Skocz do zawartości
Krootki

Strona o WC - niezły LOL

Rekomendowane odpowiedzi

Looknijcie sobie na stronę - www.kurek.biz

 

(nie jest moim celem naśmiewanie się z CPC czy coś takiego!)

 

Zwróćcie uwagę na parę tekstów:

 

Przed zamontowaniem musimy pamiętać o paście termoprzewodzącej, lecz blok wodny wykonany jest z czystej miedzi i nie powinniśmy stosować pasty z domieszką srebra, gdyż weszła by ona w reakcje z miedzią i zwiększyła by rezystancje cieplną między blokiem a rdzeniem CPU

Powinniśmy pamiętać, żeby pompka nie posiadała zbyt dużej wydajności. W zupełności wystarczy 600l/h. Lepsza wydajność tylko zwiększa ciśnienie w obwodzie i zbyt szybko krążąca woda nie jest w stanie w pełni odebrać ciepła wydzielonego przez bloki wodne

Nieźle nieźle... 8O 8O 8O :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytales co tam napisal??

Bez zgody autora kopiowanie jakichkolwiek materiałów ze strony jest zabronione! All rights reserved ? by Kurek.biz

Wiec jak tak mozesz poprostu to sobie kopiowac :wink: :wink: :wink:

A tak BTW to ta stronka to jeden wielki lol.

Skad on to wzial ze srebro zachodzi w reakcje z miedzia?

I ze mocniejsza pompka oslabia wydajnosc.

tylko przepływ turbulentny da nam oczekiwane osiągi (woda będzie w stanie przejąć więcej energii, dzięki spowolnionemu przepływowi w bloku chłodzącym).

:? :? :?: :?: :?:

Długość rurek doprowadzających wodę powinna być min 2m, w moim wypadku jest to 4 m. Im więcej tym lepiej gdyż rurki te są w stanie oddać znaczną cześć ciepła.

Po kiego grzyba skoro jest chlodnica??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ci zal ?

Troche niedoinformowany koles i tyle. Jak wspomnialem wczesniej - nie wiadomo , czy kolega wyszedl jeszcze z podstawowki. Chłopak sie uczy , stara sie dzielic swoja wiedza ze swiatem ... i udalo mu sie ;P

ktoo wie ...

A noz moze kiedys z niego taki Berkut wyrosnie ?

under no offence ;-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! UWAGA!!!

Oto i odpowiedz goscia na stawiane przezemnie pytania i chyba zobaczyl ze mam troche o tym pojecia wiec i mi zadal pytania ;)

Dziękuje Panu za zainteresowanie się moimi wypocinami. Jest to wogóle moja pierwasza strona internetowa w zyciu i odrazu chcialem zucic sie na głęboką wode. Wyszło to jak widać z mizernym skutkiem bo muszę sie z Panem zgodzić w 100%. Umieszczenie linków tylko firmy CPC, było odruchem troche krzywdzącym dla innych firmy ale ten produkt znalem i w miare moglem go polecic (Bład z mojej strony ze wyszlo jakbym chcial ich reklamowac).Mam małe pytank odnośnie sposobów chłodzenia dysków twardych. Czy są moze dostępne bloki wodne na nie, albo czy mozna taki blok wykonac w zaciszu domowego warsztatu??. I również czy opłaca sie stosować 2 pompkę, która bedzie niejako zasysać wodę (będzie zamontowana na wylocie rurki) ??. Jeszcze raz dziękuję za oświecenie mnie w paru kwestiach. Naturalnie jak najszybciej postaram sie ta cherezje zmnienic. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zajrzec także na forum PCLab.pl w watek o chłodzeniu wodnym można sie posmiać, tam dopiero CPC robi kariere mimo oświecenia ich przez kilku userów z tweaka (Amoniak , Krootki i inni nie pamietam) ze na rynku sa lepsze rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!  UWAGA!!!

Oto i odpowiedz goscia na stawiane przezemnie pytania i chyba zobaczyl ze mam troche o tym pojecia wiec i mi zadal pytania ;)

Dziękuje Panu za zainteresowanie się moimi wypocinami. Jest to wogóle moja pierwasza strona internetowa w zyciu i odrazu chcialem zucic sie na głęboką wode. Wyszło to jak widać z mizernym skutkiem bo muszę sie z Panem zgodzić w 100%. Umieszczenie linków tylko firmy CPC, było odruchem troche krzywdzącym dla innych firmy ale ten produkt znalem i w miare moglem go polecic (Bład z mojej strony ze wyszlo jakbym chcial ich reklamowac).Mam małe pytank odnośnie sposobów chłodzenia dysków twardych. Czy są moze dostępne bloki wodne na nie, albo czy mozna taki blok wykonac w zaciszu domowego warsztatu??. I również czy opłaca sie stosować 2 pompkę, która bedzie niejako zasysać wodę (będzie zamontowana na wylocie rurki) ??. Jeszcze raz dziękuję za oświecenie mnie w paru kwestiach. Naturalnie jak najszybciej postaram sie ta cherezje zmnienic. Pozdrawiam.

Za tą odpowiedź należą się autorowi strony wielkie brawa !!! :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale najgorsze jest to co umiescil na samym dole stronki :D

Buahahahahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

No to Feluke do dzieła, uświadom go co i jak :wink:

 

 

Pozdro.

Narazie musze rece pozbierac z podlogi i jakos je sobie przykleic :?

Moze w poniedzialek zabiore sie za tlumaczenie mu tego bo weekendu niechce sobie spuc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A noz moze kiedys z niego taki Berkut wyrosnie ?

Pewnie tak ^^ Ale niech wpierw poczyta materialy z bardziej wiarygodnych zrodel

 

Jak chcecie to zaraz znajde moj pierwszy wogole blok wodny, 3mm plytka stalowa, do niej przylutowane rurki miedziane za pomoca lutownicy... n/c ^^ Ale wtedy nie bylo zadnego info jak to robic a ja mialem 13 lat ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A noz moze kiedys z niego taki Berkut wyrosnie ?

Pewnie tak ^^ Ale niech wpierw poczyta materialy z bardziej wiarygodnych zrodel

 

Jak chcecie to zaraz znajde moj pierwszy wogole blok wodny, 3mm plytka stalowa, do niej przylutowane rurki miedziane za pomoca lutownicy... n/c ^^ Ale wtedy nie bylo zadnego info jak to robic a ja mialem 13 lat ^^

A ten chlopak ma juz 19 latek ;)

A Berkut chyba jest w moim wieku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosc moze jest niedoinformowany, ale glupi nie jest - uczy sie na bledach i chyba Tweaka czyta. Pozmienial sporo (np. tych cytatow na poczatku to teraz na stronie nie widze). Moim zdaniem zabieral sie do tego od 0 - nie czytal nic, tylko uczyl sie na wlasnych bledach - stad obecnosc zestawu CPC. Zreszta jak sie zaczalem chlodzeniem interesowac to tez chcialem sobie CPC kupic, ale mi na szczescie odradzono. A teraz mam to co mam :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...