Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Druzyna Purepc.pl W Seti

Rekomendowane odpowiedzi

chwila moment przeciej ja do was tez nic nie mam ja tylko grzecznie prosze tych którzy by chcieli przecież nie są na siłe do was przywiązani a pozatym istniee takie coś jak wolność słowa i mogę mówić co chce, a nikogo nie obrażam tym co mówię. A przyjemności czerpie się jak się pokazują statystyki.

 

A jak tak bardzo nie chcecie się do nas przyłączać to chociaż zróbcie takie coś jak w Barwkompie że roba statystyki które są miłe dla oka.

 

naraka i przepraszam że kogoś uraziłem swoimi wypowiedziami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tak bardzo nie chcecie się do nas przyłączać to chociaż zróbcie takie coś jak w Barwkompie że roba statystyki które są miłe dla oka.

A na co akurat Tobie one potrzebne? Przeciez jestes w teamie, ktory ma bardzo fajne statystyki i w ogole wiesz po co liczysz, wiec wracaj prosze skad przyszedles i czerp sobie dalej przyjemnosci.

 

Swoja droga beda.. spokojnie, pracuje nad tym ;) (tylko niech sesje zalicze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwila moment przeciej ja do was tez nic nie mam ja tylko grzecznie prosze tych którzy by chcieli przecież nie są na siłe do was przywiązani a pozatym istniee takie coś jak wolność słowa i mogę mówić co chce, a nikogo nie obrażam tym co mówię. A przyjemności czerpie się jak się pokazują statystyki.

 

A jak tak bardzo nie chcecie się do nas przyłączać to chociaż zróbcie takie coś jak w Barwkompie że roba statystyki które są miłe dla oka.

 

naraka i przepraszam że kogoś uraziłem swoimi wypowiedziami.

Temat przechodzenia do waszej druzyny juz byl kilka stron wczesniej. Ktos zaproponowal zeby polaczyc dwa teamy i zrobic jeden duzy i wspanialy. Wtedy ja pisalem, ze trzebaby bylo jakis kompromis stworzyc i nazwac druzyne np. "Tweak.pl - Barwkomp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwila moment przeciej ja do was tez nic nie mam ja tylko grzecznie prosze tych którzy by chcieli przecież nie są na siłe do was przywiązani a pozatym istniee takie coś jak wolność słowa i mogę mówić co chce, a nikogo nie obrażam tym co mówię. A przyjemności czerpie się jak się pokazują statystyki.

 

A jak tak bardzo nie chcecie się do nas przyłączać to chociaż zróbcie takie coś jak w Barwkompie że roba statystyki które są miłe dla oka.

 

naraka i przepraszamy że kogoś uraziłem swoimi wypowiedziami.

wydaje mi sie ze masz: nie liczymy w grupie barwkomp; wolność słowa istnieje tylko teoretycznie i to tylko w swiecie rzeczywistym (na forum dyskusujnym nie ma czegos takiego); i owszem obrazasz nas: podwazasz sens istnienia naszego teamu, krytykujesz nasz metody i probojesz przeciegnac nas do przeciwnego obozu (to sie nazywa namawianie do zdrady i nigdy nie bylo pochwalane); i nie musisz nam mowic co mam robic; barwkomp nie jest i nie bedzie naszym wzorem do nasladowania; i moim zdaniem jest wiele rzeczy milszych dla oka niz statystyki seti (ale pewnie jeszcze za mlody jestes zeby ci o tym mowic);

i mowie cie to zapewne w imieniu calego teamu tweak.pl: spadaj stad! nie masz nawet odwagi wypowiadac sie pod swoim nickeim z tamtego forum, wiec sie wogule nie odzywaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że zacięta rozmowa sie tu toczy ale pomoglibyściemi bo zcaschowałem setidriverem 17 jednostek i przniosłęm go do kumpla z antkiem 1800+ i odpalam niby proc na 100% chodzi ale w seti driver nic nie pisze ani postępu ani nic w seti spy też iddle co jest grane?? czy ktoś tak miał???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że zacięta rozmowa sie tu toczy ale pomoglibyściemi bo zcaschowałem setidriverem 17 jednostek i przniosłęm go do kumpla z antkiem 1800+ i odpalam niby proc na 100% chodzi ale w seti driver nic nie pisze ani postępu ani nic w seti spy też iddle co jest grane?? czy ktoś tak miał???

musisz pamietac o sciezce dostepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do SETI2 - to bardzo nieładnie gość poczyna, bo w sumie rywalizacja w duchu przyjaźni to coś fajnego a tu ewidentnie ktoś robi smód to chyba zresztą gość który wogóle nie liczy

 

a wracajac do problemu to cały czas nie moge poradzić sobie z liczeniem w tej domenie troszke próbował ni KRIS pomóc ale nie udało sie ... a KRIS jakby wsiąkł :((((( może ktoś jednka próbował uruchmoc seti na klientach domeny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wsiakl? gdzie wsiakl? caly czas jestem... fakt, ze troche zapracowany ale to u mnie norma :)

Owszem probowalem... odpisalem na Twoje wiadomosci i czekam za odpowiedzia.

Podpowiedzialem jak ja rozwiazalem sprawe kompow klienckich i skoro u mnie dziala (mimo, ze nie mam domeny)

to i u Ciebie musi.

Napisz mi czy probowales ktoregos z tych sposobow co podalem?

Jak utknales to pisz... na forum.. priv msg

obojetnie zawsze gdzies przeczytam :)

 

Jak juz pisze... to i ja napisze cos do wszystkich - olejcie SETI2 - jak nikt nie bedzie z nim dyskutowal to moze sam

przestanie a jak bedzie mimo wszystko dalej zasmiecal to sie jakis moderator za niego wezmie i juz.

 

SNAP Napisz do Krecika na maila zapytanie co sie z nim dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moi drodzy

wzwiazku z zaistaniala sytuacja chcilbym wyjasnic ta sprawe

Z naszej grupy nikt nie wysylal owego posta co wyslal uzytkownik SETI2 i zarzad grupy barwkomp ubolewa nad tym ze ktos mogl tak naspiac i podszywac sie pod nas. My nie podzielamy jego zdania a jego wypowidziec traktujemy za karygodna

pozdrawiam was serdecznie i rywalizujmy w duchu dobrej rywalizacji

 

P.S moze ktos poprostu chce skloicic nasze teamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moi drodzy

wzwiazku z zaistaniala sytuacja chcilbym wyjasnic ta sprawe

Z naszej grupy nikt nie wysylal owego posta co wyslal uzytkownik SETI2 i zarzad grupy barwkomp ubolewa nad tym ze ktos mogl tak naspiac i podszywac sie pod nas. My nie podzielamy jego zdania a jego wypowidziec traktujemy za karygodna

pozdrawiam was serdecznie i rywalizujmy w duchu dobrej rywalizacji

 

P.S moze ktos poprostu chce skloicic nasze teamy

spoko luzik :] nie ma problema i niech moc bedzie z toba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że zacięta rozmowa sie tu toczy ale pomoglibyściemi bo zcaschowałem setidriverem 17 jednostek i przniosłęm go do kumpla z antkiem 1800+ i odpalam niby proc na 100% chodzi ale w seti driver nic nie pisze ani postępu ani nic w seti spy też iddle co jest grane?? czy ktoś tak miał???

musisz pamietac o sciezce dostepu
tzn jak przeniosłem cały folder to nie wystarczy tylko trzbea to jeszcze raz ustawić??? tylko dlaczego jak włącze seti driver to zazcyna liczyć ale nie widać postępu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuxmen nic nie musisz robić jeśli skopiujesz katalog seti u kolegi w to samo miejsce w którym miałeś go u siebie np C:program filesseti jak skpopiujesz go gdzie indziej to bedziesz musiał wpisać nową ścieżke dostępu ja u siebie ciągle przezucam w ten sposób z 2 kompa i wsio śmiga pozdro

spider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha wiesz ja tomiałem w katalogu na plikach a on am to na pulpicie więc dlatego ale to nic zmieniał będe i już pozatym będę alatał doniego co tydzień więc np

a co do ciebie to nieźle lecisz do góry ja narazie sam nie daje rady ale jak go przyłącze to w 2 będzie raźniej może ja koledzy sobie kompy wymienią to tez im dam bo narzie to same zgredy że szkoda zapuszczać bo by tydzień liczyło :) powodznia w liczeniu i dzięki za odpowiedź!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radosc wyrazona w imieniu calego teamu:

 

jjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedddddddddeeeeeeeeeennnnnnnnnn TYSIAC !! Zein hundert !!! One thousand !! 10^3 !!!500log(100) !! 3E8 hex !! 1750 oct !! 1111101000 bin !! sqrt(1000000) !! 2546,4790894703253723021402139602 * pi !!!! |-1000| !!! 1/800 ilości mieszkańców w Łodzi !! 1/16 zarobkow prezydenta !! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D HuH

 

uff wystarczy trzeba liczyc dalej

 

Update : www.birdman.webpark.pl/1k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radosc wyrazona w imieniu calego teamu:

 

jjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedddddddddeeeeeeeeeennnnnnnnnn TYSIAC !!    Zein hundert !!!       One thousand  !!        10^3  !!!500log(100)  !!     3E8   hex !!        1750  oct  !!        1111101000  bin  !!      sqrt(1000000) !!      2546,4790894703253723021402139602 * pi !!!!  |-1000|  !!!  1/800 ilości mieszkańców w Łodzi !! 1/16 zarobkow prezydenta !!  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D HuH

 

uff wystarczy trzeba liczyc dalej

 

Update : www.birdman.webpark.pl/1k.jpg

co za gosc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radosc wyrazona w imieniu calego teamu:

 

jjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedddddddddeeeeeeeeeennnnnnnnnn TYSIAC !!    Zein hundert !!!       One thousand  !!        10^3  !!!500log(100)  !!     3E8   hex !!        1750  oct  !!        1111101000  bin  !!      sqrt(1000000) !!      2546,4790894703253723021402139602 * pi !!!!  |-1000|  !!!  1/800 ilości mieszkańców w Łodzi !! 1/16 zarobkow prezydenta !!  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D HuH

 

uff wystarczy trzeba liczyc dalej

 

Update : www.birdman.webpark.pl/1k.jpg

co za gosc :wink:
moj czlowiek :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 8) Jestem z BarwKompu ale nie mam zamiaru was tu agitować jak ostatnio ktoś od nas. Był u nas na forum kolega spiderman6666 i wypowiedział się pozytywnie o moim wykresie , który być może was zainteresuje(powinien :lol: ).Zapraszam i Pozdrawiam :twisted:

BARWKOMP kontra TWEAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 8) Jestem z BarwKompu ale nie mam zamiaru was tu agitować jak ostatnio ktoś od nas. Był u nas na forum kolega spiderman6666 i wypowiedział się pozytywnie o moim wykresie , który być może was zainteresuje(powinien :lol: ).Zapraszam i Pozdrawiam :twisted: 

BARWKOMP kontra TWEAK

zbyt kolorowo

mnie by bardziej przekonal zwykly wykres slupkowy a najlepiej liniowy

wiec jesli moglbys prosciutki wykresik zrobic w excelu to bardzo bym prosil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 8) Jestem z BarwKompu ale nie mam zamiaru was tu agitować jak ostatnio ktoś od nas. Był u nas na forum kolega spiderman6666 i wypowiedział się pozytywnie o moim wykresie , który być może was zainteresuje(powinien :lol: ).Zapraszam i Pozdrawiam :twisted: 

BARWKOMP kontra TWEAK

Fajny taki wykres, cyferki i slupki motywuja ludzi. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radosc wyrazona w imieniu calego teamu:

 

jjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedddddddddeeeeeeeeeennnnnnnnnn TYSIAC !!    Zein hundert !!!      One thousand  !!        10^3  !!!500log(100)  !!    3E8  hex !!        1750  oct  !!        1111101000  bin  !!      sqrt(1000000) !!      2546,4790894703253723021402139602 * pi !!!!  |-1000|  !!!  1/800 ilości mieszkańców w Łodzi !! 1/16 zarobkow prezydenta !!  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D HuH

 

uff wystarczy trzeba liczyc dalej

 

Update : www.birdman.webpark.pl/1k.jpg

co za gosc :wink:
moj czlowiek :twisted:
ciekawy jestem kiedy ja takie święto będę obchodził :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja liczę do tej pory jednym dzsiaj kolega zaczął ale un iego kom może z 3 godz/dzień więc ja na tydzień z 5 jednostek przelcizy to dobrze 3 komp to już totalna lipa może jednostkana tydzień a ja to 18/24 h komp chodzi i z 4-5 jednostek stuknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!

 

Dziś właśnie zarejestrowałem się na Tweak.pl, to jest mój pierwszy post. Jako prezent powitalny wnoszę do miejscowej drużyny SETI 3717 WU policzone w 3.277 roku.

 

Pozdrowienia for all !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 8) Jestem z BarwKompu ale nie mam zamiaru was tu agitować jak ostatnio ktoś od nas. Był u nas na forum kolega spiderman6666 i wypowiedział się pozytywnie o moim wykresie , który być może was zainteresuje(powinien :lol: ).Zapraszam i Pozdrawiam :twisted: 

BARWKOMP kontra TWEAK

Kiedy będzie zaktualizowana wersja wykresu :?: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a czy coś wiadomo do kiedy projet SETI@home będzie działał, bo jakiś czas temu dużo było mówione o tym, że zaprzestają oni działalności w obecnej formie i ma powstać zupełnie inny projekt, wie ktoś coś na ten temat :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...