Skocz do zawartości
elh

Porabana siec: XP, 2000, 98, 98SE

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki maja siec osiedlowa tak sie sklada ze praktycznie kazdy ma inny OS. Nie interesuje mnie zadne dzilenie lacza ani nic tylko udostepnianie plikow. Taki w miare glowny serwer jest na win2000 na poczatku to wssytko chodzilo losowo pododawalem rozne dziwne protokoly i juz jest prawie ok tylko z win98 nie se nie mozna na tego 2000 wejsc, czasem tez jest problem zeby wejsc z win98 i 98se na winxp normalnie cuda jak tu zrobic jedolita siec zeby kazdy widzial kazdego dyski?

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa kazi w temacie ;) wiec wlaczylem netbios zreszta defaultowo jest wlaczony nawet kombinowalme netbios przez ipx/spx bo to dziwna siec naprwade no ale nic dzis zmienie goscowie 98 na se i zobaczymy co to da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...