Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Druzyna Purepc.pl W Seti

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nadejszla wielkopomna chwila!!!

Mamy z Bratem juz 1szy tysiac na koncie!!!

A na nasze konto licza podaje od najszybszych maszyn w dol:

1. Moj komp WU w okolo 2,5h konfig patrz podpis

2. Moj brat Paweł Antek 1,7@1,9GHz z pieknej serii JIUHB WU 3,5h

3. LaptopCompaqEvo 1015 na Antku 1,7 (nie krecony he he) WU 5h

4. Antek 1,3 WU okolo 8h

 

A po co to pisze tylko po to zeby was zmobilizowac do laczenia sil i

do tego zeby dolanczac kazdego nowego kompa bo to ma sens!!!

I mozna latwo sie wspiac w krotkim czasie (MY WEJDZIEMY JESZCZE DO 1szej dziesiatki)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A co do Barwkompu to wierze ze jutro jak nasi koledzy ktoży maja

dostep do sluzbowych kompow wysla przeliczone WU a jesli nawet nie mogli liczyc przez te Swieta to zaczna i wszystko wroci do normy!!!

 

Pozdrawiam serdecznie !!!!

2 ga polowa TEAMU Cammel and Krisq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie rzeczywiscie textowy jest lepszy !

70%/hour :)

a wtedy bylo kolo 26%-30%/hour :)

8O 8O 8O 8O

 

Niby jakim cudem masz 70% WU na godzine :?: :?:

Mozliwe ze trafiles jakas malo skomplikowana probke bo inaczej to nie wierze. Kumpel na Bartonie ponad 2Ghz ma 2,5 h na WU a tez liczy na textowym ( + Seti Driver)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam seti driver i seti spy a czy nik nie może odpowiedziec na moje pytanie??

W pierwszym poscie tego watku masz punkt po punkcie opisane jak skonfigorowac kompa!!!

Sprawdz wszystko punkt po punkcie moze cos przeoczyles!

A moja rada wrzuc kumplowi plik Seti Spy do autostartu to bedziesz mial pewnosc ze po wlaczeniu kompa nie zapomni wlaczyc Seti!!!

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie rzeczywiscie textowy jest lepszy !

70%/hour :)

a wtedy bylo kolo 26%-30%/hour :)

8O 8O 8O 8O

 

Niby jakim cudem masz 70% WU na godzine :?: :?:

Mozliwe ze trafiles jakas mala skomplikowana probke bo inaczej to nie wierze. Kumpel na Bartonie ponad 2Ghz ma 2,5 h na WU a tez liczy na textowym ( + Seti Driver)

spadlo mi torche teraz mam 60% wu na hour

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nadejszla wielkopomna chwila!!!

Mamy z Bratem juz 1szy tysiac na koncie!!!

ee w tym momencie macie 999 :twisted:
Byl problem z wyslaniem jednostki ale juz poszlo jest tysioc szampany strzelaja !!!!

A ty juz tez niedlugo he he he!!!

GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nadejszla wielkopomna chwila!!!

Mamy z Bratem juz 1szy tysiac na koncie!!!

ee w tym momencie macie 999 :twisted:
Byl problem z wyslaniem jednostki ale juz poszlo jest tysioc szampany strzelaja !!!!

A ty juz tez niedlugo he he he!!!

GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!

no no... "nie dziel skóry na niedzwiedziu" ale lepiej sie wez do roboty bo ostatnio cos wasz team slabo liczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nadejszla wielkopomna chwila!!!

Mamy z Bratem juz 1szy tysiac na koncie!!!

ee w tym momencie macie 999 :twisted:
Byl problem z wyslaniem jednostki ale juz poszlo jest tysioc szampany strzelaja !!!!

A ty juz tez niedlugo he he he!!!

GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!

no no... "nie dziel skóry na niedzwiedziu" ale lepiej sie wez do roboty bo ostatnio cos wasz team slabo liczy
HE HE HE

to jak wyzwanie!!!!!

To ty zaczales szybciej liczyc my nie zwolnilismy!!!!

Ale nie ma to jak duch rywalizacji i o to tu w tym chodzi!!!!

POZDRO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mam problem z setiqueue:

kilku kumpli jest w sieci lan; maja to samo ip zewnetrzne; pomimo tego ze lacza sie ze mna na innych portach (pierwszy najpierw sie polaczyl na domyslnym 5517, zmienilem mu potem port na 5521 i wszystko dziala; drugi przy probie polaczenia na port 5517 laczy sie odrazu na konto tego co ma ustawione 5521) to sa zliczani na to samo konto; czy ktos wie jak zrobic zeby ich rozrozniac?? nie pomaga zmiana opcji Fixed IP lookup ani Permanent client (no a wiecej nie ma);

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No udało mi się wreszcie zwerbować człowieka z bartonem (XP2500) zeby zaczął liczyć :twisted: . Może będą następni :D

 

Update : udało mi się jeszcze nakłonić jedną osobę z D1200mhz ale to juz niestety wszystko :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema Tweakowcy.

 

Chciałęm was zaprosić abyście zaczeli liczyć dla grupy Barwkomp ponieważ tam są robione piękne statystyki liczenia SETI i wiadomo po co liczycie, a tutaj niestety czegoś takiego nie ma. Dosyć że jest rywalizacja między barwkomp i tweak to jeszcze jest super fajna rywalizacja między userami. Wszystko jest tam widoczne jak na dłoni czego tutaj nie ma.

Wiadomo również że Barwkomp prędzej czy później przegoni Tweaka, a jak poprzechodzicie do Barwkompu to stanie się to dużo szybciej a moze jeszcze znajdziemy się w pierwszej dziesiątce.

 

Dzięki i proszę was bardzo przyłączcie się do grupy Barwkomp

 

Forum InfoPc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema Tweakowcy.

 

Chciałęm was zaprosić abyście zaczeli liczyć dla grupy Barwkomp ponieważ tam są robione piękne statystyki liczenia SETI i wiadomo po co liczycie, a tutaj niestety czegoś takiego nie ma. Dosyć że jest rywalizacja między barwkomp i tweak to jeszcze jest super fajna rywalizacja między userami. Wszystko jest tam widoczne jak na dłoni czego tutaj nie ma. 

Wiadomo również że Barwkomp prędzej czy później przegoni Tweaka, a jak poprzechodzicie do Barwkompu to stanie się to dużo szybciej a moze jeszcze znajdziemy się w pierwszej dziesiątce.

 

Dzięki i proszę was bardzo przyłączcie się do grupy Barwkomp

 

Forum InfoPc

80 80 80 :? :? :?

 

Nie przesadzasz przypadkiem ?

Uczciwa rywalizacja juz ci nie pasuje ?

Troche to bezczelne...

A dezerterow ostrzegam... za takie cos grozi stryczek :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema Tweakowcy.

 

Chciałęm was zaprosić abyście zaczeli liczyć dla grupy Barwkomp ponieważ tam są robione piękne statystyki liczenia SETI i wiadomo po co liczycie, a tutaj niestety czegoś takiego nie ma. Dosyć że jest rywalizacja między barwkomp i tweak to jeszcze jest super fajna rywalizacja między userami. Wszystko jest tam widoczne jak na dłoni czego tutaj nie ma. 

Wiadomo również że Barwkomp prędzej czy później przegoni Tweaka, a jak poprzechodzicie do Barwkompu to stanie się to dużo szybciej a moze jeszcze znajdziemy się w pierwszej dziesiątce.

 

Dzięki i proszę was bardzo przyłączcie się do grupy Barwkomp

 

Forum InfoPc

Jasne jak piekło zamarznie a swoje propagandowe brednie to głoś na swoim forum :evil: i nie drażnij lwa bo ci pokaże pazury :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema Tweakowcy.

 

Chciałęm was zaprosić abyście zaczeli liczyć dla grupy Barwkomp ponieważ tam są robione piękne statystyki liczenia SETI i wiadomo po co liczycie, a tutaj niestety czegoś takiego nie ma. Dosyć że jest rywalizacja między barwkomp i tweak to jeszcze jest super fajna rywalizacja między userami. Wszystko jest tam widoczne jak na dłoni czego tutaj nie ma. 

Wiadomo również że Barwkomp prędzej czy później przegoni Tweaka, a jak poprzechodzicie do Barwkompu to stanie się to dużo szybciej a moze jeszcze znajdziemy się w pierwszej dziesiątce.

 

Dzięki i proszę was bardzo przyłączcie się do grupy Barwkomp

 

Forum InfoPc

LOL!

 

Ujawnił byś choć swojego prawdziwego nicka - chyba, że się go wstydzisz? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy tam ludzie wiecie o seti w Barwkomp jest dużo lepiej i fajne statystyki tam są. Bardziej mi się tam podoba i to z tego własnie względu bo przynajmniej wiem po co liczę a nie tak tylko po tto żeby sobie liczyło a ufoludów i tak nieznajdziecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy tam ludzie wiecie o seti w Barwkomp jest dużo lepiej i fajne statystyki tam są. Bardziej mi się tam podoba i to z tego własnie względu bo przynajmniej wiem po co liczę a nie tak tylko po tto żeby sobie liczyło a ufoludów i tak nieznajdziecie.

czy ty bucu bez nicka myslisz ze liczymy dla staystyk? a wy liczycie dla ufoludkow? to was chyba pogielo... my liczymy dla przyjemnosci a przy okazji aby dokopac takim kolkom jak ty, bo do barwkompu nic nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...