Skocz do zawartości
Igor

Bill G na SGH

Rekomendowane odpowiedzi

i o to chodzi - wydal shit za ktory zgarnia kupe kasy !

 

inni dostosowuja sie do jego wynalazku a on tylko zbija kokosy.

 

przeciez nie od dzis wiadomo ze [brzydkie określenie na linuksa] jest o wiele stabilniejszy od windy, podczas gdy ta pada szybciej niz WTC. 

Sa wersje linuxa darmowe a ludzie i tak beda instalowac windowsy bo programy, bo gry itd itp ... MONOPOL !

 

Gates bylby taki dobroduszny i cena wina to max 30 zeta - przypuszczam ze nikt by go tak nie jechal - ale jest jak jest ...

ehhhhhhhh

i tu jest typowa opinia osoby, ktora w zyciu nie uzywala linuxa, ale madrzy sie niemilosiernie.... :/

 

zastanow sieco piszesz..... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i o to chodzi - wydal shit za ktory zgarnia kupe kasy !

 

inni dostosowuja sie do jego wynalazku a on tylko zbija kokosy.

 

przeciez nie od dzis wiadomo ze [brzydkie określenie na linuksa] jest o wiele stabilniejszy od windy, podczas gdy ta pada szybciej niz WTC. 

Sa wersje linuxa darmowe a ludzie i tak beda instalowac windowsy bo programy, bo gry itd itp ... MONOPOL !

 

Gates bylby taki dobroduszny i cena wina to max 30 zeta - przypuszczam ze nikt by go tak nie jechal - ale jest jak jest ...

ehhhhhhhh

i tu jest typowa opinia osoby, ktora w zyciu nie uzywala linuxa, ale madrzy sie niemilosiernie.... :/

 

zastanow sieco piszesz..... :/

a skad "bruce wrzechmogacy" wie ze ja nigdy nie uzywalem linuxa ??

 

dla Twojej widomosci bawie sie linuxem od 3 lat.

 

nad czym sie mam zastanowic ?

 

1. nie ma wersji darmowych ?

2. nie jest stabilniejszy od windy ?

 

sprecyzuj bardziej swoj zarzut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

windows i linux to inne systemy...taka jest prawda

gdybys naladowal [brzydkie określenie na linuksa]a tyloma gownami tez by tak bylo.....

i tu pojawia sie problem......

z jednej strony windows musi byc tak wybajerzony i miec takie, a nie inne gui, zeby przyciagac ludzi, WLASNIE PO TO BY UTRZYMAC SWA POZYCJE

 

linux nie ma tak obladowanego jadra.........

dlatego jest wciaz sysem niszowym.........

 

 

gdyby wionda byla faktycznie tak niedoskonala, jak piszecie, juz danwo firmy produkujace soft podziekowaly by micro$hitowi za wspolprce........... :/

 

tych sysow sie nie porownuje, bo sa do innych celow, moze inaczej......dla innego odbiorcy stworzone.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale najlepszy jest ten filmik co robia prezentacje czegos tam i wywala blue screen i wszyscy na sali zaczynaja sie smiac :> Ogladam to przynajmniej raz na tydzien.

A goscia co walnal Billa w gebe tortem to pokazywali na Real TV - ma takie zajecie gosciu, juz kilkunastu slawnym ludziom tak zrobil hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla Twojej widomosci bawie sie linuxem od 3 lat.

nad czym sie mam zastanowic ?

 

1. nie ma wersji darmowych ?

2. nie jest stabilniejszy od windy ?

 

sprecyzuj bardziej swoj zarzut

nie, no gościu, normalnie mnie rozśmieszasz, bawisz sie linuxem od 3 lat i co ? napisz jaki masz primary system na komputerze, i dlaczego według ciebie linux jest stabilniejszy, bo według mnie jeżeli ktoś poświęci tyle samo czasu na konfiguracje windowsa co linuxa, to oba te systemy będą tak samo stabilne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zauwazyles - BAWIE sie linuxem od 3 lat - jest to zabawa na uczelni (zajecia + egzamy) - w domu nie mam postawionego [brzydkie określenie na linuksa]a wcale :wink:

 

napisalem tak bo bruce "sprowokowal" mnie ze to ja niby wcale nie wiem co to linux a sie madzrze ! otoz wiem co to linux bo kontakt z nim mam wlasnie na zajeciach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...