Skocz do zawartości
Gość KOzi]K[

1800+ problem

Rekomendowane odpowiedzi

czesc mam problem jak wlanczam kompa. Czasami jak nacisne powera to komp zaczyna pipczec i nic sie niby niedzieje ale diody sie pala i od cd diada sie swici wiec niby jest ok czasmi np 4 razy musze do wylanczac z sieci>power niedziala:]< niewiem co jest procka podkrecilem na 1984mhz(11x180 napiecie 1,5V nie zmienialem)

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posluchaj sobie wogoloe jak Ci piszczy.

Poszukaj opisu dzwiekow BIOSu odpowiedniego do twojej plyty i bedziesz wiedzial o co chodzi, myslisz ze komp tak tylko sobie piszczy ?

Prawdopodobne jest ze jest za niskie napiecie na procu, postaraj sie wejsc do BIOSa i je podniesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na ustawieniach 11x180 i 1,5v na procku odpalalem 3dmarka 2001 to sie wylanczal wiec podnioslem napiecie do 1,55 i jak zapuscilem 3dmarka to mi zgasl monitor i zaczol wyc jak syrena policyjs:] i powrucilem na ustawienia standardowe i przeszedl caly test w marku:D wiec niewiem moze to pamiec nawala bo mam 1kosc 256 pc 266 a chodzila z taktowaniem 366:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie mial ktos problem z mnoznikiem 14 i 15 na kt4v?? bo umnie sie zglasza jako 5:] niewiem co jest jesli ktos mial taki problem niech powie jak go rozwiazal :] mi sie wydaje ze bios idzie do wymiany:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj forum; fakt ze rozne plyty roznie interpretuja sygnaly z drut moda; wiec i pewnie ustawienia mnoznika z BIOSa tez....

 

i nie boj sie dac wyzszego napiecia, przy 1,7 czy 1,8V procek ci nie zdechnie (chyba... nie chce ponosic odpowiedzialnosci jesli bedzie akurat odwrotnie :))

 

powodzenia w dalszych testach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...