Skocz do zawartości
Electron

Biale rekawiczki na JAZDE ;-) gdzie mozna kupic?

Rekomendowane odpowiedzi

[...]

 

"kapelusz kałbojski - jesli jestes totalnym wsiokiem, to musz miec ten gadzet! [...]

Swieta racja RS :!:

Kał rulezz i roxx :lol: :lol: :lol:

 

Zestaw młodego farmaera mnie powalil pod biurko :mrgreen: , boze, kto ta sline posciera :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie qfa, to ze jacys kretyni aka dresy i inne tego typu stwory dylaja na chemii nie znaczy ze mozecie objezdzac muze ktora lubie. tez czasami baletuje w rekawiczkach. NO I CO Z TEGO :?: Normalny jestem (tak mi sie wydaje :twisted: ), od poniedzialku zaczynam studia na medycznej, nie lubie wiejskich imprez itp. itd. Wy widzac jakis palantow w rekawiczkach/kapeluszach zaraz uogolniacie ze wszyscy to chyba niedawno z jaskini wyszli. Krytykuje wasza muze/stroj, czy cokolwiek innego :?: NIE bo tolerancyjny (troche) jestem, ale qfa czytajac te Wasze posty zastanawiam sie ile Wy macie wogole lat i czy zastanawiacie sie co wogole piszecie :?:

 

Aha. Czytajac ta stronke niezle sie usmialem, szczegolnie z niektorych zdjec i mp3... "Jesli czegos ci w zyciu brak, jesli czujesz pustke, to dolacz do nas... zaloz biale rekawiczki, na szyje zarzuc gwizdek i oddaj sie celebracji jazdy" :lol: :lol: :lol: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie qfa, to ze jacys kretyni aka dresy i inne tego typu stwory dylaja na chemii nie znaczy ze mozecie objezdzac muze ktora lubie. tez czasami baletuje w rekawiczkach. NO I CO Z TEGO :?: Normalny jestem (tak mi sie wydaje  :twisted: ), od poniedzialku zaczynam studia na medycznej, nie lubie wiejskich imprez itp. itd. Wy widzac jakis palantow w rekawiczkach/kapeluszach zaraz uogolniacie ze wszyscy to chyba niedawno z jaskini wyszli. Krytykuje wasza muze/stroj, czy cokolwiek innego :?: NIE bo tolerancyjny (troche) jestem, ale qfa czytajac te Wasze posty zastanawiam sie ile Wy macie wogole lat i czy zastanawiacie sie co wogole piszecie :?:

ja sie odcinam od tego, co tam ejst napsiane :)

 

nie mam nic przeciwko tej muzyce :)

i jeszcze jedno...

od kiedy dj kriss, to umcy umcy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze troszeczke sie uwzieliscie :)

rodzaj muzyki z ktorego sie tak smiejecie nigdy nie nazwalbym TECHNO, zreszta pewnie sami nie wiecie ile ta muzyka ma odcieni ze tak powiem. Do kwestii przebierania to bylo ono od poczatku zwiazane z ta kultura, ja sam jestem ogromnym milosnikiem wszelkich czapek, kapeluszy i okularow. Jeszcze pare lat temu bawilem sie w masce chirurgicznej z wlosami ufarbowanymi na zielono :). Wiec juz wystarczy tych smiechow chichow bo rownie latwo mozemy sie przerzucic na inne gatunki :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze troszeczke sie uwzieliscie :)

rodzaj muzyki z ktorego sie tak smiejecie nigdy nie nazwalbym TECHNO, zreszta pewnie sami nie wiecie ile ta muzyka ma odcieni ze tak powiem. Do kwestii przebierania to bylo ono od poczatku zwiazane z ta kultura, ja sam jestem ogromnym milosnikiem wszelkich czapek, kapeluszy i okularow. Jeszcze pare lat temu bawilem sie w masce chirurgicznej z wlosami ufarbowanymi na zielono :). Wiec juz wystarczy tych smiechow chichow bo rownie latwo mozemy sie przerzucic na inne gatunki :) pozdrawiam

Ja również nie mam nic do tej muzyki. Nawet więcej - kiedyś dość mocno słuchałem tego (nawet dwa razy na Love Parade byłem). Ale śmieszą a czasami wkur...ają mnie goście z takimi debilnymi "na czasie" gadżetami. Zawsze się dziwiłem po jaką cholerę tym ludziom gwizdki ??? Żeby zagłuszyć muzykę??? LOL Rękawiczki??? Tak jak mówię - gadżet "na czasie" i trendi. Kiedyś wystarczyło się "odpowiednio" ubrać i się wpasowywało w impreze. Teraz trzeba jakichś pieprzonych gwizdków i rękawiczek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw

Te rekawiczki mi sie nei pdobaja dlatego ze jakos dziwnie wydaje mi sie ze leza na tych ludkach.Niektorzy mogli by sobie te rekawiczki chociarz z raz uprac! Manieczki jako jedynyni z polski maja swoja scene na LOVE PARADE BERLIN to chyba o czyms swiadczy!Techno jako techno jest ok ale najlepsze z tego calego balganu jest rave trance i lekki house. Co do ubioru To zdalem sobie sprawe ze to jest sub kultura i zreszta niech sobie nosza co chca.ja jestem sk8 i inni w sumie tez moga sie ze mnie smiac ze mam gowno w spodniach ze krok tak nisko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ja moge powiedziec postaram sie Wam przedstawic moje wypociny o tej muzyce, moze niektorzy zmienia troche o niej zdanie albo beda sie usmiechac czytajac to z politowaniem. Z tego co wiem na forum jest kilka osb ktore maja o tej muzyce niezle pojecie chocby kolega B3ton moze dorzuca swoje 3 grosze.

Najpierw czas na obalenie paru mitow :) : (sorki za totalny misz masz wypowiedzi ale staram sie odpisac wszytkim z tego topicu)

 

Muzyka techno to tylko umcyk umcyk - posluchajcie sobie chocby chilloutu mozna sie poczuc jak na slonecznej plazy czy moze ambientu zawsze czuje sie jakbym nurkowal :), moze ogniste latino albo energetyczny house.

 

Na techno impreze trzeba cos lyknac - jakos nigdy na techno nie bylem pod wplywem zawsze dobrze sie bawilem, sama muzyka techno w swoim zalozeniu jest narkotykiem nie odkryto przeciez nic bardziej oglupiajacego :) niz rytm (chocby ludy pierwotne)

 

My wcale nie jestesmy tacy zacofani w Niemczech oczywiscie najbardziej popularnym zepsolem NIBY TECHNO jest super chruper scooter ktorego szczerze nienawidze :)

 

Kazda muzyka ktora staje sie bardzo popularna traci swoj klimat i tak sie chyba dzieje z Techno zzera ja popularnosc (przykladem jest chocby parada, za to Mayday niezle sie trzyma)

 

Aha rekawiczki to moze i przezytek tak gdzie ja uczeszczam w Lublinie na imprezy z gwizdkami Dj walcza jak moga ja jakos mam do nich sentyment ale nie jak na imprezie jest ich za duzo 1-2 wystarcza oczywiscie musza go obslugiwac odpowiedni ludzie.

Aha Dj przez cala impreze nie wypowiada przez mika ani jednego slowa jak konczy set to najwyzej mowi kto bedzie nastepny. Jesli chcecie zobaczyc jak to wyglada w Lublinie zapraszam na moja stronke zakladka DEEJAY (tylko cos teraz nie dziala) - moze od razu nie wysylacjcie tylko tych zdjec na strone wiejska jazda :)

Aperopo Manieczek to ze wystapili na Paradzie swiadczy o nich mieli kase na trucka i dobrego sponsora zreszta tego ktory sponsoruje sama parade wiec tym sposobem sie wkrecili, ja po obejrzeniu filmu nie powiem bylem pod wrazeniem wygladalo to elegancko ale jak sciagnalem sobie kilka kawalkow stracilem do nich jakikolwiek szacunek niestety txty w stylu jazda nie pociagaja mnie wcale :). Jakby Kris wyskoczyl z takim czyms na chocby Mayday toby go wysmiali :). Zreszta rodzaj muzyki jaka puszczaja w klubie Ekwador nie spelnia moich oczekiwan tak poowiem delkatnie. Pozdrawiam wszytkich miloscnikow elektronicznej muzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te filmiki co zapodal B3ton to dopiero z konkretnych imprez byly 8)

House'u nie lubie, za to trance uwielbiam. Podobnie jak kolega wyzej nie jechalem na dopalaczu, bo i po co :?: Normalnym lodziom wystarczy dobra muza... Pogwizdac tez czasem lubie hehe :) chociaz gwizdki nieumiejetnie 'obslugiwane' tez mnie wqrzaja :?

 

A to ze Ekwador ma platforme na Love Parade dla mnie swiadczy o tym, ze maja siano/kontakty itp. Kiedys to jeszcze byl klub, teraz zostal opanowany przez spocone koxy (bez koszulek ofkozz :lol: )

No ale niewazne.

Jak to sie mowi: Racja jest jak du.a, kazdy ma swoja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te filmiki co zapodal B3ton to dopiero z konkretnych imprez byly  8)

Sensation to jedne z najlepiej zorganizowanych imprez nie wiem czy swiatlem i dzwiekiem nie przewyzszaja kultowego Maydaya

ja tam marze o wyjezdzie na Ibize czekaja na mnie Pacha, Privilege no i Amnesia oprocz tego powylegiwalbym sie w Cafe del Mar przy muzie Jose Padilli alez to piekne marzenia :) chlip chlip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dj Gargamel, mam pytanko, odpowiedz na nie bedzie dla mnie punktem odniesienia do Twoich wypowiedzi tu...

czy uwazasz, ze na manieczkach jest dobre techno ?

Chyba jasno sie o nich wyrazilem :)

NIE

:) no to sie zgadzam z Tobą w 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o japier**e widze ze tutaj znaFcy muzyki "techno" sie wypowiadaja, nie ma to jak METAL, ubrac sie jak jakis czarny pajac i jazda trzepac wlosami na koncercie, ale jazzzzzdaaaaaa

Jezeli nei wiecie nic o danym temacie to sie nie wypowiadajcie

 

gdybyscie nie wiedzieli to to z metalem jest prowokacja, na bank zaraz jakis napisze ze sie nie znam jezeli tak napisze (czego juz nie zrobi) to znaczy ze zrozumiecie aluzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dj Gargamel, mam pytanko, odpowiedz na nie bedzie dla mnie punktem odniesienia do Twoich wypowiedzi tu...

czy uwazasz, ze na manieczkach jest dobre techno ?

widac jak siedzisz w temacie "na" manieczkach...
czepiasz sie slowek... jak desperat... a Dj Gargamela sie nie czepisz ? :twisted: :) porownaj sobie choc same mp3 manieczki vs jakas impreza techno zagraniczna, np z amsterdamu... dwa zupelnie rozne swiaty...

chodzi mi oto zeto jest jakas klubowa odmiana techno ono jest wolne........... prawie nie ma tam zadnych szalonych odjazdow, dj drze sie jazda, a po tych slowach dalej ten sam powolny klubowy bit ....., albo te wiejskie pozdrowienia "od kamyka dla calego zelechowa i okolic............." coto <span style="color:red;">[ciach!]</span>a jest koncert zyczen ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest "melanżyk"? Jakiś nowy narkotyk? Naprawdę nie wiem, brzmi jak odmiana grzybka z wbudowanym kinem domowym.

Ktoś wyżej nawołuje do tolerancji, samemu się takowym mieniąc, a parę postów dalej pisze "manieczki sux" czy coś takiego. Sory gregory, ale ja jestem ze wsi i nie rozumiem - to tak można? Dual Światopogląd System? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dj Gargamel, mam pytanko, odpowiedz na nie bedzie dla mnie punktem odniesienia do Twoich wypowiedzi tu...

czy uwazasz, ze na manieczkach jest dobre techno ?

widac jak siedzisz w temacie "na" manieczkach...
czepiasz sie slowek... jak desperat... a Dj Gargamela sie nie czepisz ? :twisted: :) porownaj sobie choc same mp3 manieczki vs jakas impreza techno zagraniczna, np z amsterdamu... dwa zupelnie rozne swiaty...

chodzi mi oto zeto jest jakas klubowa odmiana techno ono jest wolne........... prawie nie ma tam zadnych szalonych odjazdow, dj drze sie jazda, a po tych slowach dalej ten sam powolny klubowy bit ....., albo te wiejskie pozdrowienia "od kamyka dla calego zelechowa i okolic............." coto <font color="#FF0000">[ciach!]</font> jest koncert zyczen ?

sorry, ale wtedy mnie poniosly inne posty.

 

 

dalsza czesc nie jest do ciebie ;)

 

Podsumowywujac bardzo mnie to denerwuje, gdy ludzie ktorzy nie lubia i nic nie wiedza na temat danej muzyki wypowiadaja sie i ja oceniaja. Wogole temat juz dawno powininen byc zamkniety przypone temat: "REKAWICZKI NA JAZDE GDZIE KUPIC" a tutaj takie farmazony sa pociskane.

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muahahaa

jak przeczytalem tytul to myslalem ze padne

ech wiekszosc dyskomulow nie wie co to znaczy pozadna impreza

 

btw jazdowiczow i gwizdkowiczow na polskiej edycji creamfields myslalem ze pozabijam ale naszczescie wystarczyl moj wzrok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...