Skocz do zawartości
Setin

Prezent od TPSA :)))

Rekomendowane odpowiedzi

Moj sasiad mial dosyc zabawna sytuacje zwiazana z tpsa i neo. nie wiem czy ktos jeszcze mial cos takiego, ja sie nie spotkalem. otoz postanowil skorzystac z promocji i zalozyc neo probnie na miesiac. zadzwonil do infolinii neo i zlozyl zamowienie, powiedzieli mu ze kurier dostarczy mu sprzet poczta. czekal 5 dni, nie przyszlo, zadzwonil, powiedzieli ze w ciagu 2 dni juz go bedzie mial. po dwoch dniach to samo, tak sie bawil z nimi jeszcze przez 10 dni po czym postanowil pojsc do naszej centrali i poprosic aby oni dali mu caly sprzet. babka tam powiedziala ze nie moze tego zrobic ale jezeli zadzwoni do info i zrezygnuje u nich to moze przyjsc jeszcze raz do centrali i podpisze umowe z nia a ona da mu sprzet. tak zrobil, wrocil do domu zadzwonil do info, zrezygnowal, po dwoch dniach kobieta z centrali zadzwonila ze ma dla niego sprzet, poszedl po to, wrocil, zalozyl,dziala...wszystko ok...po czym po dwoch dniach od zalozenia przychodzi paczka kurierska...zgadnijcie co tam bylo... :)) tak, tak...przyslali mu neo to ktore zamowil a potem z zrezygnowal przez info!!! zapomnieli o tym, koles odebral i ma teraz w domu do sprzedania modem za 199zl :)) ktory dostal w "prezencie" od tpsa :))

rozbawilo mnie to jak uslyszalem, maja tam niezly bajzel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się bym bał, że mogą się upomnieć o niego.

nie przejmowalbym sie jakby sie upomnieli poniewaz nie ma podstaw prawnych do zwrotu tego sprzetu. zrezygnowal koles z umowy wiec teoretycznie nie powinni mu przysylac tego sprzetu, a poniewaz przyslali to ich strata!! wydaje mi sie ze nie maja prawa zadac zwrotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto kupi modem adsl pod USB ???od tpsa nie mozna ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> noe bez modemu

modem jest obowiazkowy nawet jesli masz wlasny sprzet

czy na pewno?? przeciez osobno placisz za sprzet a osobno aktywacje, wiec wydaje mi sie ze mozna to jakos obejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się bym bał, że mogą się upomnieć o niego.

nie przejmowalbym sie jakby sie upomnieli poniewaz nie ma podstaw prawnych do zwrotu tego sprzetu. zrezygnowal koles z umowy wiec teoretycznie nie powinni mu przysylac tego sprzetu, a poniewaz przyslali to ich strata!! wydaje mi sie ze nie maja prawa zadac zwrotu

Może się okazać, że np. wysłali przed rezygnacją z umowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto kupi modem adsl pod USB ???od tpsa nie mozna ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> noe bez modemu

modem jest obowiazkowy nawet jesli masz wlasny sprzet

bzdura... ja mam wykupiona samą usługę... nikt mnie nie zmusza do kupna ich modemu.

 

PS.. co do ich bałaganu... 19 września miałem założoną i podpisaną neostradę, przy rezygnacji i zdaniu SDI, które odcieli mi 5 dni wcześniej... najlepsze było to że kilka dni temu przyszedł mi rachunek za październik za .... SDI :lol: katastrofa.... :evil:

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto kupi modem adsl pod USB ???od tpsa nie mozna ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> noe bez modemu

modem jest obowiazkowy nawet jesli masz wlasny sprzet

bzdura... ja mam wykupiona samą usługę... nikt mnie nie zmusza do kupna ich modemu.

 

PS.. co do ich bałaganu... 19 września miałem założoną i podpisaną neostradę, przy rezygnacji i zdaniu SDI, które odcieli mi 5 dni wcześniej... najlepsze było to że kilka dni temu przyszedł mi rachunek za październik za .... SDI :lol: katastrofa.... :evil:

 

pozdro

To jak to w koncu jest :? :( Trzeba brac ten cholerny modem czy nie :P

Wlasnie zadzwonilem na infolinie i mi qrwa mowia ze trzeba zabrac :evil:

Tylko dodatkowy wydatek bo chcialem sobie routerka kupic :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ParanoiK

 

nie sadze ze powinien koles zwrocic go nawet jezeli wyslali to przed rozwiazaniem umowy. w momencie jej podpisania i rozwiazywania koles nie dysponowal modemem wiec kiedy mu go przyslali faktycznie nic go juz nie obowiazywalo z regulaminu, takze zwrot sprzetu, poniewaz nie mial go w okresie trwania umowy, tak mi sie wydaje

 

to Kat_666

 

idz sie o to dowiedziec w centrali a nie w infolinii...tak samo jak w kazdej info tpsa, lacznie z idea i polpakiem oni nigdy nic nie wiedza i mowia jak im sie wydaje a nie jak faktycznie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto kupi modem adsl pod USB ???od tpsa nie mozna ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> noe bez modemu

modem jest obowiazkowy nawet jesli masz wlasny sprzet

bzdura... ja mam wykupiona samą usługę... nikt mnie nie zmusza do kupna ich modemu.

 

PS.. co do ich bałaganu... 19 września miałem założoną i podpisaną neostradę, przy rezygnacji i zdaniu SDI, które odcieli mi 5 dni wcześniej... najlepsze było to że kilka dni temu przyszedł mi rachunek za październik za .... SDI :lol: katastrofa.... :evil:

 

pozdro

To jak to w koncu jest :? :( Trzeba brac ten cholerny modem czy nie :P

Wlasnie zadzwonilem na infolinie i mi <font color="#FF0000">[ciach!]</font> mowia ze trzeba zabrac :evil:

Tylko dodatkowy wydatek bo chcialem sobie routerka kupic :cry:

Mi na infolinii też tak mówili... jedna babka w telepunkcie mówiła że można, a następna że nie... ale przy podpisaniu umowy powiedziałem że nie chcę modemu i to wystarczyło... siedzę teraz na Planecie :)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel też się przekonał jaki bałagan mają w tej całej naszej "kochanej" tepsie. Zamówił neo w promocji w miejscowym BOK, a tu po kilku dniach dzwonią z infolinii i mówią, że może odebrać modem tam gdzie zamawiał. On tam poszedł i nic z tego powiedzieli: czekać dalej, może będzie za jakiś czas. Ja to już nie wiem co w tej firmie się dzieje. Nie wspomnę już o tym, że sam czekałem na podłączenie okrągły rok. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel też się przekonał jaki bałagan mają w tej całej naszej "kochanej" tepsie. Zamówił neo w promocji w miejscowym BOK, a tu po kilku dniach dzwonią z infolinii i mówią, że może odebrać modem tam gdzie zamawiał. On tam poszedł i nic z tego powiedzieli: czekać dalej, może będzie za jakiś czas. Ja to już nie wiem co w tej firmie się dzieje. Nie wspomnę już o tym, że sam czekałem na podłączenie okrągły rok. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ParanoiK

 

nie sadze ze powinien koles zwrocic go nawet jezeli wyslali to przed rozwiazaniem umowy. w momencie jej podpisania i rozwiazywania koles nie dysponowal modemem wiec kiedy mu go przyslali faktycznie nic go juz nie obowiazywalo z regulaminu, takze zwrot sprzetu, poniewaz nie mial go w okresie trwania umowy, tak mi sie wydaje

Zaraz zaraz. Ja bym to w tym momencie nazwał kradzieżą. W momencie wysłania umowa obowiązywała. Czy jak kupujesz telewizor na raty też tak robisz? Płacisz pierwszą ratę, zrywasz umowę i uciekasz z telewizorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ParanoiK

 

nie sadze ze powinien koles zwrocic go nawet jezeli wyslali to przed rozwiazaniem umowy. w momencie jej podpisania i rozwiazywania koles nie dysponowal modemem wiec kiedy mu go przyslali faktycznie nic go juz nie obowiazywalo z regulaminu, takze zwrot sprzetu, poniewaz nie mial go w okresie trwania umowy, tak mi sie wydaje

Zaraz zaraz. Ja bym to w tym momencie nazwał kradzieżą. W momencie wysłania umowa obowiązywała. Czy jak kupujesz telewizor na raty też tak robisz? Płacisz pierwszą ratę, zrywasz umowę i uciekasz z telewizorem?

a niby ludzie tak nie robia?? :))) ale fizycznie nie posiadal tego sprzetu wiec nie mial co oddac. tpsa powinna sie zwrocic do firmy kurierskiej o anulowanie przekazania paczki. to mozna zrobic w kazdym momencie, dopoki sprzet nie trafi do wlasciciela...a on trafil po dwoch dniach od anulowania umowy - blad tpsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale zobaczymy jak sytuacja się rozwinie ;] Bo na razie to nie ma co dywagować ;]

zgadzam sie z noose, nie maja podstaw zeby mu to odebrac. mogli nie wysylac. a jezeli mialoby sie to rozwinac to mysle ze juz by sie to zrobilo, to bylo jakies 2 tyg temu, tylko niedawno sie o tym dowiedzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może wiecie jak Telekomunę zmusić do aktywacji linii, bo już ma w domu modem od 10 dni i nic, zero reakcji, wydzwaniałem do Telepunktu, w którym brałem modem i rozmawiałem z 4 osobami, które zobowiązały się do załatwienia sprawy i oddzwonienia do mnie, oczywiście nikt z tych osób się nie odezwał, dziś próbuje się dodzwonić (co graniczy z cudem) i zrobić niezłą awanturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...