszesz takie dyrdymaly ! BUHAHA

A podobac Tobie sie nie musi ! ale Niepraktyczny to on napewno nie jest !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty takze nie podales zadnych argumentow wiec nie rozumiem o co ta wojna.

Napisalem, ze enlight jest niepraktyczny i jest to moje osobiste odczucie jezeli Ty masz inne spox wolny kraj. Pamietaj tylko, ze nie kazdy musi miec takie same poglady jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale jezeli szyny do napedow 5.25/ wyjmowana klatka na dyski / latwy dostep przez zdjecie panelu przedniego do uzadzen ktore chcemy wyjac / wyjmowanie mobo wraz ze scianka co ulatwia montarz i demontarz plyty jest niepraktyczne ? To co dla Ciebie jest ? Wedlug mnie to bardzo praktyczne pomysly ! i nietylko enlight jes stosuje (chieftec)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkowicie sie zgadzam te rzeczy sa przydatne ALE ta obudowa mi po prostu nie pasuje. Nie potrzebnie widze uzylem slowa "niepraktyczna", powinienem powiedziec ze mi sie nie podoba i byl by spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolczan - zadnych ostrych krawedzi - naprawde niezla robota. Tyle moge ci powiedziec, a zdjec nie mam. Z zewnatrz za to mi sie srednio podobaja..

co do braku ostrych krawedzi to bym sie kurde klucil (moze w drozszych modelach jest inaczej) bo w moim platinum jest kilka ostrych krawedzi glownie wystajace nity i pozostalosci po dziwnych zabespieczeniach skutecznie utrudniajacych montaz cd itp, poza tym w ogole nie uzyteczne trzecie miejsce 5,25 gdyz wkladajac tam cididika zachacza o plyte glowna.

Przypuszczam ze podobna sytuacja jest z feel i feel2 iesli sie myla to sorki :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkowicie sie zgadzam te rzeczy sa przydatne ALE ta obudowa mi po prostu nie pasuje. Nie potrzebnie widze uzylem slowa "niepraktyczna", powinienem powiedziec ze mi sie nie podoba i byl by spokoj.

No wlasnie nie musza sie Tobie podobac !ale praktyczne sa :)

Koniec awantury :)

 

Ps. Wlasnie dotarl do mnie wentyl coolermaster'a i cholera srobki z kompletu nie pasuja do gotowych otworkow :( co za kaszanka !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do braku ostrych krawedzi to bym sie kurde klucil (moze w drozszych modelach jest inaczej) bo w moim platinum jest kilka ostrych krawedzi glownie wystajace nity i pozostalosci po dziwnych zabespieczeniach skutecznie utrudniajacych montaz cd itp, poza tym w ogole nie uzyteczne trzecie miejsce 5,25 gdyz wkladajac tam cididika zachacza o plyte glowna.

Przypuszczam ze podobna sytuacja jest z feel i feel2 iesli sie myla to sorki  :evil:

Wedlug tego co pisza na http://www.modecom.pl/platinium.html

to ona powinna byc gladka, bardzo gladka. Moze oddaj i powiedz zeby wymienili. Bo "staranne wykonczenie" jakby nie patrzec oznacza dobrze wyszlifowana obudowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekalem na nia zbyt dlugo tak na marginesie czekalem na feel2 no ale przyszla platinum :cry:

jak juz wszystko siedzi w srodku to mi nic nie przeszkadza :lol:

no i jeszcze mam problemy z podloączeniem diod dysku do plyty moze ktos moze cos doradzic mam :arrow: k7s5a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...