Skocz do zawartości
gREG PG

jutro cat'y 3.8

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie wszystko OK 8) Obraz super i wszystko pieknie lata :)

U ludzi co jakoby nie dzialaja niech sproboja odinstalowac najpierw stare stery potem przejechac rejestr win i usunac to co zostalo instalka nowych i wsio ok to takie trudne jest ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie mieli jakieś testy już w porównaniu do starszych cat lub omeg to wrzucie wyniki ...

i interesuje mnie jeszcze jedna rzecz ... wczoraj po instalacji catalystów 3.8 od ati nie mam zakładki na moim radku 9500 pro VPU Recovery ... używam win98 . I teraz nie wiem czy opcja ta jest tylko pod winxp czy może coś u mnie nie tak ? . Z tego co się doczytałem to VPU Recovery nie zależy od karty grafiki ? tylko ATI OVERDRIVE (dynamiczny overclocking) jest przeznaczny dla kart 9800XT and 9600 XT które posiadają sensor termiczny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie nowe omegi podobaja.....

 

W koncu 10 000 mi w 3d marku stukło..... :D (przedtem na nic nie moglem przekroczyc "magicznej bariery".... nawet na 290mhz na ramach w karcie)

 

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7089979

 

W podpisie jescze stary wynik wiec mozecie porównac stare cata z nowymi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a macie zakladke SMARTSHADER???

bo ja jakos tego u siebie nie widze

SMARTSHADER są w ustawieniach użytkownika dla Direct3D i OpenGl .

 

U mnie raczej na Omegach bez zmian w aquamarku3 jesli coś to różnice nie przekraczające 50 punktów .

no wlasnie powinny tam byc :( ale ja ich nie mam chyba jeszcze raz zainstaluje stery od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem czas na przetestowanie nowych Omeg :-). Testowałem w AQ3 i 3DMark2001SE. ( to miałem pod ręką).

 

Omega 3.7:

3DMark2001SE: 13 897 pkt.

AquaMark3: 35,896 pkt.

 

Omega 3.8:

 

3DMark2001SE: 14 238 pkt.

AquaMarka3: 36,600 pkt.

 

P.S. Macie już trochę nie aktualne awantarki z logiem ATi :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi jak zwykle na każdych catalystach powyżej 3.4 wychodzi gorszy wynik. Najjaskrawiej widać to w teście pixel shader w 3dmark 2001

Catalyst 3.4 - 170 fps

Catalyst 3.6 3.7 3.8 - 90 fps

 

Czy coś jest nie tak z moim radkiem czy co

bo na każdych sterach powyżej 3.4 jest gorzej i widać to w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...