Skocz do zawartości
Rocky

Aaaaa!!! Spalilem karte graf.!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

No super sie urzadzilem, pewnego pieknego dnia komp sobie normalnie chodzil a ja dopiero wieczorem zauwazylem ze na karcie nie kreci sie wiatraczek. Jak dotknalem radiatora to az sie oparzylem, wpadlem w panike i ostudzilem szybko 5000rpm wiatraczkiem. No i bylo spox wszystko ladnie chodzilo no to myslalem ze mi sie upieklo. Ale niestety dzisiaj, nie moge juz obajzec ani filmu ani zagrac chocby w UT bo za kazdym razem komp sie zawiesza :(

Czy jest jeszcze jakas szansa na reanimacje karty?

W IE i windzie chodzi nawet nawet - rzadko sie zacina.

 

HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psikus zapewne podsmażyły sie pamieci możesz wyrzucić juz karte albo na gwrae jak jeszcze masz

 

ostatnio też tak miałem 1 w nocy słysze coś buczy a to zapewne w łazience olałem to po godzince polazłem do łazienki a tam cisza w całej chałupie cisza tylko u mnie w pokoju bzzzz cisza bzzzz cisza itd. szybko chwyciłemza latarke i do kompa a tam wentylatorek na radku kręci sie tak na oko 4 obroty i staje to ja na lstwe :D na szczescie kompa działa ale wydałem na kóler 60 zł :/ w zakichanym prolinie kupiłem crystal orba ale przynajmniej karta jest chłodna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak wygląda przysmażona pasta pod radiatorem!!??

 

Tak jak napisali poprzednicy karta pada, a tak na marginesie czemu się wiatrak nie kręcił??

 

Zobacz(dokładnie) w jakim stanie są memorki i cpu karty jesio są w jakimkolwiek stanie w jakim przedtem nie były to na bank sie usamżyła karta!!

 

..pozdro..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasta pod radiatorem nie byla zjarana. Pamitaki i Rdzen tez wygladaja jak przedtem

 

BTW: Karta w trybie awaryjnym dziala jak nowa, filmy spoko dzialaja.

no bierz kartinke i zasuwaj do jakiegos znajomka i sprawdz u niego :)

bez paniki... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK karta zmartwychwstala, jakims cudem wyjalem moja stara rivkeTNT2 i wlozylem jeszcze raz GF4. O dziwo wszystko dobrze chodzi, nawet 3dMark2001 caly przelecial ze standardowym wynikiem ( ~9500pkt)

 

BTW: Czy to mozliwe ze zwiechy itp to nie wina przegrzania (2 dni temu) tylko napiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...