Skocz do zawartości
zavader

CZYM WYCZYSCIC KLAWIATURE???!!! HELP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem tego typu:)

Mam klawiaturke Bezprzewodowa i ostatnio bardzo mi sie "sazyfila"... Jak ja wyczyscic i czym?? Sp[rezone powietrze? Jakie? Gdzie kupic i ile kosztuje:) Gdyby to byla zwykla klawiatura to bym zdjal klawisze i po prostu wyczyscic, ale ta... POMOCY

Pozdrawiam

zavadr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem tego typu:)

Mam klawiaturke Bezprzewodowa i ostatnio bardzo mi sie "sazyfila"... Jak ja wyczyscic i czym?? Sp[rezone powietrze? Jakie? Gdzie kupic i ile kosztuje:) Gdyby to byla zwykla klawiatura to bym zdjal klawisze i po prostu wyczyscic, ale ta... POMOCY

Pozdrawiam

zavadr

W większości sklepów komputerowych jest do kupienia sprężone powietrze koszt koło 15 zł. Co do samych klawiszy to są też pianki do czyszczenia plastików - tylko trzeba delikatnie to robić coby zwarć nie narobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem tego typu:)

Mam klawiaturke Bezprzewodowa i ostatnio bardzo mi sie "sazyfila"... Jak ja wyczyscic i czym?? Sp[rezone powietrze? Jakie? Gdzie kupic i ile kosztuje:) Gdyby to byla zwykla klawiatura to bym zdjal klawisze i po prostu wyczyscic, ale ta... POMOCY

Pozdrawiam

zavadr

Ja moja klawiature rozebralem na czesci pierwsze i wrzucilem do wanny (oprocz plytki - nawet folie przewodzaca wykapalem). Oczywiscie nalezy pamietac, zeby calos potem bardzo dokladnie wysuszyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...