Skocz do zawartości
BrzozA1

Total Annihilation

Rekomendowane odpowiedzi

hmm , powodów moze byc kilka

Totala to dośc stara gra , może żle działać z twojim konfigiem ; ew. karta m. jest uszkodzona 

 

ja mam identyczną kartę i totala mi działało ( na WIN ME ) ;  na XP nie testowałem

No wiesz! :P Stara gra? :P Najlepsza RTS :) a nie jakies floodo podobne starcrafty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest taka: nie mam odgłosów w grze w/w, moja karta muzyczna to sound blaster live. Prosilbym o jakies konkretne podpowiedzi czym moze byc spowodowane. :D

Hmmm...

U mnie TA dzialal bezproblemowo na SB PCI128, SB Live, Audigy2.

Na XP rowniez nie ma problemow...

 

Sprobuj wlaczyc/wylaczyc '3D Sound'.

 

A jak to nie pomoze to luknij na nastepujace solucje:

http://www.tcbw.net/ta/idxS14TA.html

http://users.nethit.pl/forum/read/wookash/1851946/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie do ludzi grajacych w ta gre jak ustawic multi zeby pograc po lanie chociaz bo narazie mam powaznie problemy i nawet jak inny komp z lanu zobaczy moj serwer to nie moze sie wbic !!!!!!

 

dorzucilem do totala

taucup2.3

patch3.1c

3dofiles

1kpatch

 

pliss help !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio z nudy zagrałem sobie w Total Annihilation w sieci i odkrylem ze gra ma wrecz nieziemska grywalnosc. I mam takie pytanko jezeli ktorys z forumowiczów chcial by sobie popykac ze mna po sieci w wersje podstawowa gry to zapraszam.

 

Moje GG 2233694

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...