Skocz do zawartości
LOW_RIDER

Bardzo gorąca karta graficzna!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po mojej długiej nieobecności :D Już jestem 8) Mam spory problem z kartą graficzną,Z micha temu spaliłem wiatraczek na moim GF2TI ddr,z tej oto okazji postanowiłem zmienic radykalnie chłodzenie i wykręcić kartę na maxa.Zmieniłem biosik na zegar 300 pamięc 450.Na pamięci założyłem radiatory,stwierdzilem równiz że radiator sereyjny na chipsecie jest za mały więć udałem sie do sklepu z różnymi tam wiatrakami i badziewiami.Zakupiłem radiator przemusłowy o podsatwie 6x6 grubości 0,5centymetra i z igłami na 5centymetrów waży sporo totez przykleiłem go na silikon termo na niego założyłem wiatrak łozyskowy sunona.Myślałem że to stytknie :x :x Ale chyba sie pomyliłem po paru godzinach grania radiator jest tak gorący że dotknąc go nie można dosłownie proc przy tym to lodówa,o co biega czemu to aż tak się gzreje przy tak wydajnym chłodzeniu to cud że karta jeszcze nie poszła z dymem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze wiatrak masz niepodlaczony :D

a na serio to skoro tak Ci sie grzeje radiator, ktory jest chlodzony wentylem to zobacz co jest z drugiej strony karty. Bo np u mnie tak jest najcieplej.

A jesli chodzi o ta temperature to moze postaraj sie wrzucic jakis wentyl na obudowie wciagajacy na wysokoci karty grafiki, a raczej nawet troszke nizej. Mozliwe ze chlodzenie na karcie masz dobre, ale nie ma czym chlodzic bo nie ma chlodnego powietrza tylko rozgrazane. Jesli masz mala obudowe to pewnie tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiatraczek dobrze przylega? i czy dmucha na radiator czy odbiera cieplo?

Bo jak odbiera to moze byc powód tak wysokiej temperatury- przestaw aby dmuchał. Skoro muwisz ze to radiator przemyslowy to radził bym lepiej wymienić jego na taki zestaw z soceta 370 taki 60x60 kosztuje z 20-35 zeta a efekt jest naprawde super no i klej jakis dobry ja uzywam arctic alumina trzyma jak diabli i odprowadza bd cieplo a kosztuje jakies 19 zeta:) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...