Skocz do zawartości
witkacy17_

problemy po instalcji patchy na windowsa xp i 2003 server pl

Rekomendowane odpowiedzi

mam nastepujacy problem mialem xp ktory zachowywal sie dziwnie tzn scaigane pliki typu zip,rar,exe pliki pobierane na dysk do katalogu temoporary byly uszkodzone (wszystkie mialy bledy crc.lub byly niedociagniete tzn np bitmapa badz jpg byly sciagniete w poliwie a reszta to byly syf(obrazek w polowie byl zniszczony)) wiec zainstalowalem windowsa 2003 standard wszsytko bylo ok (scaiagane pliki nie mialy bledow) dopoki nie zaczalem instalowac patchy .Pomyslalem ze jezeli je odinstaluje to bedzie dobrze. Jednak ine udalo mi sie odistalowac dwoch jest jakis sposob aby je usunac bo rozpakowalem je do katalogu i jest tam plik spuninst.exe Niby wsio ok ale podczas deinstalacji wyskakuje alert Nieprawidlowe dojscie i NIe odisntalowano . Pomozecie? bo ja mam dosyc instalowania TEGO SYFU N-TY RAZ . w patchach sa pliki nastepujace : netbt.sys, spcustom.dll , update_RTMGDR.inf , update_RTMQFE.inf , updatebr.inf , shdocvw.dll , urlmon.dll Jak mozna te sevice packi odinstalowac??? albo jakis inny sposob zeby to wsio naprawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...