Skocz do zawartości
WaWrzOL

Cienki OC Gf 2mx 400

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Gf 2mx 400 Msi Star-Force 821 200/167. Zamonotowalem na rdzeniu jakis stary radiator od celiny 600 + wiatrak 40x40mm (temp w spoczynku spadla z 60 do 30 stopni ). Pamiatki Hynixa w ogole sie nie grzeja... Maximum jakie udalo mi sie uzyskac to 225/195. Pozniej sa juz straszne artefakty i zwiechy w3dmarku. Na AGP jest 66Mhz. Czemu taki slaby wynik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Gf 2mx 400 Msi Star-Force 821 200/167. Zamonotowalem na rdzeniu jakis stary radiator od celiny 600 + wiatrak 40x40mm (temp w spoczynku spadla z 60 do 30 stopni ). Pamiatki Hynixa w ogole sie nie grzeja...  Maximum  jakie udalo mi sie uzyskac to 225/195. Pozniej sa juz straszne artefakty i zwiechy w3dmarku.  Na AGP jest 66Mhz. Czemu taki slaby wynik ?

Wcale niejest to taki zły wynik a więcej niewyciągniesz bo moze grafa wymaga zwiększenia napięcia na AGP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na rdzen jest to dosc kiepski wynik ale jak na pamieci to jest to w normie. Mi pamiatki maks chodza tak jak w podpisiei nie wiem dlaczego niechca wiecej. Znowu jak podkrecam rdzen tak do 260 to zaczynaja sie artefakty pojawiac bo pamiatki sie chyba przegrzewaja. Jak wyluskam gdzies peltiera to bede ja dalej krecil :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mialem Gf2 mx 400 to tylko podkrecanie pamieci dawalo jakiego kolwiek kopa tej karcie -rdzen nie mial nic tu do znaczenia (na forum o tym kiedys bylo)mi karta chodzila 250 rdzen z wiatrakiem od gory dodatkowym i 186 pamieci i na configu ponizej mialem 3000 #dmarkow w 2001 -takze twoja chodzi swietnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...