Skocz do zawartości
Buzzy

Volcano 7+

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec zakupiłem dzis Volcano 7+ [wczesniej miauem Coolermastera za 50zl ALU z miedzina postawa 60mm wentyl] przy zamnietej budzie w windzie miauem okolo 55stopni a teras z V7+ [low] mam 50stopni wiec albo cos jest nie tak albo ten V7+ jest taki slaby. Moze to wina pasty ale dalem mu ta paste ktora dostalem razem z produktem TT :D [biała]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czego sie spodziewales? cudow? gdybys dal lepsza paste to i wynik bylby lepszy.. zapodaj wyniki na med i high . u mnie tez tak drastycznie wyniki nie spadly po zmianie z boxowego na v7+ chociaz tez dalem tylko to cos od tt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec w windzie przy sluchaniu Winampa :)

Low - 50stopni

Medium - 48stopni

High - 47stopni

Zero wentylacji budy tylko zasilacz wyciaga zadnych wetyli bo wszystkie sprzedałem w poniedzialek kupie dwa jeden na tyl wyciagajacy i z przpodu wciagajacy to mysle zeby zejsc do 42stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radiator jest zimny i nie wiem czemu pokazuje taka temp skoro na zwyklym Coolerku ALU miauem 55stopni i był gorący. Jak resetne kompa i wejde do biosa pokazuje temp o jakies 5stopni nizsza wiec nie wiem moze zly odczyt czujnika albo sam nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. prawdopodobnie masz zly odczyt temp. sprobuj upgradnac biosa do mobo. w moim przypadku odczyt spadl o 20*

Zapewne teraz Ty tez masz zly odczyt... tylko w druga strone.

 

PS. Jak to zrobiles ze na GF5600 masz taki niski wynik w 3dmarku ?? Ja chyba do tyle jestem, ide jakas recke poczytac... bo 11 000 to ja mam na tym co w podpisie... tylko ze po OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac ze ta seria cos im nie wyszla 750 zł za karte a wydajnosc porownywalna z Gf4200 Ti. Ale najwiekszy plus tego Fx ze ma DX 9. Tylko szkoda ze czeba za to placic 250 zł, wiencej.

 

To jest wlasnie polityka wielkich firm. Doic kase ile wlezie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie.. dokladnie.. a wiesz co? porownujac 2k1se [wyniki] to w niektorych testach ty masz ok 75 fps wiecej! w vertex shader konkretnie. w point sprite masz 2x wiecej. w adv. pixel shader masz o 30 fps wiecej. kicha totalna:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...