Skocz do zawartości
virtuomaniak

"Dziurawa obudowa"

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoja wyciolem nie jakims tam dremlem tylko wyzynarka z ostrzem do blachy najpierw otwor wiertarka a potem wyzynarka. Pieknie poszlo chyba ze to jakis bardzo maly i skomplikowany wzor ma byc no towtedy trzeba czyms malym - dremlem.

A i umnie szybka (bo chyba ma byc dziura pod szybke)jest przyklejona od wewnatrz na budapren niema uszczelki

Jakbys jednak upieral sie na uszczelke to daj znac jest niezly/prosty patent jak wyciac otwor o te pare mm wiekszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz miec: szybke, olowek/flamaster/dlugopis itd.. ,podkladke(taka do srubek )kładziesz obie rzeczy na pudle :) wkladasz w otwor podkladki cos co maze i jedziesz dookola szybki ten nadmiar jest poto zeby zrobic zapas na uszczelke uszczelka jest elastyczna i powinna sie ulozyc z pleksa ja mam jednak wklejona bo to szybciej/latwiej/taniej/ladniej :) myslalem jeszcze nad nitami ale ale za duzo roboty fajnie by wyszlo

pamietej tylko zeby wszystko 10 razy wymiezyc i zastanowic sie bo potem moze byc lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plexe ciolem tez wyzynarka tylko bardzo wolno bo jak brzeszczot za szybko sie porusza to topi plexe i sie zacina.

Szyba ma tylko jedna zalete trudno ja porysowac a jak bedziesz jakies logo chcial zrobic to w plexie niema problemu kladziesz kartecke z rysunkiem plexe i cyrklem/widelcem/widlami jedziesz po konturach i jest cacy.

jeszcze raz 10 rzay zastanow sie zanim cos wytniesz bo ja uznalem ze moja dziura za duza jest i mniejsza by jednak zrobil.

Acha troche porysowalem sobie obudowe jak colem dziure (i tak ma nowy pekny czarny lakier :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niop widze że dużo tu wygodnych ludzi!!! :lol:

 

Szkic + Wiertarka + Wyżynarka (ew. brzeszczot) + Pilnik = Dziurka w budzie :evil: :evil:

 

No problem z wycięciem dziurki chyba że ktoś ma 10 lat :twisted: :twisted: :twisted: to jest to problem!!!

 

.....pozdrawiam..... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...