Jump to content

jaan

Stały użytkownik
 • Content Count

  437
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About jaan

 • Rank
  Uczestnik

Contact Methods

 • GG
  2094134

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Dzięki za podpowiedź. Czym się właściwie różnią te Delle w oznaczeniach? P czy U w zależności od zastosowania? Rozumiem że kolejne cyferki po liczbie calów to już generacje. A literka H na końcu w przypadku P2417H?
 2. Cześć. jak w opisie, poszukuję monitora który będzie do 2-giego komputera. W większości będzie używany do gier ale nie tak dynamicznych. sporadycznie filmy i inne YouTube. Próbując znaleźć jakieś sensowne rozwiązanie mogę się zastanowić nad jakimś używanym dobrym modelem. Cena do 500 PLN. Za dużo możliwości sprawia, że nie wiem na co się zdecydować :( Prośba o sugestię.
 3. Nie wiem czy kolega bierze pod uwagę sprzęt używany. Bo w okolicach 1500 PLN można wychaczyć, całkiem niezłe Lenovo y510p z I5 4200m (I3 w przebraniu;) z 8Gb RAM, 1TB SSHD i GT 755m (kepler z 384 CUDA 128bit) 2Gb RAM. Sam korzystam z takiego. Co prawda touch pad delikatnie mówiąc $%^^&*, głośniki dają radę (czystość brzmienia). A grafikę nawet trochę podkręciłem w MSI Afterburner (ok. 10%), a mimo to nie spaliły mi się kolana z gorąca ;)
 4. jaan

  War Thunder

  Gra była by naprawdę dobra gdyby: 1) Developerzy bardziej słuchali tego, co mają do powiedzenia gracze; 2) zastąpiono RNG innym bardziej rozsądnym rozwiązaniem (patologia na porządku dziennym: T-26 potrafi zrykoszetować 128mm wystrzelone z Mausa) 3) coś się jeszcze znajdzie pomniejszego do narzekania ;)
 5. jaan

  War Thunder

  http://warthunder.com/pl/devblog/current/41
 6. jaan

  War Thunder

  A na V erze to w ogóle hardkor z niemcami ;) Tiger II z 10,5 cm armatą różni się od tego z IV ery jeszcze tylko 900km pod maską, więc walka z IS4 jest dość nierówna. Choć da radę, jak wie się gdzie strzelać. Jagdtiger zamiata armatą, choć nie jest zbyt mobilny. Silny pancerz ale jedynie w walce hull down. Panterka 2 bardzo zacna. Skrzynia z tiger 2 i 900 km plus 88mm całkiem nieźle się spisuje, lecz nadal walka jest nierówna ;) Panterka F niestety za słaba jak na ten poziom. Podobno Maus to niezły bunkier na gąsienicach ;)
 7. jaan

  War Thunder

  Dlatego warto dalej polecieć w tą linie i dobic do pz V D. Tez jest kozak ;)
 8. Po to aby mieć całkiem wydajną platformę bez wyrzucania fortuny za sprzęt. A znaleźć sandy bridge w sensownej cenie to wyczyn ;) Chyba, że warto polecieć w 1156?
 9. @UP http://www.purepc.pl/procesory/amd_fx_8370e_wydajnosc_bez_zmian_ale_pobor_mocy_spadl?page=0,9 ;) Pytanie: Myślałem o poskładaniu nie drogiej platformy na 1366. Jaką płytę polecacie? Interesuje mnie sensownie najwyższe OC na AC.
 10. jaan

  War Thunder

  W AB nadal ruskie na 5 erze są OP. Chociaż trochę pozmieniali BR dla panterek.
 11. jaan

  War Thunder

  Co ważniejsze Panterka II dostala 7.0 i już spotyka się t-44 z rzadka t-54. Bardzooooo miło :>
 12. jaan

  War Thunder

  Dokładnie, opór tego było ;) Ciekawe czy komuś się udało z tych dwóch kodów wyciągnąć więcej niż 150 jak mnie :>
 13. jaan

  War Thunder

  MPW24-3N24G-GFC57-G9BGU-E7TSS-TWAF4 MP81T-KMU3M-HCJ8W-A8BTX-ADHGS-WDBT6 Kto pierwszy ten lepszy ;) Za pomocą tych kodów można dostać od 150 do 1 000 000 złotych orłów. Jeden kod jedno konto ;)
 14. jaan

  War Thunder

  Przyznam, że mapka z miastem urozmaica rozgrywkę i to bardzo. Jest dość płaska, więc warto się chować w zabudowaniach. Występuje w trybie dominacji ( 3 lub 1 punkt). Z dodanych bajerów ciekawostką jest powtórka z strzałem który rozwala czołg. Pokazuje zadane obrażenia na zasadzie prześwietlenia tanka (który moduł i załogant dostał). Dodatkowo w hangarze można przeanalizować pancerz oraz rozmieszczenie modułów. Ogólnie aktualizacja na plus.
 15. jaan

  War Thunder

  Jeszcze w 3 erze nie jest źle, w szczególności jak się dobije do Pantery. Z losowaniami to różnie, choć znośnie. Później wyraźnie ciężej, choć zdarzyło mi się ściągnąć Ferdinandem IS-4 na jednego hita, więc nie jest tak bezbronnie ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.