Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Druzyna Purepc.pl W Seti

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... a czy coś wiadomo do kiedy projet SETI@home będzie działał, bo jakiś czas temu dużo było mówione o tym, że zaprzestają oni działalności w obecnej formie i ma powstać zupełnie inny projekt, wie ktoś coś na ten temat :?:  :?:

na ich stronie jest info o tym i wynika z niego ze sami jeszcze nie wiedza kiedy nastapi ta zmiana;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15) Cammel and Krisq 1062 4473 hr 46 min 4 hr 12 min 45.3 sec Wed Jan 7 17:11:18 2004 Poland

16) snap 1061 4817 hr 34 min 4 hr 32 min 26.1 sec Sat Dec 20 12:03:21 2003 Poland

17) [pl]twin 1055 3499 hr 25 min 3 hr 19 min 01.1 sec Wed Jan 7 15:22:12 2004 Poland

18) birdman i spolka bez odpowiedzialnosci 1041 3754 hr 58 min 3 hr 36 min 25.5 sec Wed Jan 7 16:48:18 2004 Pola

ale sie goraco zrobilo!!!!

No i witamy kolege JB duzo on wniosl do naszego TEAMU!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze panowie licze od 7 dni i jusz jestem 79 sam jestem w szoku ze tak szybko mijam kolejne osoby ???

bo oni nie licza... prawdziwa walka jest w pierwszej 30
jak nie liczą liczą ale nie mają 50kompw pod sobą

ci na końcu to faktycznie nie liczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać kto nie liczy po tym, kiedy ostatnią próbkę oddał. Ja pomimo tego, że na trzecim miejscu jestem chwilowo, to też niewiele już zdziałam, bo tylko dwa kompy liczą.

 

Nie ma co rozważać tylko trzeba zmusić swoje blaszaki do roboty, żeby się nie nudziły. I najważniejsze - ważny jest każdy, nawet ten co niewiele oddaje, bo jak to mój kumpel kiedyś powiedział : " W sile kupa " ... hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać kto nie liczy po tym, kiedy ostatnią próbkę oddał. Ja pomimo tego, że na trzecim miejscu jestem chwilowo, to też niewiele już zdziałam, bo tylko dwa kompy liczą.

 

Nie ma co rozważać tylko trzeba zmusić swoje blaszaki do roboty, żeby się nie nudziły. I najważniejsze - ważny jest każdy, nawet ten co niewiele oddaje, bo jak to mój kumpel kiedyś powiedział : " W sile kupa " ... hehe.

chyba w kupie siła :D a co do każdego kompa to prawa ja mam pod swoim nikiem jeszcze dwa kompy co sałbo liczą co możecie wyczytać na mojej stronie ale zawsze coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a krisq ilu masz ludzi pod sobą jezeli mógłbym wiedzieć?? z 20?? 30??

juz pisalem wczesniej ale sie powtoze licza jak nastepuje

1. Moj Bartek z podpisu 2,5h WU

2. Braciszek Cammel Antek XP 1,7@1900Mhz 3,5h WU

3. kumpej Tomek i jego Antek 1,3 (nie krecony) 8h WU

4 Laptop Copaq Evo 1015v na Antku XP 1,7 (nie krecony) 5h WU

 

Wszystkie procz Laptopa chodza 24h laptop okolo 15h na dobe.

Tak wiec nie trzebamiec 20- 30 stu kompow aby wydajnie liczyc i piac sie w tabelce!!!!

WYTRWALOSC SIE LICZY!!!!

TAK WIEC DO DZIELA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko zdeka za późno się wziąłem za liczenie jakby to było ogłoszone na pierwszej stronie to bym wiedział wcześniej bowiedzialem co to seti ale nie wiedziałęm ze tweak ma swoja drużynę i że wogóle cośtakiego istnieje (tzn drużyny :D)

ale liczę wartko 23,6/24h przewaznei bo restarty i na noc i na dzień więc spokoale sam to se moge.... no prawie sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko zdeka za późno się wziąłem za liczenie jakby to było ogłoszone na pierwszej stronie to bym wiedział wcześniej bowiedzialem co to seti ale nie wiedziałęm ze tweak ma swoja drużynę i że wogóle cośtakiego istnieje (tzn drużyny :D) 

ale liczę wartko 23,6/24h przewaznei bo restarty i na noc i na dzień więc spokoale sam to se moge.... no prawie sam

A tak swoja droga to calkiem niezle Ci idzie!!!

jesli to prawda ze SETI ma sie skonczyc niebawem i zacznie sie nowy projekt to potraktuj to jako rozgrzewke. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ile staty są publikowane, w czym robice te zestawienia :?:  

Pozdrawiam

Twin ma super duper tajny programik na ktorym liczy sobie nasze WU :)

a tak serio to jest normalnie do tego szablon w excelu ..

Co do ilosci kompow potrzebnych by byc w pierwszej 10-tce czy ile tam to nie trza ich duzo starszy kilka dobrych :0 we 2 z fidem liczylismy do niedawna i dawalismy rade sie utrzymac .. ale co raz wpadnie ktos odrazu z kupa WU na start i sie spada w dół :) no ale jest wieksza mobilizacja zeby potem sie pchac do góry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zacząć ten wyścig jeszcze trochę po omacku ale 1 jednostka (3,33) na kompie jak w podpisie została obliczona 2h 07min

Ta sama jednostka była liczona na P200MMX stopień zaawansowania po ww. czsie 2,68%.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buuuuuuu 8 marnych jednostek :( Komp padnięty ale niedługo kupią nam serwerek więc się do niego dobiorę... W pracy soczyste kompy mają zainstalowanego XP więc czekam aż wyjdzie jakiś elegancki setispy pod XP. A może już jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...