Skocz do zawartości
steryd123

2 monitory w jednym kompie

Rekomendowane odpowiedzi

jak to jest jak bedzie chodzic mi myszka??? czy po 2 ekeranach bedzie plynnie przechodzic z jednego na drugii??? chce kupic radeona 9100 z wyjsciem na 2 monitory bo musze miec 2 w komie bo potrzebuje do pracy tylko mam pyanie jak to wyglada w praktyce??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak piszesz - mysza przechodzi płynnie z jednego monitora na drugi - pulpit jest jak gdyby rozciagniety na 2 monitory. Nie wiem jak jest przy 9100 ale przy moim 9700 na jednym monitorze mogłem odpalić gre a na drugim cały czas był pulpit wyświetly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wpraost idealnie wlasnie o to mi chodzi:) czyli bede mogl miec jakis progtram wyswietlony a na 2 monitorze na przegladarke internetowa?? hmmmm ale jak myslisz na r9100 tez chyba powinno byc podobnie nie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Feluke --> napisales ze w obecnych wersjach ... - a w jakich ma te dwa ramdaci ... ?

 

mam sapphire radeon 9100 wersja 128 DDR - czy mam dwa ramdaci ?

orginalne ATI 8500 mialy dwa ramdac'i i niektore wersje Herculesa FDX 8500 (nie LE tylko chyba PRO) tez mialy dwa. radeony 9100 w ogole nie maja 2 ramdac'ow.

 

na pytanie czy masz dwa ramdac'i mozesz odpowiedziec sobie sam, patrzac na karte, na bank znajdziesz tam wolne kwadratowe miejsce na ramdac. puste. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam GF4 i jak podlaczam 2 monitor to moge sobie wybrac rodzaj trybu pracy. Poszukaj jakiegos "starego" 8500pro lub orginala ATi.

Na karatach ATi z 2 ramdacem opcje 2 monitrowe sa jeszcze lepsze jak u nVidii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema przejściówki dvi-d do crt. Aby można było podłączyć drugi crt wyjście musi mieć oznaczenie dvi-i i cechować się dodatkowymi wyprowadzeniami. Wygląda ono tak :

Dołączona grafika

a dvi-d wygląda tak:

Dołączona grafika

i bynajmniej nie chodzi tu o kolor gniazd :D

Najlepszym wyjściem teraz jest chyba r8500 posiadający dvi-i oraz drugi ramdac - na karcie jest to układ znajdujący się obok gpu po jego lewej stronie u góry. Jak jest tam wolne miejsce tzn. że niema drugiego ramdac-u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to lipa z drogiego monitora :( 

 

mowi sie trudno :D - nastpenym razem bardziej pomysle przed kupnem :) 

 

no chyba ze po prostu kupie lcd :D - ale to nie teraz :)

a jak go kupiles, moze da sie wymienic,lub sprzedac, niepoddawaj sie tak odrazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...