Skocz do zawartości
kikus

Ktoś z wawy !!

Rekomendowane odpowiedzi

Poznam jakiś fajnych ludzi z wawy z ktorymi mozna by sie np. wybrac na gielde :roll: , pogadac o kompach , spotkac sie w paczce i isc kupic cos do kompa 8) (nikt nikogo nie okradnie wtedy :twisted: ). Co wy na to ? Jest ktos z wawy chetny do poznania sie ? :P :P

 

THX za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznam jakiś fajnych ludzi z wawy z ktorymi mozna by sie np. wybrac na gielde :roll:  , pogadac o kompach , spotkac sie w paczce i isc kupic cos do kompa 8)  (nikt nikogo nie okradnie wtedy :twisted: ). Co wy na to ? Jest ktos z wawy chetny do poznania sie ?  :P  :P 

 

THX za odp.

widzę ,że jesteś samotnu i boisz sie sam wychodzisz na zakupy , może sprobooj szczęscia na czaterii(czy coś..) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh...czemu ja ... "wiedziałem ze tak bedzie".....pisze na serio temat a tu i tak mnie wyśmieją.....Eh.....Nevermind....prosze modera o zamkniecie bo z tymi ludzmi nie mozna na serio pogadac....

 

ja tez z wawy ale na gielde potrafie pojechac sam i mnie nie okradna ...

Wunat moze cie nie okradna bo sam jestes tym co to robi ? :lol: (żart!!!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poznałem Bruce'a to wyglądał na coś koło tego wieku, a bardzo spoko osoba...

 

IMHO, z mojego drugiego znam ludzi i 12 i 13 lat, z którymi można na serio pogadać... i na poważnie i na luzie... oraz znam przymułów w moim wieku (21), z którymi normalnie człowiekowi odchodzi chęć do życia...

 

Wiek o niczym nie świadczy. Może na giełde to jeździć nie trzeba (sam nie przepadam, same złodzieje tam siedzą) ale możnaby zrobić warszawski wypad do jakiegoś pubu... polecam bikers'a, jak kto nie jest drechem !

 

Na pewno sporo osób tu jest z Wawy, ja nie widze problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chesz 16 latków browarem poić ?

Co do złodzieji na giełdzie to mi się jeszcze nic takiego nie wydarzyło .

Często jeżdże sam , zdarzało się że po całego kompa , potem do metra i do domu. Nikt mnie jeszcze nie zaczepił a nie wyglądam jak seryjny morderca.

Ale na wszeli wypadek mam zawsze nóż w kieszeni , raczej żeby bronić aparatu w sytuacji extremalnej bo podobno mam tendencje do robienia zdjęć przy dziwnych ludziach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, jakby 16-laktowie nie pili alkoholu (owszem nie wszyscy, ale bądźmy szczerzy...)

 

Na giełdzie i mnie nie okradli, ale zdzierają z człowieka tak, że coś okropnego... Dopóki nie udowodnisz, że znasz sie na tym co kupujesz, będą Ci wciskać najwiekszy chłam, oraz zdzierać na cenach. Normalnie złodzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh...czemu ja ... "wiedziałem ze tak bedzie".....pisze na serio temat a tu i tak mnie wyśmieją.....Eh.....Nevermind....prosze modera o zamkniecie bo z tymi ludzmi nie mozna na serio pogadac....

 

ja tez z wawy ale na gielde potrafie pojechac sam i mnie nie okradna ...

Wunat moze cie nie okradna bo sam jestes tym co to robi ? :lol: (żart!!!!)

coz nawet jezeli byl to tylko zart to nie najwyzszych lotow ... :roll: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to....16-o latki nie pija?? ;]

mhaaa :)

sorry, ale teraz dostal;em sie do jednego z lepszych liceow w wawie, mam 34 osoby w klasie i niepijacych jest moze......5 ;]

hyhy

teraz kazdy chleje, czy tez cpa........

i chyba normalne jest, ze mlodzieniec chce sprobowac zycia.....teraz ludzie szybciej dojrzewaja...jeszcze kilkadziesiat lat temu sex w wieku 16 lat, to bylo cos nie do pomyslenia, a teraz.....normalka......

ja jestem co prawda w tych sprawach konserwatysta (to znaczy, ze 1 partnerka na cale zycie.....jak nie jestes co do niej pewien, nie ma sie co angazowac...), bo z tego co mi wiadomo rozstania sa naprawde bolesne... :(

 

mam niby `16 lat, a ludzie wokolo mowia mi, ze mysle dojrzale......dojrzalej, niz jak na 16-o latka :)

 

troche OT, ale co tam ;p

hyhy

 

co do spotkania.....brrrr.....nam sie teraz szykuje "yntegracja" kalsowa ;]

wiemy wsyztscy o co chodzi ;p

ale pubem nie wzgardze i z checia sie wybiore..... :)

 

tak wiec........moze DO ZOBACZENIA????

 

i dzieki MAKONAR za komplementa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to....16-o latki nie pija?? ;]

mhaaa :)

sorry, ale teraz dostal;em sie do jednego z lepszych liceow w wawie, mam 34 osoby w klasie i niepijacych jest moze......5 ;]

hyhy

teraz kazdy chleje, czy tez cpa........

i chyba normalne jest, ze mlodzieniec chce sprobowac zycia.....teraz ludzie szybciej dojrzewaja...jeszcze kilkadziesiat lat temu sex w wieku 16 lat, to bylo cos nie do pomyslenia, a teraz.....normalka......

ja jestem co prawda w tych sprawach konserwatysta (to znaczy, ze 1 partnerka na cale zycie.....jak nie jestes co do niej pewien, nie ma sie co angazowac...), bo z tego co mi wiadomo rozstania sa naprawde bolesne... :(

 

mam niby `16 lat, a ludzie wokolo mowia mi, ze mysle dojrzale......dojrzalej, niz jak na 16-o latka :)

 

troche OT, ale co tam ;p

hyhy

 

co do spotkania.....brrrr.....nam sie teraz szykuje "yntegracja" kalsowa ;]

wiemy wsyztscy o co chodzi ;p

ale pubem nie wzgardze i z checia sie wybiore..... :)

 

tak wiec........moze DO ZOBACZENIA????

 

i dzieki MAKONAR za komplementa ;]

Nie kazdy . Mi sie to znudzilo ile mozna .I zbytnio nie am nic w tym przyjemnego . Upic sie czy nacpec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...