Skocz do zawartości
JuLeK

Chce ktoś w końcu tego Pelta 226W????

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w topicu. Jeśli ktoś jest zainteresowany (powtarzam się 3 raz) proszę dać mi znać mailem lub na priva :!: Wątpię żeby w przyszłości zdarzyła się taka okzja- radze się zastanowić :!: :!: Dla niewtajemniczonych: (znów się powtarzam :? ) Chcę sprowadzić z USA, ze sklepu DangerDen Peltiery lub inne części,

z uwagi na cenę przesyłki- 20$, chciałbym skrzyknąc kilka osób, tak by było taniej :) O zasilaniu i innych duperelach możecie sobie poczytać we wcześniejszym Topicu :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje nowych - poprosu gumka od weków która trzymała stare pękła ))),

 

OK na tego tesz się piszę - le powiedz mi jedno sprawdziłem że przesyłka jednej sztuki kosztowałaby 44.63$!!! Jeśli podzielimy to na dwa to wychodzi około 340 złociszy - jak dla mnie to troszkę za dużo...

Trzeba skrzyknąć jeszcze ze trzy osoby to będzie trochę rozsądniejsza cena)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje nowych - poprosu gumka od weków która trzymała stare pękła ))),

 

OK na tego tesz się piszę - le powiedz mi jedno sprawdziłem że przesyłka jednej sztuki kosztowałaby 44.63$!!! Jeśli podzielimy to na dwa to wychodzi około 340 złociszy - jak dla mnie to troszkę za dużo...

Trzeba skrzyknąć jeszcze ze trzy osoby to będzie trochę rozsądniejsza cena)))

Zaraz Ci wszystko wytłumaczę- widzę że nie łapisz o co biega :lol:

A więc jeden Pelt 226W kosztuje 38$ = 152zł. Przesyłka do 0,4 kg (koło 8 Peltów) do Polski kosztuje 20$ = 80zł . Jeśli np. Kupimy 5 sztuk, to za jedną zapłacisz 152+(80:5)=168zł. Jasne :?: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Ci wszystko wytłumaczę- widzę że nie łapisz o co biega :lol: 

A więc jeden Pelt 226W kosztuje 38$ = 152zł. Przesyłka do 0,4 kg (koło 8 Peltów) do Polski kosztuje 20$ = 80zł . Jeśli np. Kupimy 5 sztuk, to za jedną zapłacisz 152+(80:5)=168zł. Jasne :?:  :wink:

khem, wysyłka do Polski kosztuje $82.63 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci to powiedział??? Z kąd to wziąłeś???

Wystarczy na próbę złożyć zamówienie, a dokładniej dodać produkt do karty i próbować zrealizować tranzakcje. W formularzu jako kraj wybierasz Polske, reszte pól pozostawiasz puste(skrypt jest dość głupi i poza USA nie sprawdza pozostałych pól) dajesz dalej i wyskakuje Ci możliwość wyboru spedytora(a raczej w przypadku Polski brak; jedynie UPS) i wspomniana przezemnie cena :(

 

btw. Jako kraj wybrałem Jemen i : "Error: Country Not Found!" LOL :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hemmm.... to Ciekawe. Znasz płynnie Angola :?:  Jeśli tak to napisz do nich na maila.. może coś się wyjaśni...

Troche znam :) Niemniej w zakładce Shipping zapewne jest uwzględniona cena za wagę przesyłki natomiast całkowity koszt transportu itp. pokazywany jest w trakcie realizacji zamówienia(nie wiem jak tam jest jeszcze z cłem?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hemmm.... to Ciekawe. Znasz płynnie Angola :?:  Jeśli tak to napisz do nich na maila.. może coś się wyjaśni...

$82.63 - i <span style="color:red;">[ciach!]</span>o, to by było na tyle :evil: . Zamówiliśmy sobie Peltki :evil: przesyłka 300zł to trochę za dużo. pozostaje 120W - co zrobić :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sic! A już myślałem że będe miał Plta :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: . Wygląda więc na to że DangerDen Odpada :!: Mam w takim razia prośbę do wszystkich: Jeśli macie sztywne, i trochę czasu to poszukajcie po necie jakiegoś sklepu z Peltami, w którym wysyłaka do Polski była tańsza :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D ZNALAZŁEM COŚ W MOSKWIE :D :D :D

 

http://www.sctbnord.com/

 

Stałkę mam tylko w pracy, więc proszę Was o sprawdzenie tego adresu bo w tej chwili wiszę na modemie a kasy trochę szkoda - wolę przyoszczędzić na peltka :lol:

 

najlepiej napiszcie i spytajcie się o cenę - może mają jakiegoś 500Watt - takiego biorę od ręki 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...