Skocz do zawartości
arthi

Samsung SyncMaster 765MB

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie zakupilem w/w monitor i.... jestem strasznie niezadowolony!

Po kilku godzinach pracy monitora i usilnych staraniach nie potrafie wyregulowac obrazu. Gorna jego czesc opada w dol po luku, a w srodkowej jego czesci obraz jest wyraznie szerszy niz na brzegach, sam nie wiem, wydaje mi sie ze monitor nadaje sie do wymiany!? Z tego co wyczytalem na forum nie jest to pojedynczy przypadek i podobno przy wyoborze Samsunga trzeba miec duzo szczescia! Nie mam jeszcze podbitej gwarancji, wiec powinni wymienic od reki, czy jak?

Zastanawiam sie czy moze, poprosic o zwrot gotowki, albo kupic jakis inny monitor, choc ten poza ta wada jest super, a wiecej kasy nie bede mial!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam taki monitor i na początku doznałem jasnego porażenia. Miałem włączoną opcję Highlight, następnie zmniejsz kontrast ja mam na 70 i jasność na 33. Po drugie ustaw sobie pozycję itd. Najlepiej zainstaluj z płytki dołączonej do monitora oprogramowanie, wtedy będziesz miał specjalny screen do ustawień : beczka, trapez itd. Jak to nie pomoże to walić-idź do gości. Jak opada Ci obraz w dół po łuku-naciśnij menu i wybierz geometrię - kolejno opcję "poduszka". A jak nie masz języka polskiego w ustawieniach - naciskasz przycisk Menu, wybierasz "menu" i w symbolu języka są usta. Jak jeszcze masz jakieś pytania to dawaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...