Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Druzyna Purepc.pl W Seti

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... masz racje Fido nie przemyslalem tego. Napewno to nie KriS sie teraz przylaczyl bo na poprzednich statystykach byl jako new z 230WU (niezly przyrost) :P Choc wszystko wskazuje na to ze to on jest sprawca tego niecodziennego wyniku (narazie niecodziennego :P )

 

Pozdrawiam.

 

PS. Ostatnio ladnie idziemy w gore, oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzialem sie na tym ich forum - co do tego kolesia co to pisal to juz widze jak ma 1700+@2630MHz na WC - pewnie jeszcze prime stable i pierze, sprzata, wynosi smieci.

Sluchaj dupku jakbys mial choc male pojecie o O/C to bys wiedizal jak procki z seri AXDA DLT3C sie kreca

a prima mam stabilnie nawet na 2700 MHZ jak chesz to ci moge scriny pokazac i dodam ze przy takim podkreceni napiecie to 1,95V a temperatura na moim danger danie to 45-48 C

zanim bedzieszk ogos krytykowac to miej chcoaz male wiadomosci O/C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak jak go znam z forum (zresztom widać w podpisie) to on wcale sie nie zna na OC :lol: .A tak pozatym to troche kultury ,bo po pirwsze ty sprowokowałeś tą sytuacje obrarzajac forum tweak (tak tak najlepsze forum w polsce o temtyce kompów).Zresztom czas pokarze kto komu upiecze tyłek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzialem sie na tym ich forum - co do tego kolesia co to pisal to juz widze jak ma 1700+@2630MHz na WC - pewnie jeszcze prime stable i pierze, sprzata, wynosi smieci.

Sluchaj <font color="#FF0000">[ciach!]</font> jakbys mial choc male pojecie o O/C to bys wiedizal jak procki z seri AXDA DLT3C sie kreca

a prima mam stabilnie nawet na 2700 MHZ jak chesz to ci moge scriny pokazac i dodam ze przy takim podkreceni napiecie to 1,95V a temperatura na moim danger danie to 45-48 C

zanim bedzieszk ogos krytykowac to miej chcoaz male wiadomosci O/C

Troche kultury chlopczyku... nie jestes u siebie. Wyzwales nas od "bandy jakis niedmych chlopcow co nawet nie iwdza co robia" wiec raczej powinines w swoim poscie przeprosic za swoje zachowanie, tymbardziej ze nas nie znasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nien o oczywisice pzrepraszam za to co napisalem na naszym forum

a co o o/c to jak ktos pisze ze podkreceni procka do tego MHZ jest niemozliwe to powinen najpierw poczytac i to wlasnie na forum Tweaka

Miedzy innym to na waszej stroni kiedys dowadywalem sie co i jak krecic na abicie

jak zakladalem petiera (225W )na mojego proca to wyciagnolem na nim 2740 Mhz 12x229 na napieicu 2,2 V

teraz niestety z przyczyn fifnasowych juzk kompa nie mam tak prodkreconego bo idize zaledie na 2 giga (11,5x217) bo na prod nie zarobilbym

komp pracuje jako serwer w sieci domowej i chodzi cala dobe :(

a z tego co iwem to rekord osignety w neimczech na teym procku tej serii to 3,2 Giga na hlodzeniu sprezonym azotem

a na chlodeniu woda 2,9 giga

w moiim przypadku bez pelta prim moze chodizc cal dobe przy 2630 Mhz

Zreszta nie jestem sam na tym forum

Kolega Hitman ma podobne rezultaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzialem sie na tym ich forum - co do tego kolesia co to pisal to juz widze jak ma 1700+@2630MHz na WC - pewnie jeszcze prime stable i pierze, sprzata, wynosi smieci.

Sluchaj <font color="#FF0000">[ciach!]</font> jakbys mial choc male pojecie o O/C to bys wiedizal jak procki z seri AXDA DLT3C sie kreca

a prima mam stabilnie nawet na 2700 MHZ jak chesz to ci moge scriny pokazac i dodam ze przy takim podkreceni napiecie to 1,95V a temperatura na moim danger danie to 45-48 C

zanim bedzieszk ogos krytykowac to miej chcoaz male wiadomosci O/C

Jakbys się znał na chłodzeniu to o temperaturze nawet byś nie wspomniał (chyba że podałes temperaturę bloku :lol: ), osobiście mnie twój wynik mało obchodzi, bardziej twoja infantylna wypowiedź... Troche kulury, a jak chcesz warcholić wracaj do swojego chlewiku...

Post był pisany w czasie kiedy się wypowiadałeś powyżej, ale więcej kultury by ci się przydało szczególnie, że nie jesteś na tweaku od dziś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzialem sie na tym ich forum - co do tego kolesia co to pisal to juz widze jak ma 1700+@2630MHz na WC - pewnie jeszcze prime stable i pierze, sprzata, wynosi smieci.

Sluchaj <font color="#FF0000">[ciach!]</font> jakbys mial choc male pojecie o O/C to bys wiedizal jak procki z seri AXDA DLT3C sie kreca

a prima mam stabilnie nawet na 2700 MHZ jak chesz to ci moge scriny pokazac i dodam ze przy takim podkreceni napiecie to 1,95V a temperatura na moim danger danie to 45-48 C

zanim bedzieszk ogos krytykowac to miej chcoaz male wiadomosci O/C

Jakbys się znał na chłodzeniu to o temperaturze nawet byś nie wspomniał (chyba że podałes temperaturę bloku :lol: ), osobiście mnie twój wynik mało obchodzi, bardziej twoja infantylna wypowiedź... Troche kulury, a jak chcesz warcholić wracaj do swojego chlewiku...

temeratura wody w zbiorniku (20 l) 27C

temperatura chlodnicy pierwszej 19C

temperatura chlodnicy drugiej 25C

temperatura bloku 35-38C

wszytko wykonalem wlasnorecznie

Jeszce raz przepraszam za wypowiedz na wasz temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywisice te temperatury to byly jak byl tak podkrecony

teraz jest zupelnie inaczej bo ma jedna chlodnice woda ma 25C a procek w systemi 29-32C ale zw styczniujuz wracam do swoich ustawien o/c jak stanie server juz wlasciwy

pochwale ze se probke przy 2630 wu liczylo mi od 1:40 do 1:55 min srednio a rekordwa probka to liczona 8 H :D

Ale mialem peha :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra , czas ujawnić na czym ja zacząłem liczyć. Oprócz mojego Athlona 1,8 dorwałem się do maca w pracy.

Maczek jest konfiguracji dość ciekawej .

G5 dual 2Ghz , 4GB RAm , HDD 180GB , radeon 9800. Komputer ma zasadniczo tylko jedną wadę , nie jest mój :D

Cena proporcjonalna do wydajności , 20K pln .

Leci na kliencie textowym i korzystam z niego na spółę z innym liczącym.

Na dwóch prockach 1 WU liczy około 1h 15min. Na jednym około 2,5h

Zobaczymy czy to pozwoli mi utrzymać pozycje bo robi się coraz ciężej.

Ale to akurat na plus bo w rankingu teamów wspinamy się w góre :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm na "paru" i chwilowo teraz na wiekszej ilosci nie moge :)

(dobijam na drugim swoim koncie do okraglej sumki)

 

Swoja droga... za duzo.. za malo... jakies inne uwagi/pytania? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm na "paru" i chwilowo teraz na wiekszej ilosci nie moge :) 

(dobijam na drugim swoim koncie do okraglej sumki)

 

Swoja droga... za duzo.. za malo... jakies inne uwagi/pytania?  :twisted:

"paru" to znaczy ile sztuk :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w sumie to jest odpalonych nie wiem... moze okolo 45 sesji.

Kompow troche mniej bo czesc z nich to PIV (lub xeony) z HT i odpalam na pare watkow.

Kris ty sie do Pentagonu dostales?

Czy nie wiedziales co zrobic ze spadkiem po cioci?

Pozdrawiam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w sumie to jest odpalonych nie wiem... moze okolo 45 sesji.

Kompow troche mniej bo czesc z nich to PIV (lub xeony) z HT i odpalam na pare watkow.

Brawo! :D

Jak tak dalej pojdzie to szykuje nam sie niebawem nowy lider :)

 

Trzymac tak dalej.

 

 

PS. Za kilka chwil statystyki! :twisted:

 

I oto są.

Czołówka:

Dołączona grafika

Najaktywniejsi:

Dołączona grafika

 

Dalsza część tabeli: 1,2,3.

 

W ciągu całego tygodnia przybylo nam 4779 WU ( 682/d ), jednak ze względu na

to, ze kilka osób, które się dołączyły wniosło trochę jednostek nie mozna

traktować tego zbyt dokładnie. Trzeba poczekać aż sytuacja się ustabilizuje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris ty sie do Pentagonu dostales?

Ekhm.. a czemu? czy PIV i Xeon to az takie super sprzety? :) (chyba, ze masz ilosc na mysli)

(ps. ale i tak Wam powiem, ze AMD Rulezzz :) )

 

Czy nie wiedziales co zrobic ze spadkiem po cioci?

Pozdrawiam!!!!

Oczywiscie kompy mam w domq, do tego pare szaf rackowych i wszystkie kompy sa w nich zamontowane :lol:

Jasne, ze nie... mam pod opieka troche kompow wiec pomyslalem, ze troszeczke pomoge. Nie wiem jak dlugo ale zawsze troche WU sie naliczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris ty sie do Pentagonu dostales?

Ekhm.. a czemu? czy PIV i Xeon to az takie super sprzety? :) (chyba, ze masz ilosc na mysli)

(ps. ale i tak Wam powiem, ze AMD Rulezzz :) )

 

Czy nie wiedziales co zrobic ze spadkiem po cioci?

Pozdrawiam!!!!

Oczywiscie kompy mam w domq, do tego pare szaf rackowych i wszystkie kompy sa w nich zamontowane :lol:

Jasne, ze nie... mam pod opieka troche kompow wiec pomyslalem, ze troszeczke pomoge. Nie wiem jak dlugo ale zawsze troche WU sie naliczy :)

jestes wielki :) :twisted:

oby tak dalej :)

btw ile liczy jednistka na 3Ghz(jezeli masz takie kompy)

 

od kiedy jestes w druzynie?? i czy zaczynaled od zera ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw ile liczy jednistka na 3Ghz(jezeli masz takie kompy)

Roznie... ale z tego co kiedys sprawdzalem to wychodzilo okolo 2.15 na WU.

Jedna uwaga - sa to to procki na 533 a nie na 800Mhz

 

od kiedy jestes w druzynie?? i czy zaczynaled od zera ??

Patrz na obrazek ^ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwasopijca: mialem AXDA DLT3C 0309UPMW i chodzilo na maksa na 2593 (zreszta screen jest w bazie na overclockers.pl) - bylo to na powietrzu ale na oknie w zimie w temp ok 4 stopni na zewnatrz. Na wiecej nie chcial isc mimo podnoszenia napiecia - nawet spadla podkrecalnosc przy dojsciu do 2,2V - pozniej mialem 1800+ tez AXDA DLT3C i wynik byl o 20MHz lepszy (stress to ok 33 stopnie w obu przypadkach) - uznalem wiec ze jest to magiczna bariera dla tej technologii prockow - wiec masz jakis magiczny egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe tylki zalezy to od DLT3C

wazne tez z jakiego tygodnia i z jakiego miejca klastra wycinany ja mam miejce 66 bardzo blisko srodka

a dodam ze sa jeszcze szybsze od mojego ponoc jeszce mozna kupic gdzies takie

sa to seri 1800+ DLT3C i te w zasadzie kazde sie kreca powyzej 2600 hz na dobrym chlodzeniu woda

Wazne tez jest to czy miales wystarczajacej mocy zasilke ja do tego wyniku (2740) mialem pozyczonego Anteca 550W bo moj chiftec 420 nie dawal rady odcinal doplyw pradu

ten moj procek najlepiej chodzi na 2,5 gia wtedy napiecie mam 1,82 i jest chyba najkoztstniej bo wysraczy tylko chieftec 360 W na dual Fan (ponoc to tosamo co 420W )

Co do temp to grunt zeby nie przekracazac 45-50 C

bo wedlug mnie nawet 33 C przy takim O/C nic juz nie daje przynajmniej u mnie

wracajac do tego ze napisales ze wy na nas nie jedziecie to chyba miales amnezje

NIe raz na nasy wyjezdzaliscie i to znacznie gorzej niz ja

puscily mi nerwy po prostu

Jeszce raz przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to lezy przedemna nowy bartonik AQYFA 0343SPMW; bede musiał dopłacić różnice w cenie pomiedzy moim prockiem a tym ma on najprawdopodobniej zablokowany mnożnik :( czyli wyciagne tylko 11x200, no moze do 210 (w koncu moja plyta nie jest c1, a pamieci to tylko 333); teraz tylko czekam na inforamcje odnosnie kasy i bede go sprawdzał; ale bylby bajer jakby byl odblokowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nic nie wiem na temat jechania. Moj zasilacz to Antec TP430W wiec mysle ze nie najgorzej tymbardziej ze napiecie nie zmienia sie pod wplywem obciazenia. Od kiedy kazde 1800+ kreci sie na 2,6GHz? Moze macie mega szczescie ale ja jak bawilem sie prockami znajomych to zaden nie szedl wiecej niz 2,3GHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nic nie wiem na temat jechania. Moj zasilacz to Antec TP430W wiec mysle ze nie najgorzej tymbardziej ze napiecie nie zmienia sie pod wplywem obciazenia.  Od kiedy kazde 1800+ kreci sie na 2,6GHz? Moze macie mega szczescie ale ja jak bawilem sie prockami znajomych to zaden nie szedl wiecej niz 2,3GHz.

Ale masz seri DLT3C ??? i jest zielony i iwdac scieszki ???

jak nieche ci isc na przynajmniej 2,5-2,6 to znaczy ze albo masz cos s<span style="color:red;">[ciach!]</span>e albo wyjatkowego peha

a co do napiec to takie markowe zasilacz e zawsze beda mialy stabilne one poprstu zeby nie stwarzac ryzyka przepalenia czegos odcinaja prad jak jest za duzy pobur

jak masz takie objawy ze podkrecisz i w inie albo nastarcie masz nagly reset i komp jest wylaczony to znaczy ze zasilacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...