Skocz do zawartości
Jordi23

NBA Live 2004

Rekomendowane odpowiedzi

gram w kosza 13 lat booomeranga robię obiema rękami

ale lewą jeszcze mi słabo wychodzi no wiekszość o przesada ale sporo,szczególnie te z kozłowaniem w sekcji byłem polibudy lubelskiej ale tlko pół roku (kontuzja) ale z moim wzrostem (177)

i tak bym wiele niezawojował

 

ps hehe niewysilam sie 4x =ale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, tricki z And1 w realnej grze są ciężkie do zastosowania. Sam gram w kosza 16 lat ( Jordi23 może się widzieliśmy na rozgrywkach akademickich w zeszłym roku? :D :D :D ) i potwierdzam zdanie Jordiego23. ADMINI PRZENIEŚCIE NAM TOPIC NA ŁĄCZKĘ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm z tym robieniem trickow podczas meczy, ciezko to widze naprawde... bo oczywiscie nie wliczam w to szybkie crossovery czy podania za plecami itp bo to normalka ale nie powiesz mi ze w meczu ligowym bo o takich mysle ( w moim przypadku AZS LAK i liga miedzy uczelniana w Poznaniu) bedziesz walil komus w dynie pilka, zakladal koszulke na glowe, wkladal pilke pod koszulke czy skakal nad nia i turlal po parkiecie :) bo to nie przejdzie, moze w jakis meczach miedzy znajomymi czy lajtowych sparingach ale nie w lidze gdzie obrona jest masakryczna. Zreszta jest u mnie w zespole koles (tak sie fajnie sklada ze jest murzynem) ktory wyprawia z pilka cuda na miare and1 czy noticow, on uwielbia to robic i cwiczy to caly czas (nie rozstaje sie z pilka :) ) i na treningach zajebiscie mu to wychodzi, ale nigdy w meczu, poprostu nie ma szans, 70/80% akcji w and1 sa ustawione (wiem kumpel byl na zywo 2 lata temu na jednym z meczy z AND1 tour w NY i stwierdzil ze na zywo zupelnie inaczej to wyglada wiekszosc akcji jest bez obrony tzn. koles broniacy udaje ze bronie bo wie co ten atakujacy chce zrobic itd itp. ) Ale powtarzam ze nie krytykuje tych zagran bo sa wspaniale i milo na nie popatrzec, chodzi o to ze po co je implementowac do LIVA jak tu jeden wspomnial, to nie ten poziom NBA to koszykowka a AND1 to zabawa to prawie jak dawne Globtroters w wspolczesnym wydaniu

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]nie krytykuje tych zagran bo sa wspaniale i milo na nie popatrzec, chodzi o to ze po co je implementowac do LIVA jak tu jeden wspomnial, to nie ten poziom NBA to koszykowka a AND1 to zabawa to prawie jak dawne Globtroters w wspolczesnym wydaniu

pozdro

Nom i dlatego wydają grę Street Hoops przystosowaną przede wszystkim dla ukazania AND1. Live, jak i cała seria gier sportowych EA Soprts dąży do realistyczności, jak na razie chyba najlepiej wychodzi to na przykładzie gry NHL, któa jest jakby nie mówić bardzo realistyczna. I chwała im za to.

Swoją drogą trochę zazdroszczę koledze, iż oglądał na Live'a AND1. :wink: :) jednak na żywo wygląda to zupełnie inaczej, niż na AVI, czy kasecie VHS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie sciągnołem instrukcje do gry

co fajnego

przechwyt naciskasz- (diving) ratowane piłki

 

i w (sliders) suwakach do gry

ogólne:

-prędkość gry

-ustawianie sily pola poza boiskiem(jak łatwo wyjść na aut)

-częstość kontuzji

-efekt zmęczenia

gracza cpu:

-efektywność freestylu (jak zawodnicy reaguja na zwody)

-częstość zmian cpu

-siła nacisku w obronie gracza z twojej druzyny broniącego(jak grasz bez piłki i probujesz uciec obrońcy na aleyupa hehe:))

-reakcja cpu na fejka (udanie rzutu)

-procent celności rzutów(wow:))

 

chyba o to chodziło od samego początku teraz tylko setki godzin z eksperymentowaniem i uzyskaniem gry idealnej;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak zassysa ktoś to nba ?? chyba tez dzis u mnie przez nocke pośmiga .... heh...

troche OT

wszyscy jaracie sie koszykówka NBA... lubi ktoś europejską ?? jutro na polsacie sport sporoooooo fajnych meczy polecam.... przy okazji dla nie wiedzących prokom dostał po pupci u ULEB CUP od litwinów ze az miło ... porażke zawdzieczamy wspaniałemu duetowi Winnicki-Kijewski :D

 

dajcie znac jak sie sprawa ma z tym NBA !! :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jestem wytrawnym graczem, ale moge coś powiedzieć o tej grze.

Ściągnąłem, zainstalowałem, zagrałem i jak wrażenia?

hmm, całkiem fajne, ale nie "kopie"...

Nie wiem co powiedzieć o grafice, ale wydaje mi się, że dąrzy ona do serii fifa2004. Wszystko stało się takie jasne, mniej kolorowe niż poprzednie wydania NBA.

Co do dźwięku - nie mam zastrzeniżeń, co do grywalności to albo ja się starzeje, albo cała seria EASPORTS czyt. NHL, FIFA, NBA w tym roku na niej straciła...

Gra nie wciąga jak wir, lecz nie jestem maniakiem koszykówki - jestem fanem piłki nożnej, mimo to fifa także nie wywarła na mnie większego wrażenia...

Czyżby wstręt do EA... :lol:

 

Jeszcze coś o wymaganiach:

na moim konfigu w 1024x768 32 bit AAx4 AFx8 i wszystko co tylko się da ustawione na max chodzi miodzio 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanka,czy grałeś padem,uzywałeś freestyleu i player locka??

jak ma się sprawa z obroną?

czy gra jest symulacją ?

co yślisz o 2 przyciskach rzutu?

na jakim poziomie grasz?

zmieniałeś coś w suwakach?

jak z twarzami?

nie chce mi się wierzyć po tylu pochlebnych opiniach ze jest gorzej z gameplayem niz w zeszlym roku,ale to trzeba samemu obadać

ciesze sie że poprawili plynność

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ogolnie na wypasie trudniej sie niz w starsza wersje 2003 i oczywiscie poprzednie z 98 wlaccznie ( pierwsze nba w jakie gralem ) obrona fajnie dobrze rozwiniety system steal zagrasz zobacazysz ;) ogolnie mozna sie troche pobawic obrona, wedlug mnie podania zdecydowanie gorsze i nie chodzi o celnosc o to, ze obroncy wybiegaja przed ciebie i nie raz wybijaja, ale koles jak ma podac na bok to zamiast obrocic tulow i podac to ten podaje jakos hakiem przez glowe 8O nie wiem jak to inaczej nazwac :D 2 przyciski rzutu ?? tzn co, ze jest osobny na lay- up i dunk ??

twarze dla mnie gorsze czemu ? zobaczysz sam... lepiej zrobione osobiste trzeba sie przyzwyczaic na poczatku nie wiedzialem o co biega :P dostepne trudnosci te same ;]

aha jakos nie moge pivota zrobic nie wiem czemu 8O albo spin-move to nie pivot albo nie qmam o co biega ... muza jakby troszke gorsza wedlug mnie no i publika dla mnie najlepsza byla w 2000 byla bardziej nautarlana niz wszystkie pozostale ;] to tyle refleksji ostrzegam , ze gralem krotko takze... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden przycisk za rzut z miejsca drugi za wjazd pod kosz i dunk albo layup

90% :)

może trzeba używać direct pass?z tymi podaniami

no to napisalem, ze pewnie chodzi o ten przycisk czytaj uwazniej :D ta fajny jest, bo dzieki niemu mozna wymusic faul na przeciwnki, gdy wchodzisz podpierasz sie na nim np. i czesto lapia faule oczywiscie na super - star juz tak czesto im sie to nie zdarza, ale oprzec nadal sie mozna :) i czesto robie to na pograniczu faulu w ataku :P nadal cos piwoty nie wychodza :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałeś''2 przyciski rzutu ?? tzn co, ze jest osobny na lay- up i dunk ?? ''

a ja odpowiedziałem że ten sam przycisk na layup i dunk

i osobny na jumpshot

czytam uważnie ;)

fajnie że można wymusić faul

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem (ofcoz :twisted: ) zainstalowalem, przegralem na HD odpowiedni plik zeby ta oryginalna gierka chodzila :twisted: odpalam, iwdze ladny krotki filmik jak gosc w realu krzyczy NHL2004 i potem mam juz BIALY EKRAN !!!!!!!!!!!!! Gra zalicza zwieche i tyle z grania !!!!! Czy ktos wie w czym problem ???? DX9.0b, Radek7200, A1.6XP, 512DDR juz mnie normalnie nosi ze zlosci :evil:

Zna ktos przyczyne ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...