Skocz do zawartości
leThal

No to przyznajcie sie kto na jakie studia pomknał...

Rekomendowane odpowiedzi

Głownie pytanie odnosi sie do tych ktorzy juz rozpoczeli rok akademicki (czy jak to tam zwali) - ale rowniez mile widziane wypowiedzi gdzie przyszli studenci sie wybieraja

 

ja od siebie dodam ze zastanawiam sie nad informatyka (na PW lub UW) lub socjologia (na UW) a jak by nie poszlo to mam taka liste prywatnych: PWSBiA, SWW, WSISiZ, SWPS, COLLEGIUM (a na nich: infa, soc, telekom)

 

prosze o szczegolowe wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem studiować Automatykę i Robotykę na PS ... zapowiada się "kolorowo", szczególnie z matmy  8O  

 

PS. widzę parę osóbek z WE  :D

Czysty powiedz jaka grupa bo za pewne sie znamy :D ja jestem w 2gr na AiR :twisted: po drugie wlasnie z matmy wrocilem ... ale masakra ... wiecej sie smiejemy niz rozumiemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem studiować Automatykę i Robotykę na PS ... zapowiada się "kolorowo", szczególnie z matmy  8O  

 

PS. widzę parę osóbek z WE  :D

Czysty powiedz jaka grupa bo za pewne sie znamy :D ja jestem w 2gr na AiR :twisted: po drugie wlasnie z matmy wrocilem ... ale masakra ... wiecej sie smiejemy niz rozumiemy :)

Z kim macie matme ?? Jak z Ewertem to zobaczymy jak sie bedziecie smiac w sesji :twisted: :lol: U mnie na drugim semestrze w sesji letniej puscil 3 osoby ze 100 8O, a po kampani wrzesniowej ta liczba powiekszyla sie do 15 osob. Reszta ma dalej w plecy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem studiować Automatykę i Robotykę na PS ... zapowiada się "kolorowo", szczególnie z matmy  8O 

 

PS. widzę parę osóbek z WE  :D

Czysty powiedz jaka grupa bo za pewne sie znamy :D ja jestem w 2gr na AiR :twisted: po drugie wlasnie z matmy wrocilem ... ale masakra ... wiecej sie smiejemy niz rozumiemy :)

Z kim macie matme ?? Jak z Ewertem to zobaczymy jak sie bedziecie smiac w sesji :twisted: :lol: U mnie na drugim semestrze w sesji letniej puscil 3 osoby ze 100 8O, a po kampani wrzesniowej ta liczba powiekszyla sie do 15 osob. Reszta ma dalej w plecy :D

Ja jestem w 3 grupie... pewnie się znamy :lol: to jest magia netu :)

Co do matmy to lepiej nie mogliśmy trafić... Ewert ehhhh :evil: o tych 15 osobach słyszałem :wink: przed chwilką też miałem matmę... wykład i ćw... szkoda gadać... ale jak to powiedział wykładowca... "to wszytko jest proste i jasne, a to z tego wychodzi !" a każdy :roll:

 

 

PS. walcie do mnie na GyGy #2874774 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@andriu Kurde nie wiem :oops:. Z Gasowskim, Sobczukiem albo Tobczynskim o ile znasz ktoregos. Jutro znowu ide na net. Zassam wszystkie stery jakie sie da. Jak sie dobry serwer znajdzie to leci ~1,5MB/s. Dla mnie kosmos, bo w domu modem:).

Na AiR w Wawie tesz koszmar z matma :) ale to i tak nic w porownaniu z tym co mam na mechanice. Gosciu sam nie wie co ma robic i sobie co jakis czas odpuszcza jakies zadanie. hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kim macie matme ?? Jak z Ewertem to zobaczymy jak sie bedziecie smiac w sesji  :twisted:  :lol:  U mnie na drugim semestrze w sesji letniej puscil 3 osoby ze 100  8O, a po kampani wrzesniowej ta liczba powiekszyla sie do 15 osob. Reszta ma dalej w plecy  :D

tiaaa... nie z ewertem tylko na 1000000% z Ewertem :? , wiem slyszalem o "dumnej" statystyce i czuje to samo u siebie :evil:

No coz ... trzeba bedzie ciezko zapierd... ale te jego wyklady powalaja na ziemie ... "[..] kto zrozumie def. granicy f. ten ma pol materialu zaliczone, bo reszta na tym sie opiera [...]" hmm za mna 4 wyklady a zapisanych juz 13 kartek A4 -> 5% zrozumiane :roll:

dobra nie marudze juz tutaj pogadamy na pw lub gg jakby co :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@andriu Kurde nie wiem :oops:. Z Gasowskim, Sobczukiem albo Tobczynskim o ile znasz ktoregos. Jutro znowu ide na net. Zassam wszystkie stery jakie sie da. Jak sie dobry serwer znajdzie to leci ~1,5MB/s. Dla mnie kosmos, bo w domu modem:).

Na AiR w Wawie tesz koszmar z matma :) ale to i tak nic w porownaniu z tym co mam na mechanice. Gosciu sam nie wie co ma robic i sobie co jakis czas odpuszcza jakies zadanie. hahaha

Ci od informatyki to jakieś szczyle

 

Apropos Matmy to teraz o ile wiem to jest nowy koleś, nazywa sie Jagiełło, jak ja studiowałem to od matmy była Pani Ślusarska, to był dopiero kosmos, co do mechaniki to koleś zapewne Puchanke, naprawde równy gość, niema sie co nim przejmować, przygoruj sie na Trzaske, Rude i Michalskiego, Rude zdawałem 24 razy a Michalskiego 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...