Skocz do zawartości
Garfield^

pare spraw naraz :]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pare kłopotów, a jestem poczatkujacym userem, więc może walne o co mi chodzi :

1. Mam grafe Gigabyte Radeon 8500 64 Mb (275/275), gram spokojnie w Counter-Strike'a który swoje lata ma i grafa nie jest jakas super, gram nagle wyskakuje oknienko że ktos jest dostepny na gg, albo ktoś do mnie napisał i widze przez ściany ( efekt migania - raz widze raz nie ) i lekko fps'y spadają , na poprzedniej karcie ( GF II mx 400 ) takich problemów nie maiłem. Moze ktoś wie co by pomogło.

2. Mam płyte ECS L7VTA3 ( kt400, agp 8x ) i procek Athlon XP:

Vendor string: AuthenticAMD

Processor: AMD Athlon Palomino XP(Model 6)

CPU type: Original OEM Processor

Stepping ID:02

Standard Model:06

Standard Family:06

 

Informacje SIMD

CPU posiada MMX

CPU posiada SEE

CPU nie posiada SEE2

Chciałem go podkręcić, dałem na 1900 XP ( zmiana fsb ) wchodze do windy wszytko gra, uruchamiam gre i mam zwieche - nie wiem w czym tkwki problem bo to napewno nei pamiątki ( mam 333). Jest taka sprawa że nawet jakbym go spokojnei na 1900 ustawił to i tak mi to nie wystarcza, więc pytam się o jakąś bezpieczną metodę podkręcenia go ( może jakis piracki bios do płyty ? ) , czytałem też o drut-modzie, ale troche sie boję :]. Nie wiem jakby ktoś chciał pomuc lamusowi to neich napsize z góry dziekuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GG zawsze przeszkadza z tym powiadomieniami, dobrze jak jeszcze wrocisz do gry bez wiekszych strat, ale jak ci sie wywali (bo i tak sie zdarza)? jak juz nie mozesz zyc bez niego to wylacz sobie powiadomienia....

 

a do krecenia to tego bylo tak duzo.... znajdz sobie.. naprawde...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...