Skocz do zawartości
M79

Jaki konfig na intela za 4,5k?

Rekomendowane odpowiedzi

Komp ma byc niekrecony i nieglosny.

Co powiecie na taki:

 

(ceny komputronik, badz dajcie jakies namiary jak cos zaproponujecie)

abit is7e 464zl

intel 2.6ht 1165zl

gf 5600 ultra leadtek 909zl

geil 2x256 400 cl2 699zl

chieftec z zasilaczem 360w 462zl

seagate 7200.7 120gb 8mb cache 528zl

cdrw liteon 169zl

dvd pioneer 180zlzl

 

razem 4414zl

(plus jakas klawiatura&mysz&fdd)

to jak :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił tak- zmiast PIV 2,6 wziść 2,4 HT oraz kartę zmienić na Radeona 9700. Wyjdzie mniej więcej tyle samo, a wydjność zncznie większaJa bym zrobił tak- zmiast PIV 2,6 wziść 2,4 HT oraz kartę zmienić na Radeona 9700. Wyjdzie mniej więcej tyle samo, a wydjność znacznie większa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram przedmówcę - niewątpliwie będzie lepiej

poza tym te 464zeta na is7 bym nie wydawal , tylko wypatrzył coś na i875P i ewentualnie dorzucił ciutek - sporo większa przepustowość pamięci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak pomyślał o amd bo za mniej bym zrobił lepszy zestaw.

znowu sie zacznie wojna AMD vs. INTEL

skoro pyta o intela i w chwili obecnej ma intela , to znaczy ze faktycznie chce intela...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja bym jednak pomyślał o amd bo za mniej bym zrobił lepszy zestaw.

znowu sie zacznie wojna AMD vs. INTEL

skoro pyta o intela i w chwili obecnej ma intela , to znaczy ze faktycznie chce intela...

Sory......racja ma kase to niech intela kupuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POwiem Ci że niewiem , bardzo sieprzywiązałem do marki AMD niewiem czemu.....Poprostu jak bym kupił dorozszą rzecz o wydajnosći takiej samej jak sporo tańsza to bym uwazał że dałęm siezrobić w hooja.Tyle odemnie.A co do graf to only radek 9700 ostatecznie radek 9500pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh napisales ze komp ma byc nie krecony i takie tam :-) A to prawie w sam raz konfiguracja do uzyskania daromwej mocy :-). oki teraz co bym zmienil:

1 2,6HT na 2,4HT ja kuoilem za cos kolo 850 zl w hurtowni

2 Plyta IS7E tylko w tedy jesli trafis zna wersje z nowym coolerem i GIGABIT LAN - niby to nie potrzebne ale zawsze mozesz zskozystac za darmo z tych rzeczy :-)

3 olej wszelki GF i bierz radeon 9700

4 Jesli nie bedzies zkrecil to po co ci geile ?? Wez kingstona jkiegos (z geilami mam nie mile wspomnienia - byla taka partja ze za chiny nie chciala chodzic na nominalnych ustawieniach)

5 tu sie zgadzam jak najbardzej :-)

6 jak bierzesz plyte z SATA bierz tez odrazu dysk SATA :-). JA bym wybral MAXTORA poniewaz wszystkie dyski z SATA byl od pocztku porjektoweane jako SATA. A u Seagate byla tak partja(nie iwem czy jeszcze tak jest) iz byly to dyski PATA ze specjalnym ukladem logicznym ktory tlumaczyl PATA na SATA i tyle :-)

7 moze byc (no chyba ze bedziesz wypala sto sztuk dziennie :-)

8 moze cos tanszego (ile obejrzysz filmow w tygodniu :-) )

 

jesli sie gdzies myle to poprwcie mnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komp ma byc dla kumpla, jego stary placi i chce intela, dlatego na ten temat nie mam dyskutowac, bo jeszcze sie rozmysli ;)

 

w sumie macie racje lepiej 2.4ht. do tego s-ata maxtora (tylko czy one sa ciche??), z 9700 i hyperx (czy nawet zwyklymi) i bedzie chyba juz dobrze, no chyba ze uda sie wyhaczyc za rozsadna cene tego canterwooda.

 

moze ktos mi doradzic gdzie to wszystko (razem) najlepiej kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary<potrzebujesz cos takiego jak u mnie w podpisie tylko ja nie mam P4 ht, ale to tylko chwilowo, a jak ci sie nie podoba soltek to weż MSI 865PE-SL, też jest wypasiona płytka albo Epoxa obydwie ostatnio testowałem i krótko pisząc pierwsza liga (zresztą mój soltek też)...pamięci też weż kingmaxy, są niedrogie i nieżle sie podkręcają i niech mi ktos powie,że to są lipne pamiątki...grafika oczywiście R9700/9700PRO i pełny wypas!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...