Skocz do zawartości
Jeffrey

(HIS)Radeon 9600pro

Rekomendowane odpowiedzi

czesc posiadam radeona 9600pro(HIS) zegary ma 400/600 max ile moge wykrecic to 460/650, a widze ze niektorzy kreca go o wiele wiecej, moglibyscie mi doradzic co moglbym zrobic zeby te zegary byly wyzsze???

z gory dzieki pozdrawiam

3dmark2001 13027pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lebsze chłodzenie vpu i ramu no i to by było na tyle :lol: aha to na ile wykrecisz pamięć zalezy od czsu dostępu ramu, podaj jaki ty masz czas dostępu to powiem ci ile możesz teoretycznie wyciągnąc z ramu mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

650mhz to całkiem dobry wynik jeżeli nie masz radiatorów na pamięciach to wartało by je sobie skombinować wtedy może 25mhz da się wyciągnąć a na vpu też jakiś lebszy cooler sobie zamontuj wtedy powyżej 500mhz powinieneś wyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie major mamy te same karty wiesz bardzo sie na tym nie znam mozliwe ze te pamieci maja 2,8ns bo to brat sprawdzal swiecac zapalniczka i pisalo cos tam 3,3 a 2 cos tez bylo ja sam nie moge spradzic ze wzgedow zrowotynych a o tym juz nie bede pisal, a moze by tak zwiekszyc napiecie w biosie agp ale czy to bezpieczne???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie major mamy te same karty wiesz bardzo sie na tym nie znam mozliwe ze te pamieci maja 2,8ns bo to brat sprawdzal swiecac zapalniczka i pisalo cos tam 3,3 a 2 cos tez bylo ja sam nie moge spradzic ze wzgedow zrowotynych a o tym juz nie bede pisal, a moze by tak zwiekszyc napiecie w biosie agp ale czy to bezpieczne???

to ci nic nie da.zwiekszanie napiecia na agp nie daje wzrostu napiecia na pamieci i gpu.

pozostaje v-mod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam HIS'a 9600PRO i pamięci mam 2.8ns - chodzi spokojnie na 500/740 i to bez żadnego dodatkowego chłodzenia. Jeżeli masz kości 3.3ns, to coś dziwną masz kartę.

ja tez mam 3,3 (chyba). zaraz na poczatku sprawdzalem przed przyklejeniem radiatorow i juz nie chce mi sie tego sprawdzac. na benchmark.pl byl test his-a 9600 pro i tam tez mieli 3,3 a gdzies indziej widzialem 2,8

 

moja przechodzi 3dmarka01 i 03 na 505 (standardowe chlodzenie) i 680 (jakies aluminiowe radiatorki cooler master za 18 zl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie major mamy te same karty wiesz bardzo sie na tym nie znam mozliwe ze te pamieci maja 2,8ns bo to brat sprawdzal swiecac zapalniczka i pisalo cos tam 3,3 a 2 cos tez bylo ja sam nie moge spradzic ze wzgedow zrowotynych a o tym juz nie bede pisal, a moze by tak zwiekszyc napiecie w biosie agp ale czy to bezpieczne???

to ci nic nie da.zwiekszanie napiecia na agp nie daje wzrostu napiecia na pamieci i gpu.

pozostaje v-mod

hmm...to przepraszam na co to większe napięcie idzie :?: :?: :roll: :?

bo mam zamiar katować moją grafę i mam możliwość ustawić vagp na 1,8 v max... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie major mamy te same karty wiesz bardzo sie na tym nie znam mozliwe ze te pamieci maja 2,8ns bo to brat sprawdzal swiecac zapalniczka i pisalo cos tam 3,3 a 2 cos tez bylo ja sam nie moge spradzic ze wzgedow zrowotynych a o tym juz nie bede pisal, a moze by tak zwiekszyc napiecie w biosie agp ale czy to bezpieczne???

to ci nic nie da.zwiekszanie napiecia na agp nie daje wzrostu napiecia na pamieci i gpu.

pozostaje v-mod

hmm...to przepraszam na co to większe napięcie idzie :?: :?: :roll: :?

bo mam zamiar katować moją grafę i mam możliwość ustawić vagp na 1,8 v max... :twisted:

nie mam zielonego pojecia...ja tez mam mozliwosc zwiekszenia napiecia na agp :?

ta informacja jest pewna , to nic nie daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam 3,3 (chyba). zaraz na poczatku sprawdzalem przed przyklejeniem radiatorow i juz nie chce mi sie tego sprawdzac. na benchmark.pl byl test his-a 9600 pro i tam tez mieli 3,3 a gdzies indziej widzialem 2,8

 

Wczoraj byłem z Gdańsku i zajrzałem do MediaMarkt - i tu załapałem zdziwa: mają w gablotce HIS Radeon 9600PRO na czerwonym laminacie. Zarówno mój jak i ten na zdjęciu na stronie HIS'a jest zielony. Może te maja kości 3.3ns a zielone 2.8ns. Tylko czy aby te czerwone są oryginalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam 3,3 (chyba). zaraz na poczatku sprawdzalem przed przyklejeniem radiatorow i juz nie chce mi sie tego sprawdzac. na benchmark.pl byl test his-a 9600 pro i tam tez mieli 3,3 a gdzies indziej widzialem 2,8

 

Wczoraj byłem z Gdańsku i zajrzałem do MediaMarkt - i tu załapałem zdziwa: mają w gablotce HIS Radeon 9600PRO na czerwonym laminacie. Zarówno mój jak i ten na zdjęciu na stronie HIS'a jest zielony. Może te maja kości 3.3ns a zielone 2.8ns. Tylko czy aby te czerwone są oryginalne?

kurde, no ja mam czerwony laminat. musze dobrze karte obejrzec bo pudelko "jakby prawdziwe" hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie jeśli ktoś pyta na ile moze podkręcic swoją kartę

to niech nie mysli o V-Modach ,bo to jest tak jak by dziecku

dać zapaliniczkę i laske dynamitu :)

Podkręcanie zawsze zależy od indyvidualnycj cech danego modelu , podkręca sie ile się da , oczywiscie w jakiś tam sposób

sprawdzając nagrzewanie sie podkręcanego sprzętu ,czy to takie trudne ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...