Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Druzyna Purepc.pl W Seti

Rekomendowane odpowiedzi

:twisted: :twisted: :twisted: pozdrawiam kolegów z pierwszej dzisiątki :twisted: :twisted: :twisted:

... ktos wie o co chdoiz z tymi dziwnymi próbkami któe sienie chca wysłac? jakis error 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się po<span style="color:red;">[ciach!]</span>liło mojemu klientowi i komp przestał tydzień bezczynnie teraz sciągłem nowego klienta zaloguje sięi pędze nowonie :) jutro odbieram Epoxa z gwarahcji wiec znowu bedzie 2,4GHz czystej mocy liczyć:D

Pozdro for all User Tweak & Seti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej by było miec p4 z HT; wtedy by mozna dwa klienty jednoczesnie katowac;

O obydwa by chodzily iles tam wolniej.

Mam w pracy jeden z tych komputerkow z tym HT i komp obok z procem bez HT, robie w grafice i nie widze wiekszej roznicy.

W ogole jak czytalem po necie to HT ogolnie rzecz ujmujac - chwyt reklamowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dzis mi seti tylko statystyki psuje :( proc na 1,8GHz tylko robi mi paczke o połowe dłużej niz na 2,4GHz, sei widać lubi kosmiczne fsb teraz na 166 to jest taka padaczka że od południa do teraz tj przez 6h zrobił mi 1,3 paczki :( porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy to bylo robione ?? teraz mam 20 jednostek wiecej !!

moze ktos dzisiaj zrobic statystyke ?

Czasami SETI Team nie chce pobrać akualnych statytyk i trzeba sie opierac

na tych z poprzedniego dnia, tak bylo wlasnie teraz i staty były z piatku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

Witam...Pytanko pewnie juz sie pojawilo ale szuaknia wiecej niz wpisanie tego tekstu...czy moge zmienic nick'a by nie tracic przliczonych jednosteki jak tak to jak to zrobic??i czy jest klient seti dla linuxa (to tez z lenistwa pytanie)...nie wieszajcie psow tylko podowiedzcie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...Pytanko pewnie juz sie pojawilo ale szuaknia wiecej niz wpisanie tego tekstu...czy moge zmienic nick'a by nie tracic przliczonych jednosteki jak tak to jak to zrobic??i czy jest klient seti dla linuxa (to tez z lenistwa pytanie)...nie wieszajcie psow tylko podowiedzcie!!

Edycja swoich danych:

http://setiathome.ssl.berkeley.edu/account_area.html

 

Jest klient chyba na kazda platforme ;)

Oczywiscie rowniez na Linuxa i liczy szybciej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i naturalnie Panie) jak sadze dobre nowiny, nasz Team wywolal wreszcie pewne nazwijmy to poruszenie :wink: , ba nawet defetyzm :D u konkurencji -> link 8) To teraz nic tylko zmoblilizowac sie do jeszcze wiekszej liczby przeliczonych probek, sciagania znajomych, podnoszenia FSB itd. Kazdy sposob jest dobry :twisted:

 

Pozdro

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko. Słyszał ktoś kiedyś o textowym kliencie na maca?

Ja slyszalem ale nie mialem czasu :( go dokladnie obcykac :(

...Tak tez wszytskie maci w pracy leca na graficznym...

ale o tym cicho-sza :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...